FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4 
21-01-06 20:47  Re: [RELACJA] Isuzu
Tera Misieuda 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Psinthos - wyśmienita robota. Tak bardzo narobiłem sobie apetytu na ten okręt, że z uwagą obserwuję Twoje zmagania. Największe wrażenie robi jednak "drutologia" - to największy smaczek okrętów IJN :).
Zmartwiłem się tym koszmarkiem kolorystycznym - ewidentny błąd Wydawcy. Dopiero teraz ośmielam się poruszyć ten temat mając jawny dowód na zdjęciach jak bardzo rażący jest to błąd. Czekam z zakupem modelu na ogłoszenie przez Answer "promocji" na ten model: a). model z błędem za rozsądne pieniądze lub b). model z błędem z pędzlami i kompletem farb do pomalowania modelu. Mam nadzieję, że w tym wypadku Answer będzie równie samokrytyczny jak był krytyczny w stosunku do innych wydawców, np. "Kolory - nie wiem czy to zabieg celowy, ale zielony wygląda dziwnie i bardzo nierównomiernie, to samo zresztą szary. A do tego na zielonym prawie nie widać czarnych lini podziału i nitów. A najgorszą rzeczą jest jasna krecha biegnąca przez skrzydła, wyglądająca jak zgięcie papieru ;-( Podsumowując model jest bardzo dobry, ale są zastrzeżenia co do grafiki. Wolałbym zapłacić tyle ile za [...], a mieć model na lepszym edytorsko poziomie. Zresztą może marudzę, bo porównując z innymi wydawnictwami nie jest źle, ale [...] nas tak rozpieścił... chociaż ta krecha... ehhh...". Jakby nie patrzeć na to - 40PLN to nie są wcale małe pieniądze, a wydając je chcemy otrzymać produkt dobrej jakości. Mam nadzieję, że Wydawnictwo Answer dojrzy belkę w swoim oku tak jak dojrzało źdźbło w oku konkurencji.

Pozdrawiam czekając na dalsze wieści ze stoczni

--
Tera Misieuda - okręty 1:200 IIWW
GG: 6103312
Skype: teramisieuda

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024