FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  -> 
14-09-05 00:07  Re: [Pomoc] Hobby Model - gdzie www???
mondo   

To fakt, Orlik swego czasu wystawil ladna kolekcje tego wydawnictwa, zainteresowanie bylo zabojcze;-)........
Potez 63.11 tez mial swoja premiere w Modelarstwie
Czapla w Designie ,nawet fajnie sie kleila i ksztalt byl raczej dobry....

 
14-09-05 00:18  Re: [Pomoc] Hobby Model - gdzie www???
Hook6   

 

Ale koledzy chyba nie zauwazyli że Hobby Model to samoloty i śmigłowce raczej współczesne niż z okresu "przedodrzutowego" (no może z wyjątkiem szkolnych tłokowych Jaków). Ja bym raczej nie chciał żeby ta specjalizacja się zmieniła. Ostatnio nawiedził mnie pomysł raczej banalny - MiG 21 ale w malowaniu złotym z Łasku. To byłby dopiero wyróżniający się model! Złoty Mig 21. Na półce. Między innymi. Piękny.

 
14-09-05 00:21  Re: [Pomoc] Hobby Model - gdzie www???
Kat 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 7
Galerie - 16


 - 8

I jeszcze MiG-29 :)

Pozdrawiam

--
_________________
Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz

"Nie ma ludzi niewinnych, są tylko źle przesłuchani"- Felix Dzierżyński

Makro: HSW Ł-34 , IS-3 , BTR-80, ORP Grom II
Mikro: 2S19 Msta, Man 7t , M1070 HET, Fiat 126p

Moja strona: http://maciek-kat.cba.pl/

 
14-09-05 09:27  Re: [Pomoc] Hobby Model - gdzie www???
BeBe 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


 - 3

Rozumiem, że już zacząłeś go projektować, specjalnie dla mnie MiG-9 w wykonaniu juniora. To dopiero będzie konkurencja dla seniora. A swoją drogą to też chcę pełną listę modeli, mam już parę następnych do ustrzelenia ;-)
Pozdrawiam
Leszek

 
14-09-05 09:47  Re: [Pomoc] Hobby Model - gdzie www???
mores 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2
 

No właśnie, Hobby Model to samoloty współczesne i myslę że przez wielu tak to jest odbierane.
Firma wydaje bardzo ciekawe modele, zwłaszcza samolotów rosyjskich, np. Tu-128 - dla mnie rewelacja.
Osobiście też bym nie chciał aby HM zmieniało swoją specjalizację.
Tak trzymać!

--
Pozdrawiam

 
14-09-05 09:50  Re: [Pomoc] Hobby Model - gdzie www???
wojtas.r 



Na Forum:
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3


 - 5

...tych modeli jak na lekarstwo - bo małe nakłady więc wznowienia - poprawienia jak najbardziej mile widziane !!!

--
--
Informacje nie wyszczególnione w profilu: Kronprinz, Masumoto

 
14-09-05 22:15  Re: [Pomoc] Hobby Model - gdzie www???
Leeon 

Na Forum:
Galerie - 1
 

I jeszcze moje trzy grosze :-)

***MiG-19 P lub PM - do tej pory tylko GPM wydał "19-tkę" ale w wersji "S" i choć model z szachownicami, to najprawdopodobniej nigdy w Polsce nie była używana !

***Su-7 BKŁ czyli najbardziej klasyczna rura

oraz trochę starszy towariszcz, ubrany w polski szynel i nigdy dotąd nie wydany jako kartonówka
***IŁ-10 ... czyli AVIA B-33

Tylko tyle, pozdrawiam
Leon

--



Post zmieniony (14-09-05 22:16)

 
14-09-05 22:52  Re: [Pomoc] Hobby Model - gdzie www???
Graba 

 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Witam wszystkich.

Po pierwsze nie liczyłbym na to że nasza firma zacznie wydawać cos innego niż współczesne "machiny latajace" (co prawda były trzy przypadki wydania rzeczy innych niż współczesne [tzn. po 45']...no i może mały konkursik w tym miejscu zrobimy?Kto pierwszy odpowie na to pytanie, wygrywa Mig E-152A).

BeBe Mig-9 ma juz kadłubik i skrzydełka, szukam jeszcze jakis dodatkowych planówv i kto wie może niedługo?

Co do wszystkich Waszych propozycji podam je ojcu, a jak ten sie wypowie na ten temat, to niezwłocznie napisze Wam o tym.

Pozdrawiam.

 
14-09-05 22:59  Re: [Pomoc] Hobby Model - gdzie www???
Kinio 

 

Aircobra, Spitfire i Miles Magister.... Zgadza się?
Takie wyjątki w pięknej liście wydanych modeli...

--
Kinio GG :1789427

 
14-09-05 23:04  Re: [Pomoc] Hobby Model - gdzie www???
Graba 

 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


No pięknie brawo, a do tego zapomniałem że było cztery takie rodzynki jeszcze Bf-109.Prześlij mi swój adres na maila hobbymodel@wp.pl to jutro wyslę model.
Pozdrawiam.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024