FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 7Strony:  <=  <-  3  4  5  6  7  ->  => 
31-05-05 23:01  Re: KONKURS na najlepszą relację
elessar.telc 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 2
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Całkiem niedawno chcialem sobie sprawic wregi do Camela- zachecony pozytywnymi komentarzami tegoz produktu- niestety nic z tego nie wyszlo i "wielblada" skleilem metodami tradycyjnymi heh. Mysle jednak, ze przy najblizszym zamowieniu z GPM nie zawacham sie poekseprymentowac i cos laserowego na pewno zakupie!

pzdr- el.telc

 
31-05-05 23:01  Re: KONKURS na najlepszą relację
panczo 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
 

Uważam że ten konkurs to swietna sprawa. A zabawa jest wspaniała.

 
31-05-05 23:01  Re: KONKURS na najlepszą relację
panczo 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
 

Uważam że powinno być jescze więcej konkursów tego typu.

 
31-05-05 23:01  Re: KONKURS na najlepszą relację
panczo 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
 

Myślę że w przyszłośći można by też pomyśleć nad innymi typami aksesorjów,szczególnie dla okrętowców do modeli kartonowych.

 
31-05-05 23:01  Re: KONKURS na najlepszą relację
panczo 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
 

Fajnie że wydawnictwo korzysta z rd forumowiczów

 
31-05-05 23:02  Re: KONKURS na najlepszą relację
elessar.telc 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 2
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

ach sie skubany rozpisal : P , gratuluje : )

 
31-05-05 23:03  Re: KONKURS na najlepszą relację
Łukasz K. 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 2
Galerie - 1
 

Hehehehe, no niezłe to było, ale chyba wygrałeś, Panczo. :) Gratulacje :)

 
31-05-05 23:06  Re: KONKURS na najlepszą relację
Adam - Octusek 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

No nie wiem - pancho trafił tylko raz w 23:00 tak jak i kilku z nas :P

UPS - trafił wiele razy :P dopiero zobaczyłem ;)

--------
Loading sygnature.............................99%


Post zmieniony (31-05-05 23:07)

 
31-05-05 23:12  Re: KONKURS na najlepszą relację
panczo 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
 

Dzięki chłopaki w nocy będę myślał co wybrać wam też gratuluje i dzięki za przednią zabawę. chyba idę spać i śnić o laserowo wyciętych wręgach, nakrętkach o takich innych. Dobranoc.

 
31-05-05 23:32  Re: KONKURS na najlepszą relację
DRAF MODEL 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Panczo! Gratuluję refleksu! Ale szybko piszesz. Proszę o adres na e-mail, no i decyzję, jakie części wybierasz. Czasem warto poczytać nudne relacje... Ale znam trochę zapotrzebowanie. Panczo, może zdążysz wystartować jeszcze w głównym konkursie. Bardzo podobają mi się Twoje relacje – widać że się starasz i to nie tylko dobrze kleić ale i relacjonować to co skleiłeś. Spróbuj.

Otóż co postanowiłem:
Jutro spróbuję wykonać nity, choć okrągłe główki nie przylegają do siebie tak jak nakrętki w związku z tym cena może być wyższa lub mniejsza ilość na arkuszu, ale zrobię na próbę. Oczywiście dam znać.
Już teraz zapowiadam, że pod koniec tego tygodnia ale raczej w przyszłym pojawią się koła do Ol 49 z Modelika.
Będę próbował też zrobić koła do IS-2 również z Modelika. Gąsienice też powinny się pojawić, choć cena raczej będzie niemała. Ale myślę, że będzie zapotrzebowanie.
Będą też gąsienice do Panzer IV H z GPM'u.
A teraz miła wiadomość dla miłośników Małego Modelarza. Jest szansa na wręgi do tych modeli i to nie tylko F-14 lecz i do wcześniejszych.
Za jakiś tydzień, dwa powinna trafić już do sprzedaży SROKA, jednak następnej konstrukcji na razie nie zdradzę, ale myślę że atrakcyjna. Będzie to też latadło i to jakie...
A teraz pytanie do drogich Forumowiczów: chodzą mi po głowie okręty. To pewnie temu, że raczej wolałem pływadła od latadeł. Jak by został przyjęty model np. okrętu ORP Orzeł lub ORP Wicher. Wykonanie podobne do Sroki lub Komara – czyli bez poszycia. Może coś mniejszego, np. gen. Haller, Jaskółka czy Batory. Czy było by zapotrzebowanie na takie konstrukcje? Jeśli tak to na jakie? Jakiej wielkości? W jakim stopniu dokładności? Czy tylko sam szkielet czy z wyposażeniem? Silniki, agregaty, pokłady, trapy wewnątrz, ścianki działowe? Wiadomo – wszystko przełoży się na cenę, a za tym i dostępność modelu. Również czas ukazania się modelu. Materiał – oczywiście karton i tektura.
Więc czekam na propozycje.
A tak na marginesie – może za jakiś tydzień spróbujemy zabawić się ponownie...

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 7Strony:  <=  <-  3  4  5  6  7  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024