FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
08-05-05 20:57  [Technika] Aerograf?
Daro   

Czy ktoś z was zetknął sie z aerografem , który w sprzedaży jest w Castoramie ? Aerograf podajże firmy Rockwooth ale moge sie mylić? Aerograf ten niby skierowany jest dla modelarzy, tak przynajmniej jest napisane na opakowaniu w cenie 38 zł , zszokowany byłem ceną Niby wygląda tak jak każdy inny aerograf stosowany w modelarstwie. Zdziwiony byłem że coś takiego jest w Castoramie Czy ktos ma taki aerograf ? Czy spisuje sie dobrze czy mozna uznac go za tani bubel? I czy sie nadaje ?

D,F,

 
08-05-05 20:59  Re: [sprzęt] Aerograf?
Michał 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Domyślam się, ze to jest jakis "pistolet natryskowy" a nie aerograf ;-)
Jak na "pistolet natryskowy" to cena o kilka zł nizsza od standardowej......

Ogołnie to jest badziewie! Cudów nie ma! :-]

Pistolet natryskowy przyda się do pomalowania żywicznego kadłuba bądz polakierowania modelu ;-)

Pozdrawiam!
Michał

 
08-05-05 22:02  Re: [sprzęt] Aerograf?
Grzegorz Nowak (W) 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 20


 - 21

spójrz tu http://www.mar.sklep.pl/php/oferta.php?sub=1&showSub=0,4&showObj=5

____________________
nie tylko święci garnki lepią

Uczestnik projektu ŁSM

 
08-05-05 22:28  Re: [sprzęt] Aerograf?
Daro   

Pooglądałem na stronie i podobny w Castoramie był do aerografu AB-1001 ! ?
Mam pytanie jaki aerograf jest najlepszy do farb Pactry?

D,F,

 
08-05-05 22:51  Re: [sprzęt] Aerograf?
Michał 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Sprzęt któy możemy nazywac aerografem... i który jest w miarę tani..... to jest cos takiego:
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=49692627
Godne polecenia! Bardzo dużo ludzi jest z niego zadowolonych....!!!!!!!

Wszystkimi farbkami można malowa tym aerografem....
Przy czym należy pamiętac - że przy farbkach akrylowych jakimi są farbki Pactry.... nalezy je mocno rozcienczyc (wodą)... w stosunku 1 do 1 ........ i malowac kilkoma warstwami cienkimi zamist jedną mocną. Roznenczamy gdyz farba akrylowa bardzo szybko schnie.... i bardzo szybko aerograf mozne nam sie zapchac co jest bardzo uciazliwe :-]

Ja mam aerograf Revell Student 500 - jestem z niego zadowolony... a najbardziej lubię malowac farbkami akrylowymi firmy Tamiya :-)

A wspomniany AB-1001 jest pistoletem natryskowym :-) nadaje sie do malowania duzych powierzchni :-]

Aaaa.... i nawet tutaj u nas... kilka razy poruszaliśmy temat aerografów ;-)

Pozdrawiam!
Michał

 
08-05-05 22:53  Re: [sprzęt] Aerograf?
Daro   

Dzięki za pomoc .

D,F,

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024