FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
31-08-05 09:58  Konkurs Emocjonalny II
Wydawnictwo WAK   

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Witajcie,

Z czterech powodów zaczynam KONKURS EMOCJONALNY II
1. Dziś kończą się konkursy na autko i samolocik
2. Modele z KE I dotarły do adresatów
3. Wątek KE I został zamknięty
4. No bo jak to szkołę zacząć bez wypracowania co się robiło na wakacjach :-)


Pytanie kokursowe brzmi:
"Jakie przeżycie na wakacjach 2005 wstrząsneło twoim życiem modelarza najbardziej?"

Odpowiedzi w formie eseju, maksymalnie 40 stron maszynopisu, prosze umieszczać w tym wątku.

Czas odpowiedzi od 12:03 do 12:05 dziś, no nie bez przesady jakis rozsądny termin, czas do 05.09.2005 do godziny 15:00.

Nagrody:
I miejsce: Błyskawica z WAK
II miejsce: Citroen+Hanomag z WAK
III miejsce: JD-2 z WAK

Przemek

-----------------------------------------------
http://www.wak.pl
-----------------------------------------------------------------------
http://www.facebook.com/WAKpl

Post zmieniony (31-08-05 10:06)

 
31-08-05 10:04  Re: Konkurs Emocjonalny II
Buka 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1
 

O jakich konursach mowa, że się dzisiaj kończą? Chyba nie o tych z Fanatyka Kartonu - tam jest data zakończenia 2005-11-17 dla autek i 2005-12-15 dla samolotów. Są jeszcze jakieś inne konkursy?

Buka :-]

 
31-08-05 10:24  Re: Konkurs Emocjonalny II
maciejza 

 

moze te "zaproponuj autko i samolocik do wydania " :)

 
31-08-05 10:56  Re: Konkurs Emocjonalny II
uboottd 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Nie... "Mam MM 1/57 i zastanawiam sie czy go skleic..."

 
31-08-05 12:06  Re: Konkurs Emocjonalny II
CRS 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Tego dnia świeciło piękne słońce, słońce wolnosci. Wstalismy z moim kompanem o 12, ten dzien zaczynal się tak dobrze. Mielismy na ustach tylko jedno słowo "fajrant". Nadzór obozu pracy pojechal po zaopatrzenie w zywnosc i narzedzia wiec byl to fajrant totalny i nie reglamentowany! Każdy z nas mogl opierdzielac sie do woli. Gdybysmy wiedzieli co później nastąpi wzielibysmy się do jakiejś roboty. Niczego nie podejrzewajac zasiedlismy przed komputerami. Z glosnikow sączyły się słodkie odgłosy bitwy, warkot czolgow, gluche basy wystrzalow artyleryjskich przenikajace się z krotkimi seriami z km'ow. Sprawa była najwyzszej wagi imperialnej toteż pochłonęła nas bez reszty. Ani miauczenie kota, ani jakies dziwne walenie nas nie nakłoniło do wyjscia z pokoju i sprawdzenia co się dzieje w domu. Na tym etapie historii moglismy jeszcze cokolwiek zrobic by uniknac nadchodzacej tragedii. Dzis gdy o tym mysle, mam do siebie pretensje ze nie zachowalismy należytej czujnosci. Podczas naszego strategicznego zaciecia podejrzane łomotanie się nasilało, niestety nasza ignorancja pchnela nas na tor myslowy ktory zawiodl nas w slepy zaułek, death end jak powiedzialby każdy Anglik. Obrona wroga zaczęła się wlasnie rozpadać w drobny mak pod ciosami naszej artylerii, niedobitki były wgniatane w ziemie przez gąsienice naszych czołgów, zagony pancerne wspierane przez piechote i lotnictwo przetaczaly sie po mapie niczym fala tsunami niszczac kazda przeszkode na swej drodze. I w tedy zaczol sie nasz dramat, dziala umilkly, czolgi juz nigdzie nie pojechaly, piechota stanęła jak wryta, samoloty opadly na ziemie jak jesienne liscie. Monitor zalała czerń. Z początku myśleliśmy że jest to ta nowa Wunderwaffe o ktorej tyle slyszelismy z doniesien wywiadu. Ale gdyby była to TA broń nic już byśmy nie słyszeli, a gdzieś miedzy nami a cisza wisiało natrętne łomotanie. Chwycilismy co kto miał pod ręką i dawaju na dół. Juz przy schodach rozdzielilismy się z kolegą, ja poszedłem w strone kuchni, on przez taras postanowil okrazyc dom od połódnia. 2min później obaj stalismy z kijami w garsci i patrzylismy jak drzwi od spiżarni ruszaja sie i dochodzi zza nich łomotanie. "Cholera Rebel mielismy nie brać jeńców!" wrzasnolem na kolege...w odpowiedzi uslyszalem tylko leniwe "Ja nikogo nie brałem". Zdecydowanym ruchem nacisnolem klamke, kolega szarpnął drzwi i naszym oczom ukazali się oni! 2ch nienagannie ubranych i zataczajacych się ze śmiechu kafelkarzy, ktorzy przez wlasna glupote zatrzasneli sie w spiżarni :) Tlumaczyli że jeden chciał pokazać bajer w telefonie ze jak klawisze na sloncu poleza to fosforyzuja w ciemnosci :> Jak się okazało tajemnicze dudnienie nie było ani naszą ani wrogą artyleria jeno 2ma kafelkarzami. Pokładając się ze śmiechu wróciliśmy do sztabu i z nieukrywana radoscia przyjelismy autosave'a :)

