FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 
03-06-05 20:32  Re: [relacja z budowy] Buffalo z KŚ
panczo 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
Właśnie skończyłem bawić sieze statecznikami poziomymi.Co prawda nie wyszłytak jak bym sobie tegożyczył ,ale ogólnie jestemzadowolony, biorącpod uwagę moje lotnicze umiejętności. Na dziś dzięujey już Buffalo ado końca dnia bawię się Horchem.

 
03-06-05 20:33  Re: [relacja z budowy] Buffalo z KŚ
panczo 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
:-)
P.S. Właśnie zuważyłem że musze poprawi retusz na stateczniku.



Post zmieniony (03-06-05 20:34)

 
03-06-05 21:49  Re: [relacja z budowy] Buffalo z KŚ
Lech 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 1
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Bardzo ładny "grubas". Dobrze wyglądałby obok gee bee (gdzieś w necie widziałem jego model free).
Lech

 
04-06-05 00:54  Re: [relacja z budowy] Buffalo z KŚ
szebi 



Na Forum:
Relacje z galerią - 11
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Jeśli mogę wtrącić.... Czy ten model ma w środku kabine (bo go osobiście nie widzialem) Ogólnie model jest poprawnie sklejony i mi sie podoba! ale Efekt jest mimo wszystko lepszy jesli zamiast niebieskich okienek zastapimy je folią. No ale myśle, Ze to tylko kwestia czasu. Jest super, bedzie rewelacja. Nawet ja się caly czas uczę modelarstwa mimo że kleje jakies 10 roczków sobie. Nie umiem sie doczekać kiedy postawisz tego Buffalo na koła :D:D:D Czekam z niecierpliwością....

 
04-06-05 08:10  Re: [relacja z budowy] Buffalo z KŚ
panczo 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
 

Model niestety nie ma kabiny, miałem dużą pokusę ją zrobić, ale stwierdziłem że odpuszczam,bo było już na nią za późno. Musiałem podmalować częśc czarną stateczika bo w modelu było nie ładne przesunięcie w związku z czym był biały kolor.

Co do folli w miejscach okienek,to osobićie podobała misię wersja z wycinanki.Wiesz taka wkomponowana docałości a czarne okienka bygo strasznie zamazały :-)

Marek myślę że powinieneś. Chciałem też się Ciebie zapytać, czy jest szana abyzostał wydany Hurricane w 50???

Lechu,pewnie ładnie, może nawet się przekonam. A tak nie w tamcie to pięknego PWS-a dzisiaj kupiłem.

 
11-06-05 15:22  Re: [relacja z budowy] Buffalo z KŚ
panczo 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
No to tak. Wczoraj skończyłem skrzydła, robiły sie bezproblemowo. Jeżeli chodzi o osłone kabinytu zaczęły sie schodki gdyż nie pasowały mi trzeci element doczwartego i trzeba było przycinaćco nie co. I nie wyszłoto zbyt fascynującą. Jeżeli chodzi o te druciki w osłonce to one będąjeszcze poprawiane gdyż zrobiła się przerwa. Jeżelichodzi o luki podwozia to raczej ich nie będzie.

 
11-06-05 15:24  Re: [relacja z budowy] Buffalo z KŚ
panczo 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
Jeszce jedna wieczorem może wstawie fotke od spodu. Zapomniałem dodoać że zrobiła się między skrzydłem a kadłubemszpara ale tak chyba mabyć bo potem oprofilowanieprzychodzi na to jeszcze.

 
12-06-05 15:20  Re: [relacja z budowy] Buffalo z KŚ
szebi 



Na Forum:
Relacje z galerią - 11
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Dorwe ten model i go skleje! Trza zobaczyc czy tak trudno sie klei jak to widac... Pokusze sie na kabine i na luki podwozia.. Tylko musze go dorwać:D:D:D

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024