FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5 
15-09-05 13:19  Re: [Zapowiedz] WAK#07 - JAK-1
kopajt 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1


 - 1

Modelarzom z Warszawy przyjdzie robić zakupy w Radomiu ;-)
Mamy bardzo dobrze zaopatrzony sklep w kartonówki - właściciel jest kartoniarzem :D

--
Pozdrowionka - najlepsze modele dopiero przed nami
w produkcji: TITANIC 1:50, NAGATO 1:100, CHINOOK 1:16 i co sobie jeszcze wymyślę ;)
Radomski Klub Modelarsko - Historyczny SOKÓŁ

 
16-09-05 15:06  Re: [Zapowiedz] WAK#07 - JAK-1
Hasio   

Ludzie zlitujcie się - pokażcie choć kawałeczek arkusza z częściami, bo jak nie to uznam że druk jest do bani i nie ma się czym chwalić...

 
16-09-05 15:12  Re: [Zapowiedz] WAK#07 - JAK-1
Mała Mi 



Na Forum:
Galerie - 1
 

Przynajmniej kolory nie będą poprzesuwane - wszędzie przecież biel :oP
Mała Mi

--
It'll End In Tears

 
16-09-05 16:08  Re: [Zapowiedz] WAK#07 - JAK-1
Hook6   

 

O ile wiem Homik nie może się zlitowac bo od pewnego czasu ma poważne kłopoty z siecią i jedyne co mu jako tako chodzi to gg (a o wysyłaniu plików to moze tylko pomarzyć)... Szuka nowego dostawcy sieci. Z pewnością zaraz po Porąbce (gdzie będą sprzedawane pierwsze egzemplarze) ktoś z nabywców pokaże jakiś skan. Pytałem dziś Homika - sam jeszcze nie widział wydruków.

 
16-09-05 17:23  Re: [Zapowiedz] WAK#07 - JAK-1
Homik 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

....pisząc u teściowej .....


Model nie będzie biały! kolor skrzydeł jest oczywiście "niebieskawy" (nie pisze jaki bo ja i tak nie odróżniam), kadłub i góra płatów jest w kolorze .... białym, ale nadrukowanym , coś jak F4U z GPMu. Po prostu model bez koloru strasznie się brudzi w czasie sklejania i ekspozycji potem, a z farby zawsze jakoś to można zetrzeć.


Kawałki arkuszy , instrukcji, będą jak napisał Hook, jak kogoś wypatrosże i zmienię dostawcę internetu.

--
-----------------------------------------------------------------------
http://www.facebook.com/WAKpl

 
23-09-05 16:11  Re: [Zapowiedz] WAK#07 - JAK-1
Maniur 

 

Pytanie do Homika: Kiedy mniej więcej możemy się spodziewać następnago okrętu??

 
23-09-05 19:46  Re: [Zapowiedz] WAK#07 - JAK-1
Homik 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

Maniur od pewnego czasu stosuję taktykę "zero informacji" - info o modelu jest jak juz idzie na maszyny, jakoś dziwnie się robi na rynku, człowiek żartem powie "wydaję w listopadzie messera", a w pazdzierniku jest odstępnych 5 z różnych firm.

Może jest to przykre dla modelarzy i sam nie mogłem tego zrozumieć jak nie wydawałem modeli, ale jak zobaczyłem kilka modeli wydanych tylko aby dokopać konkurencji nic mnie nie zdziwi (np. modele zaprojektowane i wydrukowane w 2 tygodnie, byle zdążyć na czas przed "konkurencją").

Aby jednek nie być "kapitalistyczną wydawniczą świnią" powiem, ze następny model będzie za ok. 2 tygodnie i będzie miał ..... białą okładkę, tak jakoś mnie naszło, aby ten miał inną :-)

--
-----------------------------------------------------------------------
http://www.facebook.com/WAKpl

 
23-09-05 19:49  Re: [Zapowiedz] WAK#07 - JAK-1
*Paulos* 



Na Forum:
Relacje w toku - 7


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Wak w zimowym wydaniu ;) trzymamy kciuki ;)

pozdr.

--
-------------

Jaki będzie następny model??? ... L E P S Z Y !!!!!!!

 
23-09-05 21:08  Re: [Zapowiedz] WAK#07 - JAK-1
Hook6   

 

W końcu zima idzie to się trzeba przygotować.

--

 
24-09-05 18:31  Re: [Zapowiedz] WAK#07 - JAK-1
panAdas 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Sturmovik - specjalnie dla Ciebie, ale innym tez polecam. Włączyć głośniki i zaczekać.

http://www.zvuki.ru/T/P/22873/mp3/10?http

--
------------------------------------------------------------------------
Stocznia im. Dzikich Wielbłądów

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024