FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 14Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 
10-04-05 15:09  [relacja] SU-100 - MM
Talar 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Witam wszystkich modelarzy i nie tylko... Właściwie jestem nowy na tym forum i mam mały problemik. Na sam początek mam taką prośbę, jeśli macie jakieś materiały fotki co kolwiek związane z wnętrzem działa SU-100 bardzo prosze podajacie linki co kolwek, bo zabrałem się za budowę tego modelu i chciałbym wykonać również wnętrze a nie wiem dokłądnie jak wyglądało. Dodam jeszce że model jest z Małego Modelarza i sakal oczywiście 1:25. Z góry dziękuje i licze na waszą pomoc!

 
10-04-05 15:36  Re: SU-100 Budowa...
Rajkub 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 9
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

Grupa: WAK

Witaj na Forum :-)
Na początek polecam dział "pojazdy" i wyszukiwarkę, myślę, że coś znajdziesz, jak nie to koledzy "pancerniacy" raczej Cię nie opuszczą w biedzie.

Pozdrawiam, Rajkub

 
10-04-05 16:28  Re: SU-100 Budowa...
Talar 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Waśnie cos próbowałem szukać ale w zasadzie nic nie znalazłem... proszę szanownych kolegów o pomoc!

 
10-04-05 16:35  Re: SU-100 Budowa...
Talar 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
A tutaj dodaje jeszce fotke tego modelu...

 
10-04-05 16:46  Re: SU-100 Budowa...
Talar 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
Właśnie zatrzymałem się w tym miejscu i jak tu wykonać środek jak nie teraz to później nie będzie jak:/

 
10-04-05 16:56  Re: SU-100 Budowa...
Rajkub 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 9
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

Grupa: WAK

http://nowy.konradus.com/forum/read.php?f=11&i=1136&t=1136
Poszperaj tutaj, może coś trafisz.
I taka podpowiedź na przyszłość, materiałów dotyczących sprzętu szukamy ( i apelujemy o pomoc) w działach tematycznych. Na "głównym" staramy sie poruszać tematy wyłącznie kartonowe - w tym relacje z budowy. Zdjęcia oryginałów itp. też lokujemy w działach tematycznych.

Pozdrawiam, powodzenia w budowie - Rajkub

 
10-04-05 22:46  Re: SU-100 Budowa...
Talar 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Panie Rajkub nie bardzo rozumiem co chce Pan powiedzieć przez: "materiałów dotyczących sprzętu szukamy ( i apelujemy o pomoc) w działach tematycznych. Na "głównym" staramy się poruszać tematy wyłącznie kartonowe - w tym relacje z budowy. Zdjęcia oryginałów itp. też lokujemy w działach tematycznych." Z tego co zrozumiałem że zamieściłem ten temat w złym miejscu? Wszedłem na forum
główne i tam też był ten temat więc nie wiem czy mam go gdzieś przestawić czy co proszę o pomoc!

 
11-04-05 07:20  Re: SU-100 Budowa...
Rajkub 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 9
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

Grupa: WAK

Witaj ;-)
Odpuść sobie "Pan" ;-)
Dobrze zrozumiałeś, na przyszłość apele o materiały zdjęciowe itp. zwracaj się od razu w dziale "pojazdy", natomiast o porady dotyczące "obróbki" kartonu w dziale głównym, tutaj też zamieszczaj relacje z przebiegu budowy , włącznie ze zdjęciami wykonywanego modelu. Co do przeniesienia tego wątku do działu "pojazdy" musi to zrobić administrator lub moderator tego działu, my nie mamy możliwości technicznych.

Pozdrawiam, Rajkub

 
12-04-05 17:37  Re: SU-100 Budowa...
Talar 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Witam Rajkub ;) hehe właściwie przeglądałem ten poscik co mi wysłałeś i w zasadzie nic konkretnego nie znalazłem jak do tej pory więc na dal apeluje do Was i proszę o jakąkolwiek pomoc nie chce robić tego środku Bóg wie jakiego tylko żeby było coś widać przy otwartym włazie...

pozdrawiam



Post zmieniony (12-04-05 17:38)

 
12-04-05 18:59  Re: SU-100 Budowa...
KRYS   

Moze to pomoze
http://www.kmk-scaleworld.be/WalkAround/SU100i/
http://www.thetankmaster.com/ENGLISH/AFV/SU100_1.asp

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 14Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024