FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
19-07-05 11:15  [pomocy!] HMS ''IRON DUKE''
Budzak     

Jestem w czasie budowy okrety HMS ''IRON DUKE'' - brytyjski pancernik z I wojny światowej.
Kiedy zaczolem sklejac pomosty reflektorow natrafilem na problem. Jak ktos sklejal ten oto model to wie o jakie pomosty reflektorow mi chodzi tzn. nie wiem jak co do czego przykleic.

Daje wam czesc instrukcji w ktorej jest napisane jak to skleic:
Sposob sklejania pomostow reflektorow (98-106) obrazuje rysunek. Przyklejamy
cz.107-108, miedzy bebnami (109) wklejamy oznaczony obok nich szablon, tak jak na rysunku. Gotowe bebny przyklejamy w oznaczonych miejscach na dole drugiego
komina (52), obok szchodow (104), tak jak na rysunku pomostow komina.

Te wszystkie inne czesci mam wyciete. Jak by ktos mugl mi wytlumaczyc jak i co do czego przykleic tzn. co pokolei przykleic. Bo instrucje czytalem pare razy i nic mi do glowy nie przychodzi jak ma to byc i na rysunki patrzylem i nic. Niektore czesci wiem jak gdzie przykleic tylko nie wiem w jakiej kolejnosci. Jak by mial kots zdjecia z budowy tzn. jak i gdzie dana czesc przykleic i moglby mi pomoc to przykleic bo ja z ta czesci juz bardzo dlugo sie mysle jak to przykeic i nic mi nie przychodzi do glowy i na model patrze i w instrukcje na rysynki a wogule to niektore rysunki sa skomplikowane. Jak by ktos by mi pomogl z ty jednym elementem bydowy to ruszy troche do porzoduz tym modelem.

Wy myslicie ze jest to troche za duzo ale pomyslcie jak by wam sprawilo radosc pomoc koledzie w budowie nie gadajcie o mnie zle jak jestem dopiero pocczatkujacy to zroumncie. Chyba jak tos ma problem to szuka pomocy w innych modelarzach.

Czekam na jakas odpowiedz albo podopwiedz jak to zrobic
zdjecia mozecie przesylac e-mailem do mnie
__________
Pozdrawiam

 
19-07-05 12:49  Re: [Prozba o Pomoc] HMS ''IRON DUKE''
psinthos 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

Hehe. O ile pamietam, tez nie do konca rozumialem instrukcje. Na stronie Modelika sa zdjecia mojego Iron Duke'a - moze Ci pomoga.

Jezeli nie, przesle Ci wieczorem jakies zblizenia pomostow z reflektorami.


m.
*psinthos.com* | *sternenflotte.pl*
------------------------------------------------------------------------------------------------------
w stoczni: Nagato | Isuzu | USS Caperton | USS Oklahoma | USS California
------------------------------------------------------------------------------------------------------

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024