FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
07-08-05 12:43  [pytanie] F-16 (MM 4-5/99)
gantz   

Cześć
sklejał ktos z Was ten model?chcialem zapytac o jakieś ewentualne niedociągnięcia-do tej pory sklejałem samoloty IIWW-to moja pierwsza rura,a je klei sie nieco inaczej:)

Pozdr
gantz

 
07-08-05 13:34  Re: [pytanie] F-16 (MM 4-5/99)
=Kondzik= 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

No wiesz, ja go aktualnie kleje i od razu ci powiem że kolory na dziobie są pomylone, poczycie kadłuba wychodziło mi lekko za długie.

 
07-08-05 13:47  Re: [pytanie] F-16 (MM 4-5/99)
bastyan 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Mi za duże poszycie wyszło przy części 9L, 9P, 9a - musiałem troche przyciąć - reszta bez zastrzeżeń jak narazie, no może oprócz tego że "tabliczka" pod kabiną (ta z napisem 1 Push button...) z prawej strony (chyba część 7P) jest do góry nogami :-) oraz spasowanie tego jasnoszarego paska na części 10 i 11 jest chyba niemożliwe...

Sebastian GG: 8445811

 
07-08-05 13:59  Re: [pytanie] F-16 (MM 4-5/99)
gantz   

dzięki:)

 
07-08-05 18:56  Re: [pytanie] F-16 (MM 4-5/99)
Staszkov 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Ja miałem problem z częścią poszycie na dole przed wnękami koł, jest to dośc długa okleina i niemogłem jej za bardzo uformowac.

--------------------------------------------------
Pozdrawiam.

 
07-08-05 21:25  Re: [pytanie] F-16 (MM 4-5/99)
Sam100   

kleje właśnie ten model i narazie idzie mi dobrze zastrzeżenia mam jedynie do kabiny pilota jakoś takie to dla mnie strasznie ciasne

 
07-08-05 22:11  Re: [pytanie] F-16 (MM 4-5/99)
bastyan 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Sam100: strasznie ciasne? nie mow, ze sie chcesz usadowic w modelu ;-)

Sebastian GG: 8445811

 
08-08-05 09:20  Re: [pytanie] F-16 (MM 4-5/99)
Sam100   

no jasne i jeszcze polatać bym chciał nim ;)

 
10-09-05 09:05  Re: [pytanie] F-16 (MM 4-5/99)
Sam100   

hmmm kurcze strsznie mi ten model wychodzi tzn duzo nierownosci ktore poprzycinalem to wyglada teraz strzasznie brzydko ech musze jeszcze pocwiczyc zanim wezme sie za powazne firmy i pytanko czy MM ma we wszystkich modelach jakies bledy czy cos ?

 
10-09-05 09:42  Re: [pytanie] F-16 (MM 4-5/99)
pulpetto 

Na Forum:
Relacje z galerią - 20
Galerie - 24
 

Ja mam ten model sklejony i nie przypominam sobie, żeby były jakieś błędy w konstrukcji. Wszystko raczej pasował, a to co nie wyszło zbyt pięknie wynika raczej z moich błędów. Ogólnie model jest całkiem w porządeczku. A co do tego czy każdy MM ma jakies błędy, to powiem, oczywiście to tylko moje prywatne zdanie, że zawsze można się przyczepić do modelu, nie ważne jakiej firmy, czy tej "poważnej" czy tej "mniej poważnej", zawsze znajdzie się jakieś błędy czy niedociągnięcia. Ale w modelarstwie nie chodzi o to, żeby spędzać czas na wyszukiwaniu błędów, tylko na sklejaniu.
Pozdrawiam

--
KMH Sokół Radom

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024