FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 
06-05-05 00:02  Re: [Galeria] HMS Repulse 1:300
Bracki 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 2
 

Piękny model Repulse. Gratulacje!! W zasadzie to żałuję,że nie wydają się już pancerniki w 1:300 :( Wiadomo - nie te szczegóły co w 1:200 ale...Bardzo miło wspominam King George V i Vittorio Veneto z MM...To dopiero klasyka :)

 
06-05-05 00:08  Re: [Galeria] HMS Repulse 1:300
Michu 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Galerie - 2


 - 1

Rany julek! A ja pamietam jeszcze zupelna surówke kadłuba i wieze altylerii głównej, jak żur chwalił się w Kruszwicy... dwa lata temu? :-) Gratuluje końca prac!

 
06-05-05 08:33  Re: [Galeria] HMS Repulse 1:300
Jer-ry 

 

Bardzo fajnie, że w 1:300. Model super :)
Mieszkańcy mieszkający w małych mieszkaniach - łączcie się :))

pozdro

 
06-05-05 16:56  Re: [Galeria] HMS Repulse 1:300
Zeppelin 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 1
 

OK Żur to teraz powiedz mi jeszcze kto i kiedy wyda mój ulubiony okręt bo niebawem kończę "Victory" i przydałoby się coś fajnego skleić........

 
06-05-05 23:24  Re: [Galeria] HMS Repulse 1:300
ssebittro 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1


 - 1

W końcu powiem coś konkretnego ; naprawdę zajefajny model i chociaż tak jak Kojak wolałbym w 1/200 to tym bardziej większe uznanie za te drobiazgi w 1/300 !!!


Teoretyk ostatnio...

 
06-05-05 23:44  Re: [Galeria] HMS Repulse 1:300
Żur 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Zeppelin:
kiedy się ukaże nie wiem. Chciałbym jak najprędzej, wiadomo, ale muszę zrobić jeszcze rysunki, a dzieciaki jakoś nie chcą chodzić spać przed 21-szą ;-)
kto? też nie wiem, chociaż to mniejszy problem. Jeszcze nie wiem czy chce mi się zakładać własne wydawnictwo. Jak nie to dogadam się z kimś.

Ssebitro:
nie mówię, ze nie będzie 1:200. Może będzie w obydwu skalach? Ale 1:300 bedzie na pewno pierwsze, bo łatwiej i trzeba dać jakieś fory:-), potem zobaczymy.

 
06-05-05 23:53  Re: [Galeria] HMS Repulse 1:300
ssebittro 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1


 - 1

Żur ja nie mówie że musi być w 1/200 , co prawda dobrze by było ....

W 1/300 to łatwiej ? No skromny jesteś :-) Tak czy tak będzie dobrze , a nawet bardzo dobrze !!!


Teoretyk ostatnio...

 
07-05-05 00:27  Re: [Galeria] HMS Repulse 1:300
Żur 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Do 1:200 musiałbym przeskalować, dorobić trochę szczegułów. W 1:300 mogę wziąść to co jest teraz i siuuu do drukarni. Dlatego 1:300 łatwiej. A ogólnie to chciałbym już zamknąć ten rozdział w życiorysie i zacząć coś nowego :-)

 
07-05-05 00:29  Re: [Galeria] HMS Repulse 1:300
Roman 



 - 1

Gratulacje - super model. I widze ze jest troche tych co maja sentyment do Repulse.
Z jakich planow korzystales?

 
07-05-05 00:41  Re: [Galeria] HMS Repulse 1:300
Żur 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Na początku głównie z Samebrook Marine Plans. Myślałem, że są dobre, angielskie... teraz już tak nie myslę. Potem przekonałem się, że stan najbliższy prawdy na moment zatopienia jest w Okrętach Świata nr 12 Macieja Sobańskiego. Niestety jest to tylko planik w dwóch rzutach, ale najlepiej tam są przeanalizowane zdjecia. Pod koniec pracy, gdy miałem jakieś wątpliwości brałem tak jak jest na tych planach. No i zdjęcia, zdjęcia i jeszcze raz zdjęcia. Niestety nie wszystko dało sie znaleźć, więc katapulta, czy też tylnia nadbudówka to jest trochę moja interpretacja, ale nie dało się inaczej.

Dobra, czas spać.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024