FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 13 z 13Strony:  <=  <-  9  10  11  12  13 
23-06-06 23:56  Re: Budowa parowozu Ty2 Angraf + DRAF MODEL
nowak73 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Witam Kolegów
Wolno powoli"jak żółw ociężale"Szyny zdążyły zardzewieć i zielskiem zarosnąć,ale niestety czasu ciągle brakuje.Wysmęciłem na urlopie wózki pod tender i dopieszczam torowisko. W wózkach jest dosć poważny błąd w elementach ostoi na cztery belki podłużne są tylko dwa elementy zewnętrzne i dwa wewnętrzne plus cztery elementy całkowicie czarne bez jakichkolwiek miejsc na doklejenie wyposażenia.Poza tym sklejały się całkiem nieźle .Torowisko obsadziłem mchami i jakimś suszonym zielskiem z lasu,które prysnąłem aerografem.Pogoda dopisuje więc mam nadzieje skończyć torowisko przez weekend.
Pozdrawiam wszystkich
Rafał


RATUJMY PAROWOZY !!!

--

 
24-06-06 00:07  Re: Budowa parowozu Ty2 Angraf + DRAF MODEL
Maverick33 

Na Forum:
Relacje w toku - 17
Relacje z galerią - 8
Galerie - 11
 

nowak73 - pomyśl o PT 47 lub o PU 29 - ktory to parowóz się za pewien czas pokaże

--
Maverick33

Zapraszam do galerii http://www.adwproject.opole.pl - dział galeria

Skończone : Wagon 202L, Px4, EP09 , Pt47 , Pu29 , Wagon 120A , OKz32 , SP45-142 , Wagon 401R , Wagon 401Z , Wagon 401 Ka"Gags" , Wagon 408s , EU07, ET22-243 , Sm48-060 , SU45-217

Na warsztacie:

TY51 1:25 - 80%
Ty5 1:25 - 55%


 
24-06-06 00:42  Re: Budowa parowozu Ty2 Angraf + DRAF MODEL
nowak73 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Cześć Maverick
Podziwiam twojego Pu 29. kawał pięknej maszyny ,i do tego 2D1 -piękna sprawa.
Petucha już leży "na magazynie "z wszelkimi dodatkami.Podziwiam twoje tempo prac.Nie dość że gnasz z robotą to na dodatek ekstra Ci wychodzi.
Pozdrawiam
Rafał

 
24-06-06 13:42  Re: Budowa parowozu Ty2 Angraf + DRAF MODEL
jhradca 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
 

Nowak73! Bardzo efektownie wygląda Twój Ty-2 na tym torowisku. Mam nadzieję, że niedługo rozpoczniesz petuchę i będziemy mogli wzajemnie się dopingować w budowie. W razie czego możesz liczyć na pomoc zdjęciową z PT-47 nr 13 jaki stoi na stacji Kraków-Płaszów. Oryginalne koła możesz już zobaczyć w mojej relacji.

 
24-06-06 21:59  Re: Budowa parowozu Ty2 Angraf + DRAF MODEL
nowak73 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Dzięki jhradco
Po co mi zdjęcia oryginalnych kół jak Twoje są dokładniejsze he he .
A ze zdjęc 13 tki chętnie skorzystam. Petucha będzie nastepna ,to już postanowione.Chyba że przez moje grzebólstwo doczekam wydania Pu-29 bo zapowiada się ekstra.
pozdrawiam
Rafał

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 13 z 13Strony:  <=  <-  9  10  11  12  13 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024