FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 
03-06-05 14:59  Sklepy - Bielsko-Biała, Żywiec, Cieszyn
trebor   

Witam brać modelarską.
Ponieważ oficjalnie jestem nowy na Forum (oficjalnie, ponieważ do tej pory przez ponad dwa lata śledziłem "życie" na forum anonimowo) chciałbym się przedstawić. Mam na imię Robert, mam 34 lata, mieszkam w Bielsku-Białej, modelarstwem interesuję się od ponad 20 lat, a obecnie moją pasją są przede wszystkim żaglowce oraz stare parowozy.
Mam pytanie jak w tytule. Jeszcze w zeszłym roku były dwa sklepy (na ul. Głębokiej i na wzgórzu zamkowym), obecnie wszelki ślad po nich zaginął. Nie wiem czy zostały przeniesione, czy też zlikwidowane, a ponieważ nie lubię zakupów przez internet, więc "boleśnie" odczuwam ich stratę. Wiem o sklepach w Żywcu (będąc czasami przejazdem właśnie tam robię zakupy) i w Cieszynie, a co z Bielskiem?

 
03-06-05 15:19  Re: Sklepy modelarskie w Bielsku-Białej
Mała Mi 



Na Forum:
Galerie - 1
 

A gdzie w Żywcu są takie sklepy? No i oczywiście dołączam sie do pytania o sklepy w Bielsku. Tylko żeby było duuużo papieru :))))
PZDR. Mała Mi

It'll End In Tears

 
03-06-05 15:22  Re: Sklepy modelarskie w Bielsku-Białej
Wacek   

Cześć
Ja jestem ze Skoczowa i z tego co wiem to w Bielsku nie ma już sklepów modelarskich.
Nawet Sklepik z marzeniami jest już historią.
Najbliższy (dla mnie) jest sklep w Cieszynie ( kolo teatru)
Wybór modeli kartonowych średni, ale zawsze można pooglądać przed zakupem

 
03-06-05 16:06  Re: Sklepy modelarskie w Bielsku-Białej
Wiedzmin 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 1
 

Taaaaaaak - sklepik z marzeniami - najlepszy sklep "kartonowy" jaki spotkałem jest już wspomnieniem .... teraz tam wędlinami handlują.
Niestety, nic nie wiem o sklepach modalarskich w BB.

-----------------------------------------------------------------------------------
Sklejać każdy może, trochę lepiej lub trochę gorzej.
Pozdrawiam
Wiedźmin

 
03-06-05 17:59  Re: Sklepy modelarskie w Bielsku-Białej
mondo   

Niestety B-B pozbawione zostalo sklepow modelarskich,Sklepik z marzeniami trzy razy zmienial lokalizacje i w koncu padl tez tego zaluje.
W Zywcu jest obok lokalu Miedziana na Rynku,ale wybor nie powala na kolana,pozdro;-).

 
03-06-05 23:06  Re: Sklepy modelarskie w Bielsku-Białej
Jer-ry 

 

Zagadnięty właściciel "sklepu z marzeniami" stwierdził, że taki sklep, nie jest, niestety, potrzebny... Smutne to, ale prawdziwe...
Inne teraz młodzi mają zajęcia - komputery, komórki, konsole do gier - Panie... kto by teraz modele kleił...
:(((

pozdro

 
06-06-05 08:01  Re: Sklepy modelarskie w Bielsku-Białej
trebor   

Witam po weekendzie.
Dzięki za info, no cóż, podobno rynek nie lubi próżni, więc może kiedyś znowu się doczekamy sklepu modelarskiego w Bielsku.
Mała Mi - lokalizacja dokładnie jak napisał bewup, z kartonówek jest dużo Modelika i trochę Małych Modelarzy.
Pozdrawiam

 
07-06-05 12:15  Re: Sklepy modelarskie w Bielsku-Białej
MBig 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 5
Galerie - 4
 

Witaj Ziomalku. Też jestem z BB. Jeśli masz ochotę się spotkać, to wpadnij do mnie do modelarni. Prowadzę zajęcia co poniedziałek w Mikuszowicach Krakowskich w Świetlicy koło OSP od 16.30 do 18.30. Zapraszam i pozdrawiam. MBig

Aberdeen Modellers Society member since 2007. :)

---------------------------------------------------------------------------------------------------
Skończone: Zlin 42M , Kondor D-6 , SG-38 , Stridsbat 90 H , Monitor rzeczny z wojny w Wietnamie CCB , Ironclad z wojny secesyjnej USS Carondelet , Tkp30


Jak ogarnie mnie pracowity zapał, siadam sobie cichutko w kąciku i czekam, aż mi przejdzie.

Jestem KARTONHOLIKIEM. ;)

 
07-06-05 12:18  Re: Sklepy modelarskie w Bielsku-Białej
MBig 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 5
Galerie - 4
 

Acha. W BB jest sklep modelarski. Z tyłu BWA, na przeciwko Banialuki na Mickiewicza.

Aberdeen Modellers Society member since 2007. :)

---------------------------------------------------------------------------------------------------
Skończone: Zlin 42M , Kondor D-6 , SG-38 , Stridsbat 90 H , Monitor rzeczny z wojny w Wietnamie CCB , Ironclad z wojny secesyjnej USS Carondelet , Tkp30


Jak ogarnie mnie pracowity zapał, siadam sobie cichutko w kąciku i czekam, aż mi przejdzie.

Jestem KARTONHOLIKIEM. ;)

 
07-06-05 14:36  Re: Sklepy modelarskie w Bielsku-Białej
trebor   

Siemanko MBig.
Dzięki za zaproszenie i za info.
Czy ten sklep jest gdzieś w pobliżu komisu RTV? bo ja chyba chodzę po mieście jak ten koń z klepkami tyle razy tamtędy przechodziłem i jakoś nie wpadł mi w oko i jak tam u nich z zaopatrzeniem.
Pozdrawiam.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024