FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 6Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  -> 
24-08-05 19:43  Re: Konkurs Emocjonalny I
Akenes 

 

Cieszyłem się jak dziecko ponieważ wiem ze nie może być juz więcej siary. Teraz wiem na czym stoimy, w tym przypadku nie działa powiedzenie, że : "Nie jest tak źle, zeby nie mogło być gorzej"
Chłopaki po prostu nie utrzymali szóstki, teraz są na dnie i sporo poczekamy gdy znów bedzie można być dumnym, gdy znów odbudują nasze zaufanie. I to mnie cieszy! Jeśli mają choć odrobinę oleju w głowie, będą się starać , walczyć o efekty. A to może tylko dobrze wróżyć. Już raz było kiepsko, wielkie nadzieje...Polska i mistrzostwa świata...były nadzieje...teraz tak samo...Za trzecim razem będzie dobrze...i cieszę sie z tego jak dziecko...Bo inaczej ekipa ze Szczecina na czele z Panem Jeżyna pojedzie na obrady PZPNu i wszystkich tam zapie.....!:)
Jest super, jest super! Moc jest z nami!

Karton leczy z każdej choroby ;)

 
24-08-05 19:44  Re: Konkurs Emocjonalny I
Molzey 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 1
 

"Cieszyłem się jak dziecko" ,albowiem oszczędzone mi będzie ogladanie transmisji z nędznych występów krajowych "kopaczy".Zamiast tego mozna będzie oglądać mecze w wykonaniu zespołów ,które naprawdę potrafią grać w piłkę.
Forza Juve!

Powracam w opary kleju... Sztachnąć się jeszcze raz.....

 
24-08-05 20:10  Re: Konkurs Emocjonalny I
darko79 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 7
 

Witam

Cieszyłem się jak dziecko gdyż jak widziałem występ Majdana to przypominały mi się nie wiem czemu lata dzieciństwa gdy skakało się z drzew i raz udało się skoczyć a nieraz spadało się na ***ę i ją obijało. No a powiedzcie czy on nie skakał tak no i w końcu spadli na ***ę i to z zimnym prysznicem od razu :)

Pozdrawiam Darko

----------------
Gotowe (od 2005 r.): Citroen 5HP , Kosciół neogotycki w Szczecinie-Dąbiu, EMF (Studebaker) 30 Roadster - WAK #1, Hanomag (Komissbrot) - WAK #5, Hans Lody Z-10, Zamek Neuschwanstein
Zapraszam na moją stronę: www.kartoniarz.mojserwer.info

 
24-08-05 20:20  Re: Konkurs Emocjonalny I
Buka 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1
 

cholera nie wiem za bardzo o co chodzi... może jakaś podpowiedź?

Buka :-]

 
24-08-05 20:26  Re: Konkurs Emocjonalny I
Buka 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1
 

dobra nie ma czasu, strzelam: chodzi prawdopodobnie o tą aferę, że parę dni temu po jakimś spotkaniu piłkarskim zatruli sie zupą pieczarkową?

Buka :-]

 
24-08-05 20:42  Re: Konkurs Emocjonalny I
Wydawnictwo WAK   

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Po długiej dyskusji wybrałem "zwycięzców":

I miejsce: yak
II miejsce: *Paulos* i elessar.telc

proszę o przesłanie na mejla modele@wak.pl adresu do wysyłki nagród

Przemek

 
24-08-05 20:42  Re: Konkurs Emocjonalny I
Michał 

 

Ponieważ w trakcie meczu byłem juz mocno wstawiony i świetnie się bawiłem na imprezie z kumplami i (pieknymi) koleżankami z pracy... Całe szczeście, kiedy rano obudziłem sie, obok mnie leżała piękna kobieta:) Cieszyłem się w głębi duszy jak dziecko z faktu, że nie postanowiłem jednak zostać w domu i nie musiałem oglądać tego pogrzebu.

 
24-08-05 21:10  Re: Konkurs Emocjonalny I
MarcinekZ 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 4
 

Ja w imieniu Ludu Pracującego trochę więcej niż 8 h (nie posiadającego własnej tzw działalności i używającego w godzinach pracy internetu tylko do zadań służbowych) pragnę gorąco podziękować Wydawnictwu WAK za skuteczne uniemożliwienie uczestniczenia w konkursie.

Następny konkurs proponuję rozegrać między godziną 12:42:00 a 12:43:45.

Jeszcze raz serdecznie dziękuję.

CinekZ

..,=====,o00o
//__l_l_,\____\,__
l_---\_l__l---[]lllllll[]
_(o)_)__(o)_)--o-)_)___

 
24-08-05 21:29  Re: Konkurs Emocjonalny I
maciejza 

 

MarcinekZ .. na miejscu Homika przyznałbym Ci nagrodę pocieszenia .. okładkę ... za jęczenie ...

 
24-08-05 22:06  Re: Konkurs Emocjonalny I
_TONY_ 

 

hehehe Oj Cinek ;)


Gratuluję zwycięscą konkursu ..... i przegranym :) czyli sobie :P hehe samolub jestem- wiem ;)

---------------------------
W[OiO]WNIK POLITECHNIKI GDAŃSKIEJ - no to panowie będę projektował kadłuby
---------------------------
3597139

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 6Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  -> 

 Ten wątek został zamknięty 


© konradus 2001-2024