FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
13-05-05 13:18  [porady] Prosty ale miły model dla dziecka.
Serg   

Sprawa jest taka: moja córka popatrzyła na kartonówki(nad którymi ja właśnie pracuję) i postanwiła że ona też by chciała tym sie zająć. Do tego ma pewne zdołności płastyczne. Chciała od razu dostać statek, ale po dokładnym obejrzeniu stwierdziłem różnych kortonowych okrętów zrozumiałem, że będzie dla niej zbyt trudny,

Kupiłem MM Be-109, tani(5 zl w redakcji) i moim zdaniem bardzo simpatyczny. Ale już widzę, że jest jednak nieco skomplikowany jak na 11-tolatki, No, i tu tkwi problem. Co by takiego fajnego i zarazem prostego zaproponować, żeby nabrała wprawy i wynik byłby fajniutki. Może jakiś budynek? Widziałem na gpm.pl kilka propozycij... Wygłada zachęcające, do tego to niezła ozdoba dla biurka.

Będę wdzięczny za *każdą* poradę..

 
13-05-05 13:21  Re: [porady] Prosy ale miły model dla dziecka.
Grzesiek_-_ 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Może jakąś latarnie, albo takie samochody "dla najmłodszych"????

GG: 9022736

 
13-05-05 13:39  Re: [porady] Prosty ale miły model dla dziecka.
Abwzdrx 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 1
 

Polecam na dzień dobry http://www.fiddlersgreen.net/fgmodels/free.htm

 
13-05-05 13:50  Re: [porady] Prosy ale miły model dla dziecka.
Teich  



Na Forum:
Relacje z galerią - 1


 - 28

np http://www.dakarmodel.prv.pl/ - fajne modele pojazdów Paryż Dakar - proste i można stworzyć kolekcję

 
13-05-05 14:37  Re: [porady] Prosty ale miły model dla dziecka.
vwsmok 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 10


 - 2

Grupa: QWKAK

A ja z uporem maniaka lansuję dla dziecków Yamahowe zwierzaki ;-)
Pierwszą kartonówką mojej córki była panda. Kleiła toto trzy razy aż uznała, że jest ok.
Bałem się, że się zniechęci ale wręcz przeciwnie :-)))

http://www.yamaha-motor.co.jp/global/entertainment/papercraft/animal/index.html

 
13-05-05 15:04  Re: [porady] Prosty ale miły model dla dziecka.
wottek 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 15


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 11

Mój brat w wieku 8 lat, skleił Stossera z MM, buduje właśnie Cobre, także z MM. Podejrzewam, że jak się dzieciak uprzed to wszystko sklei:)

 
13-05-05 15:30  Re: [porady] Prosty ale miły model dla dziecka.
Korsarz 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Galerie - 6


 - 4

jesli nie okręt, to moze chociaz latarnie morską- wyd. GPM lub JSC ;))

 
13-05-05 19:19  Re: [porady] Prosty ale miły model dla dziecka.
Serg   

Latarnia to ciekay pomyseł. Zamówiona! :) "Wiatrak" też.

A z włąsnymi wydrukami mam spore wątpliwości: drukarka(Canon Pixma i5000) - nędzna, a do tego nie mam bładego pojęcia jaki paper używać...

 
14-05-05 21:02  Re: [porady] Prosty ale miły model dla dziecka.
izz_miniatures 

Na Forum:
Galerie - 3
 

a ja polecam proste jakieś latadełko... hmm... np. Zero z MM... bez kabiny pilota i innych tego typu zbędnych rzeczy całkiem nietrudne się wydaje... a napewno da wiele satysfakcji...

pozdry...

Mój kanał na YouTube: IzzMiniatures
Mój blog: IzzMiniatures
Moja kolekcja zdjęć graffiti

 
14-05-05 21:30  Re: [porady] Prosty ale miły model dla dziecka.
wawek 

Na Forum:
Galerie - 1
 

cytat:
drukarka(Canon Pixma i5000) - nędzna, a do tego nie mam bładego pojęcia jaki paper używać...

no nieźle, o ile wiem to jest drukarka z wyższej półki, ja mam sporo gorszą i3000 i myśle ze ona jest super, ale widocznie sie nie znam :-) co do papieru to zwykły blok techniczny dla dziecka wystarczy jak jesteś bardziej wymagający to jakiś lepszy papier 160-180 g/m^2

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024