FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 7Strony:  <=  <-  3  4  5  6  7  ->  => 
09-08-05 11:26  Re: [Relacja] USS Spadefish (SS 411)
BERP 



Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 2
Galerie - 3
 

Cześć

Chciałem bardzo podziękować za pozytywy jakie tu czytam !!! miło, że kogoś interesuje ten temat. Ogromne dzięki.

Część nocki zarwana w pracy nieprzytomny, ale udało mi się dokończyć i pomalować relingi. Użyłem do tego farbek akrylowych w matowym wydaniu( tak wyglądają po wyschnięciu). Nie zamieszczam zdjęć bo nie chce Was zamęczać tym samym tematem. Ma ktoś z Was jakiś pomysł lub sprawdzony sposób na podstawę do „parówek” ??? Jeżeli tak to bardzo proszę sam mam wstępną wizję ale chętnie zapoznam się z innymi pomysłami.

Pozdrawiam

Śmigam na rowerku po górach tttrrrrr ....;-)

Post zmieniony (09-08-05 11:27)

 
09-08-05 15:09  Re: [Relacja] USS Spadefish (SS 411)
Waldek K 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
 

Podstawki to indowidualna sprawa, jedni wolą rzeźbione w drewnie inni coś w rodzaju keelbloków, a ja wolę wogóle nie widzieć podstawki, dlatego sukcesywnie przechodzę na przeźroczyste plexi, jak np. tu:
http://www.geocities.com/walkacz/Taisto_e.jpg

Pozdrawiam

Najlepsza skala to...? 1:100!!!
W budowie: PT-109 i PT-171 , USS Emmons
Free papermodel LCP(S)

 
10-08-05 08:51  Re: [Relacja] USS Spadefish (SS 411)
BERP 



Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 2
Galerie - 3
 

Cześć

Fakt podstawki to indywidualna sprawa w tym wypadku chyba zbuduję coś, co będzie się mało rzucało w oczy.
Wczoraj robiąc porządki w jednym z pomieszczeń w domu wpadło mi w łapy coś nieskończonego i postanowiłem sobie zrobić takie małe porównanie, przerywnik w relacji.
Skala 1:200 kontra 1:100

Chyba kłopot z podwoziem :-)


Pozdrawiam

Śmigam na rowerku po górach tttrrrrr ....;-)

Post zmieniony (10-08-05 08:52)

 
10-08-05 10:53  Re: [Relacja] USS Spadefish (SS 411)
syjek 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 2
 

Gratuluje zakończenia budowy. Bardzo ładny model.

A te ostatnie zdjęcia z Shokaku mogą być tylko komentarzem do wątku o nowym Essex-ie z MM dla tych co twierdzą że różne skale modeli to nie problem ... ;)

Pozdrawiam
Sylwek

KONCERN modelarski MO ;-)
Speedway Fan ORZEŁ ŁÓDŹ

 
10-08-05 11:48  Re: [Relacja] USS Spadefish (SS 411)
QN 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 23
Galerie - 8


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 3

Piękna robota.
Dokończ ten lotniskowiec :)))

Pozdrawiam


------------------------------------------------------------------------

 
10-08-05 11:49  Re: [Relacja] USS Spadefish (SS 411)
BERP 



Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 2
Galerie - 3
 

:-) SYJEK :-) :-) model prawie zakończony zostały jeszcze do zrobienia dwa działa, jakieś trzy mini maleństwa no i podstawa (ostatecznie zrobię mu jeszcze sesje foto).
Dzięki za pozytywny wydźwięk z ust takiego specjalisty jak TY i QN :-) .
Fakt zdjęcia lotniskowca pasują idealnie do wątku Essex troszkę to śmiesznie wygląda, ale prawdą jest, że nie wszyscy mają możliwości na budowę i gromadzenie takich potworów w 1:200.

Pozdrawiam

Śmigam na rowerku po górach tttrrrrr ....;-)

Post zmieniony (10-08-05 12:34)

 
10-08-05 12:16  Re: [Relacja] USS Spadefish (SS 411)
sys 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

podoba mi się:) bardzo to fajne;)

------------------------------------------------------------------------------
czarny pas w modelarstwie... ;)

 
10-08-05 13:15  Re: [Relacja] USS Spadefish (SS 411)
BERP 



Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 2
Galerie - 3
 

Właśnie tak się zastanawiam, dlaczego ja nie dokończyłem tego potwora z tego, co pamiętam to zaczynając miałem nogę w gipsie po zdjęciu zaczęła się rehabilitacja,nowa praca i jakoś tak …… te działka mnie przytłoczyły nie wspominając o 36 samolocikach. Jedno jest pewne forum i ludzie tu zgromadzeni wpływają na mnie pozytywnie, za co dzięki wiec pewnie dokończę go niebawem :-)

Sys dzięki :-)


Pozdrawiam

Śmigam na rowerku po górach tttrrrrr ....;-)

 
16-08-05 09:32  Re: [Relacja] USS Spadefish (SS 411)
BERP 



Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 2
Galerie - 3
 

Cześć Wszystkim

Przeszło po dwumiesięcznych zmaganiach z „parówką” prace dobiegły końca :-) . W ostatnim etapie budowy sporo czasu zjadło wykonanie relingów i uplastycznienie kiosku, ale udało się. Efekty widać na zdjęciach w relacji, która była moją pierwszą, dlatego proszę wybaczyć za ewentualny brak profesionalizmu w prowadzeniu jej. Postaram się by następna była bardziej treściwa.
Jak to bywa były chwile słabości podczas budowy szczególnie na etapie poszycia, ale udało się wytrwać po części dzięki Wam. Chciałem podziękować wszystkim za odwiedzanie mojego wątku, miłe słowa i rady. Przebywanie z Wami na forum to przyjemność.

Szczególnie ogromne dzięki dla Szpaka i Kosa, Yarisa, Pulpetto, Batonusa, Komandora, Kojaka, Syjka, Madola, Ramzesa, Pancza, Waldka K, Jaha, Qna , Sysa,Buka, Kapka, Krzycha74, Rajkuba i Mariusza.

Efekt końcowy widoczny na zdjęciach proszę oceniać :-)














+ autor :-)

Pozdrawiam !!!

Śmigam na rowerku po górach tttrrrrr ....;-)

Post zmieniony (17-08-05 10:43)

 
16-08-05 10:03  Re: [Relacja] USS Spadefish (SS 411)
Buka 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1
 

Szczerze mówiąc, to najładniejszy model "parówki" jaki widziałem. Relacja też świetna, bo bardzo ciekawa i widać kompletną drogę od 2D do 3D :-) Pierwszy raz widze taką fajną podstawkę - delikatna, ciekawa i nie rzuca się w oczy jak koromysła tekturowe, czy to Twoja inwencja, czy z szablonu z wycinanki?

Buka :-]

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 7Strony:  <=  <-  3  4  5  6  7  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024