FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 
05-05-05 11:18  [Galeria] HMS Repulse 1:300
Żur 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Nudzi mi się w robocie, więc coś pokażę.

Dzięki uprzejmości MacGregora mogłem opstrykać efekty mojej pracy. Model jest w 99,5% gotowy, muszę podokańczać kilka szczegułów, na pewno zmienię całe olinowanie, robiłem je na łapu-capu wieczór przed wyjazdem na sesję zdjęciową i wyszło jak wyszło. Model budowałem, hmmm, dłużej niż Anglicy oryginał, ale nie o to w tym hobby chodzi. W tej chwili pracuję nad rysunkami, chociaż bardzo mnie korci, aby zostawić to już w spokoju pod gablotką i zacząć coś nowego. Ale plany nowych szipów będą musiały jeszcze chwilę poczekać.





















Post zmieniony (05-05-05 13:01)

 
05-05-05 11:27  Re: [Galeria] HMS Repulse 1:300
Kojak 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 4
Galerie - 6
 

No zajefajny - szkoda tylko że 1:300 :(:(

PozdrawiamKojak

 
05-05-05 11:34  Re: [Galeria] HMS Repulse 1:300
wip 

Na Forum:
Galerie - 1
 

No a kiedy toto się pojawi / zostanie wydane bądź ukaże się w inny sposób dla ogólnej radości gawiedzi modelarskiej ...? :-)
A skala mi się podoba (więcej zmieści się na półce).

Pozdrawiam

Na tapecie Star 244

 
05-05-05 12:42  Re: [Galeria] HMS Repulse 1:300
randar 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 7
 

Gotowy :) Super ! Cieszę się, że dobrnąłeś do końca Żur, powodzenia z następnymi projektami !!


 
05-05-05 12:54  Re: [Galeria] HMS Repulse 1:300
Kuba G. 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Błagam wydaj go 8-0...

 
05-05-05 12:56  Re: [Galeria] HMS Repulse 1:300
Żur 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Randar, dzięki. Sam nie wiem jak to mi się udało. Trzeba mieć naprawdę niezły defekt psychiczny, żeby siedzieć i zlepiać te wszystkie maleńkie kwadraciki.

wip: jeszcze muszę zrobić rysunki, ile mi to zajmie - nie wiem. To tylko hobby i zawsze jest spychane przez ważniejsze zajęcia.

Kojak: nie idź na łatwiznę , zrób to w 1:300 :-))

 
05-05-05 13:05  Re: [Galeria] HMS Repulse 1:300
cygielski 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

Gratulacje!
Co do skali, idź na kompromis: powiększ do 1:250 i sprzedaj więcej, za większą kasę... za granicą.

Pozdrawiam,
Szymon

 
05-05-05 16:39  Re: [Galeria] HMS Repulse 1:300
muzzy   

Piekny model Zur a jak lewa burta (chodzi o kamuflaz)? naniosles poprawki czy jest taki jak z prawej?? Odezwij sie na maila

 
05-05-05 16:48  Re: [Galeria] HMS Repulse 1:300
Żur 

Na Forum:
Galerie - 1
 

W swoim modelu już nic nie będę zmieniał. Poprawię to w modelu do druku. Jest jeszcze kilka innych niedokładności które wyszły w trakcie, np. na nadbudówce nie powinno być tych k-mów w półokrągłych osłonach. Na planach były, ale na żadnym zdjęciu już nie, pozatym nie mogłyby się obracać (to wyszło dopiero po przyklejeniu). Wniosek: do nastepnego okrętu, za jaki się wezmę będę musiał mieć lepsze materiały. Dla Repulse było z tym miejscami cienko.

 
05-05-05 21:52  Re: [Galeria] HMS Repulse 1:300
Wacek   

Cześć
Cholernie się cieszę że jesteś już u kresu pracy nad tym projektem ( nie moge się doczekać na pachnący świeżą farbą zakup)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024