FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 4Strony:  1  2  3  4  ->  => 
13-04-05 17:34  RTG KOMARA
Rafał   

Witam.
Kto widział już RTG Komara? Dostępny jest na Allegro: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=48035460

A koła do BR 52 i inne?

To najlepszy dowód, że cięcie laserem właśnie rozpoczęto stosować do modelarstwa już w Polsce.
Pozdrawiam.



Post zmieniony (13-04-05 17:45)

 
13-04-05 17:47  Re: RTG KOMARA
Krzys 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 4
Galerie - 2


 - 2

Nie no dobre!! Pewnie za chwile zamiast blaszek foto trawionych będą tekturki laserowo wycięte.

Fanatyk Kartonu

 
13-04-05 17:56  Re: RTG KOMARA
AWOT   

Ale fajnie wygląda!


AWOT

 
13-04-05 18:13  Re: RTG KOMARA
Michu 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Galerie - 2


 - 1

Szybowiec wygląda imponująco! Ale co teraz? Po fototrawach, kadłubach żywicznych, owiewkach, przyjdzie kolej na gotowce w postaci powycinanych szkieletów?... :-)

 
13-04-05 19:10  Re: RTG KOMARA
Michał 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Ale Panowie.............

NIE MA przymusu kupowania kadłubów, szkieletów, blaszek, kabinek itd.... NIE MA!
Każdy ma na modelarstwo swój własny sposób.
Nikt nikomu nie zabrania i nikt nikomu nie narzuca.........
Więc Wy nie bądzcie konserwatywni i nie zabraniajcie innym uprawiać modelarstwo tak jak chcą....
Jeden wstawi sobie drewniane koła a Wy zróbcie je sobie z papieru.. ale nie trzeba "klnąć" na osoby które lubią nowe formy modelarstwa.....

Pozdrawiam!
Michał

 
13-04-05 21:20  Re: RTG KOMARA
ssebittro 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1


 - 1

Krzyś już są laserowo wycinane relngi z kartonu !!! można zamówić .


Teoretyk ostatnio...

 
13-04-05 21:27  Re: RTG KOMARA
Seweryn 

 

Michał masz 100% racji, ciekawe ilu by się skusiło na szkielet np. Saratogi na 2 mm tekturze wycięty laserem :-)

Seweryn

 
13-04-05 21:29  Re: RTG KOMARA
Łosiu 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

ja bym się skusił na szkielety ale np na 3mm sklejce, MDFie czy innym takim :-)

 
13-04-05 21:54  Re: RTG KOMARA
Rafał   
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
Myślę, że wycięcie np relingów jest możliwe w Polsce, o Saratodze myślę podobnie. Warto by się spytać, np przez Allegro. Być może niedługo dowiemy się więcej o tej firmie tnącej laserem dla potrzeb naszej dyscypliny modelarskie.
Jak dowiem się trochę więcej to napiszę.
Pozdrowionka.



Post zmieniony (13-04-05 21:58)

 
14-04-05 00:00  Re: RTG KOMARA
AWOT   

A ja widzę to tak:

Nie chce się komuś wycinać szkieletu (który w wielu modelach jest dość skomplikowany) więc zgłasza się do firmy, która zrobi to za niego.

Dla mnie bomba.


AWOT

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 4Strony:  1  2  3  4  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024