FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 
21-05-05 22:03  Re: Nowy internetowy sklep z modelami - papermodelstore.com
paakub 

 

Witam,
Z tego co wiem jest to biznes polsko-amerykanski. Ceny wysokie podyktowane cenami na eBay i Allegro, ale nie tylko.
Na pewno mozna tam kupic stare Male modelarze, ktore brakuja do kolekcji.
Jest to chyba teraz jedne miejsce na necie, gdzie mozna kupic juz teraz MM z 1950-tych. Drogi, bo drogi, ale prosze rzucic okiem na Allegro lub eBay.
Zalaczam pozdrowienia
Piotr

 
21-05-05 23:16  Re: Nowy internetowy sklep z modelami - papermodelstore.com
Thunder909 

 

cool , 399 dollarow za 1/57 :-)

 
22-05-05 01:56  Re: Nowy internetowy sklep z modelami - papermodelstore.com
paakub 

 

A propos, kiedys handlarz z W-wy mowil mi, ze za pelny zestaw rocznikow MM w dobrym stanie w latach 70-tych mozna bylo sobie kupic dom.
Czy to prawda?
Czy moze to jedna z tych slawetnych "URBAN LEGENDS"?
Dzieki
Piotr

 
22-05-05 02:53  Re: Nowy internetowy sklep z modelami - papermodelstore.com
paakub 

 

Mowiac jeszcze o cenach. Na polskim eBay-u widzialem cala kolekcje MM w dobrym stanie za 5000.00 Euro. Chyba domu za to w Polsce sie nie da zbudowac.
Piotr

 
22-05-05 10:24  Re: Nowy internetowy sklep z modelami - papermodelstore.com
Thunder909 

 

w latach 70-tych bylo jescze bardzo malo MM .Toz to dopiero bylo od 15 lat wydawane wtedy. Jakies ponad 100 numerow i za to mialo sie dom kupic ? Bajki ,ale tak rodza sie legendy ;-)

 
22-05-05 11:21  Re: Nowy internetowy sklep z modelami - papermodelstore.com
Michał 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Thunder - dajesz przykład jako drogie modele!..... no OK.... wiem, ze akurat ten model mozna dostac tanio...... ale reszta? Reszta jest mniej więcej standardowa......
Zaproponowałem sklep jako miejsce gdzie można bez problemu dorwac najbardziej poszukiwane unikaty.....
Już nie mowiac o tym ze sklep jest w USA a nie w Polsce.....

Pozdrawiam!
Michał

 
22-05-05 11:34  Re: Nowy internetowy sklep z modelami - papermodelstore.com
sys 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Błyskawica z WAKu za ponad 40zł:)...Homik się ucieszy!:))))

------------------------------------------------------------------------------
czarny pas w modelarstwie... ;)

 
22-05-05 11:37  Re: Nowy internetowy sklep z modelami - papermodelstore.com
Thunder909 

 

to raczej w zartach, ja sam tam nie bede kupowal ;-) No a dla zbieracza ktoremu tylko pare numerow brakuje to prawdziwa kopalnia zlota.
Te modele Sigmy White Car i inne mialem , jakosc straszna ,karton z pudelka po butach, ale jako rarytas moze i wart tych 30 dolarow.
A tak ogolnie mysle ze nawet jak na amerykanskie czy inne zachodnie warunki ceny dobrze posolone. Wiadomo ,jest taka zasada : nie podoba sie albo nie stac ,to nie kupuje. Link jest ok,dobrze wiedziec gdzie sa modele na ktore nas nie stac ;-)

 
22-05-05 11:49  Re: Nowy internetowy sklep z modelami - papermodelstore.com
Michał 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

hehehe ;-)
wieszzzz..... ciężko tu mówic o stosunku JAKOŚCI do CENY przy modelach unikatach...... (stare MM :-] starsze niedokładne GPM...itd....] brzydki papier, słaby druk i ogólnie szału nie ma a ceny jednak od 100 do 1000 zł ;-)

Pozdrawiam!
Michał

 
23-05-05 23:25  Re: Nowy internetowy sklep z modelami - papermodelstore.com
Piorq   

Przejrzałem.... Faktycznie jaja cenowe... Niedawno wróciłem z "tamtej strony", jednak to co oni proponują to normalnie zgroza!(nawet jak na Jankesów). Jednak zgadzam się z Wojtas-em, widać Naszych cenią..!!!

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024