FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 
06-08-05 10:32  Re: [fotki z budowy] F-82 Twin Mustang [GPM]
tomcat 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4


 - 2

Są juz lotki i prawy wlot do chłodnicy. Może wieczoirem będą kolejne zdjęcia. Troche denerwuje mnie karton bo jest bardzo łamliwy, mógłby byc odrobine grubszy, ale jest jak jest i trzba sobie z tym poradzić, spore problemy miałem przy kształtowaniu natarcia skrzydła, bo robiłem je metodą "na wode" i karton zrob ił sie zbyt wiotki, chyba przesadziłem i ilością wody, naszczęście sytuacja jest opanowanaa natarcie wyszło miodzio, pewnie dzis też zamkne skrzydło i połącze je z klapą i lotką.

na warsztacie:
???

ukończone:
Hellcat , Cromwell , B5N2 Kate , UH-1 Iroquois, Su-9 Fishpot

 
06-08-05 22:24  Re: [fotki z budowy] F-82 Twin Mustang [GPM]
tomcat 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4


 - 2

Tak jak zamierzałem tak też uczyniłem. Zrobilem dziś to co chciałem a owoce mojej pracy prezentuje poniżej.

Wlot do chłodnicy, tuż przed przyklejeniem...



...i po przyklejeniu.




Rzut oka na sylwetke kadłuba Mustanga.



Teraz budowa skrzydła i jego elementów:




I na koniec wizja całośći, tzn kadłub i skrzydło.



Bardzo miło skleja sie ten modelik i moge narzekać ewentualnie na karton, ale złej baletnicy... itd. Narazie jestem mocno zadowolony z efaktów prac. Mysle że zapał nie opadnie i Mustahg stanie w tym tygodniu na kołach. To tyle na dziś. zapraszam do śledzenia ralacji.

na warsztacie:
???

ukończone:
Hellcat , Cromwell , B5N2 Kate , UH-1 Iroquois, Su-9 Fishpot

 
07-08-05 11:38  Re: [fotki z budowy] F-82 Twin Mustang [GPM]
ttron   

...widze że bliźniaki rosną z dnia na dzień, na razie jescze raczkują ale jak zapowiadasz w niedługim czasie będą na własnych "nogach" (czyt. kołach). Świetna robota czekamy na kolejne fotecki....

......wpadam dzisiaj pooglądać :)........

Pozdrawiam ttron

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024