Krzysiek P. aka CRS
---------------------------------------------------
Construct Responsible for Sabotage
---------------------------------------------------

Post zmieniony (31-08-05 12:16)

 
31-08-05 22:41  Re: Konkurs Emocjonalny II
izz_miniatures 

Na Forum:
Galerie - 3
 

czy historia musi być ściśle związana z modelarstwem, czy niekoniecznie?

--
Mój kanał na YouTube: IzzMiniatures
Mój blog: IzzMiniatures
Moja kolekcja zdjęć graffiti

 
01-09-05 09:28  Re: Konkurs Emocjonalny II
Wydawnictwo WAK   

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


niekoniecznie

--
-----------------------------------------------
http://www.wak.pl
-----------------------------------------------------------------------
http://www.facebook.com/WAKpl

 
01-09-05 09:55  Re: Konkurs Emocjonalny II
jacko1971   

Drastyczne zmniejszenie się mojej stoczni.... przeprowadziłem sie do bloku ....
chyba wrócę do plastików .... ( to był żart ) ...
Problem !
Mam dużą ilość modeli w skali 1:200 - gdzie ja to momieszczę?, zwłaszcza że zapowiedziano wydanie USS Missouri !!!

-----------------------
W stoczni USS IOWA 1:300

 
04-09-05 09:35  Re: Konkurs Emocjonalny II
paulusx 

 

Z dwóch ważnych wydarzeń wakacyjnych pierwsze było bardzo osobiste - pierwsza rocznica śmierci ojca, dopiero teraz zaczęła docierać do mnie nieodwracalność tego wydarzenia, które rok temu było dużym szokiem, od tej pory regularnie oddaję krew - polecam wszystkim! oprócz dużej satysfakcji jest jeszcze dzień wolny od pracy...
Natomiast drugie ważne przeżycie dla mnie (a w efekcie dla całej mojej rodziny tj. żony i dzieci) to... ukończenie pierwszego modelu!!! Sklejam od niedawna (rok-dwa) i dotychczas w każdym modelu, który trafiał na półkę czegoś brakowało, jakiegoś drobiazgu którego baaaardzo nie chciało mi się już robić, np. w jednym czołgu kawałka pomalowanego drutu, w innym lakieru na gąsienicach, w okręcie czekał nieukończony reling i lufy do malowania... w wakacje wziąłem się do roboty i dokleiłem reflektory w moim pierwszym rozpoczętym modelu (Panzer I) i jest on wreszcie kompletnym ukończonym modelem (chociaż jak wziąłem go w ręce to chciałem tyle rzeczy przerobić i poprawić...).
Pozdrawiam

--

 
04-09-05 10:48  Re: Konkurs Emocjonalny II
Akenes 

 

Witam! Dla mnie najbardziej emocjonującym wydarzeniem bieżacych wakacji była cooroczna podwyżka płac w mojej firmie - TESCO. Jak co roku o 3%.....Pewnie nie wiedzą jaka jest inflacja i w swojej wspaniałomyślności uwazają, że z tej kasy co dostajemy idzie sporo odłożyc...dom wybudować:/

--
Karton leczy z każdej choroby ;)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024