FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
24-06-05 10:42  Re: [zapowiedź] WAK#05 - Citroen 5hp Type C & Hanomag Komissbrot
Homik 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

Kojak to nie będzie Fiat, choć jakby dodać trochę spachli to można z niego nawet ISE zrobić :D

Chłopaki przeciaż ja tylko podsycam ogień zaciekawienia - jutro kolejna fotka :)

-----------------------------------------------------------------------
http://www.facebook.com/WAKpl

Post zmieniony (24-06-05 11:32)

 
24-06-05 10:51  Re: [zapowiedź] WAK#05 - Citroen 5hp Type C & Hanomag Komissbrot
Mała Mi 



Na Forum:
Galerie - 1
 

Nie przesądzam sprawy, ale mnie to wyglada na jakis samolotek z okolic Challenge.... Jakiś Klemm czy inna Avia.....
A czemu następna fotka dopiero jutro? Ja przez weekend nie mam dostępu do sieci... mogę "pęc" z ciekawości....
PZDR. Mała Mi

It'll End In Tears

 
24-06-05 11:24  Re: [zapowiedź] WAK#05 - Citroen 5hp Type C & Hanomag Komissbrot
darko79 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 7
 

Witam

Autka bardzo mnie interesują na pewno je zdobęde :)

Pozdrawiam Darko

----------------
Gotowe (od 2005 r.): Citroen 5HP , Kosciół neogotycki w Szczecinie-Dąbiu, EMF (Studebaker) 30 Roadster - WAK #1, Hanomag (Komissbrot) - WAK #5, Hans Lody Z-10, Zamek Neuschwanstein
Zapraszam na moją stronę: www.kartoniarz.mojserwer.info

 
24-06-05 11:44  Re: [zapowiedź] WAK#05 - Citroen 5hp Type C & Hanomag Komissbrot
messer 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 21
Galerie - 26


 - 46

Wiem, co to za samolocik ale nie powiem :>

 
24-06-05 12:50  Re: [zapowiedź] WAK#05 - Citroen 5hp Type C & Hanomag Komissbrot
Mała Mi 



Na Forum:
Galerie - 1
 

Messer - polski czy zagraniczny? Weźcie nie męczcie człowieka.... Znowu są ci co wiedzą (kasta? elita? hehe) i nieświadomy niczego tlum.... :)))

 
24-06-05 13:09  Re: [zapowiedź] WAK#05 - Citroen 5hp Type C & Hanomag Komissbrot
messer 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 21
Galerie - 26


 - 46

Taa, ja powiem, a na drugi dzień pod moimi drzwiami stanie Homik z pancerfaustem...
Niech lepiej sam Red.Nacz. zdradzi tajemnice, w końcu ma do tego kompetencje.

 
25-06-05 07:08  Re: [zapowiedź] WAK#05 - Citroen 5hp Type C & Hanomag Komissbrot
MarcinekZ 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 4
 

messer - homik nie stanie z panzerfaustem, bo po prostu mu go nie dam :-))))))

..,=====,o00o
//__l_l_,\____\,__
l_---\_l__l---[]lllllll[]
_(o)_)__(o)_)--o-)_)___

 
25-06-05 13:38  Re: [zapowiedź] WAK#05 - Citroen 5hp Type C & Hanomag Komissbrot
vwsmok 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 10


 - 2

Grupa: QWKAK

Autka super. A wiklinowy Komisbrot będzie?
;-)))

w budowie:
Oslabja 1:200 (Nawarin modyfikowany) ; Whippet; Nieuport
Galerie:
Citroen H czyli QWKAKowóz falisty || Renault-Mgiebrow || HMVS Cerberus (96%) || Dufaux C.2 || SPAD A.2 || Camel Karo || CWS T-1 ||
Luftwaffe - "bezswastycznie" || Fokker D.VII, 15 Eskadra Myśliwska, 1920 r. || Sopwith Camel, Otto Kissenberth, Jasta 23 || AEC Dorchester, Libia 1941 r.

 
25-06-05 15:48  Re: [zapowiedź] WAK#05 - Citroen 5hp Type C & Hanomag Komissbrot
Hook6   

 

o ile wiem Homik zamierza dołączyć dodatkowy woreczek z wikliną do kupienia osobno za około 85 zł :-)))
no i metalowe osie kół plus fototrawiona kierownica też do kupienia osobno...



sorry - nie mogłem się powstrzymać.

 
25-06-05 19:07  Re: [zapowiedź] WAK#05 - Citroen 5hp Type C & Hanomag Komissbrot
car 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 3
 

to ja proponuje gumowe opony i "podnosnik" w bagazniku

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024