FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Poprzednie wiadomości  |  Następne wiadomości 
 Strona 1 z 1 
20-05-05 07:51  Re: [porównanie] Pe-2
moskit   

A więc tak:
Modelik - stery wysokości, stery kierunku oraz lotki można opcjonalnie wykonać jako ruchome lub stałe . Można też wykonać otwarte luki bombowe, makiety silników oraz podwozie w wersji uproszczonej lub pełnej.
Orlik - stery wysokości, stery kierunku oraz lotki trzeba wykonać jako wychylone. Dodatkowo są otwarte klapy i luki bombowe . Makiet silników się nie dopatrzyłem. W obydwu modelach można wykonać też bomby przenoszone na zaczepach pod centropłatem. Co do wyposażenia kabin to trudno mi się wypowiedzieć (nie liczyłem elementów bo to chyba bez sensu). Mnie bardzej podoba się w Modeliku, ale to tylko moje zdanie.

 Odpowiedz na tę wiadomość  |  Tematy/Start  |  Wyświetlaj płasko   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

 Tematy Autor Odsłon Data
 [Nowości] porównanie Pe-2  nowe
Piterski 1823 19-05-05 19:56
 Re: [porównanie] Pe-2  nowe
moskit 459 19-05-05 23:04
 Re: [porównanie] Pe-2  nowe
Piterski 357 19-05-05 23:16
 Re: [porównanie] Pe-2  nowe
moskit 313 19-05-05 23:33
 Re: [porównanie] Pe-2  nowe
moskit 990 20-05-05 07:51

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024