FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 4Strony:  1  2  3  4  ->  => 
30-03-05 17:36  [Zapowiedź] Macchi C.202 od Hala - pierwsze wrażenia
Adam - Octusek 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Witam,
własnie dzisiaj dostałem w swe łapki ten model no i kilka wrażeń z pierwszych oględzin. Format wydawnictwa został zmniejszony, tak jak to było zapowiadane, do A4 - jak dla mnie jest to bardziej poreczne. Dużo rysunków 3D - jednak w moim egzemplarzu są one troszkę za ciemno wydrukowane a przez to troszkę nieczytelne. Co do samego modelu - wydaje się być taki jak zwykle u Hala - czyli bardzo szczegółowo opracowany. Brak makiety silnika wynika z budowy samolotu i mi to akurat nie przeszkadza - bo to jeden z najbardziej czasochłonnych dla mnie elementów budowy w samolotach. Kamuflaż bardzo atrakcyjny, ale który sprawił mi już pewnien kłopot - bo od razu poleciałem do sklepu modelarskiego z zamiarem dobrania farbek do retuszu - długo się głowiłem ze sprzedawcą i w końcu wybrałem A20 Africa Yellow oraz A40 - jednak próby w domku pokazały, że to jednak nie te barwy - jakby ktoś dobrał je lepiej ode mnie to prosze o info!!

Acha - zapowiedź Hala!! W numerze 3/2004 będzie model A6M2 Zero Model 21 (pewnie z Perl Harbour) - ładniutko :)

--------
Loading sygnature.............................99%

 
30-03-05 17:41  Re: [nowość] Macchi C.202 od Hala - pierwsze wrażenia
Łukasz K. 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 2
Galerie - 1
 

Dzięki za opis. :)

No proszę, Zero! Super.

Co do retuszu, to polecam komplecik (np. 6) farbek typu tempera (albo plakatówek) w TUBKACH i mieszanko.

 
30-03-05 18:22  Re: [nowość] Macchi C.202 od Hala - pierwsze wrażenia
elessar.telc 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 2
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

a kto wie kiedy C.202 zawita do Ruchu i Kolportera??

 
30-03-05 18:22  Re: [nowość] Macchi C.202 od Hala - pierwsze wrażenia
Thunder909 

 

tak myslalem ze pan Halinski Zero nie popusci. Super !
Teraz jeszcze porawione Buffalo i Me-109 G albo F i tak trzymac.

 
30-03-05 18:26  Re: [nowość] Macchi C.202 od Hala - pierwsze wrażenia
Fiban 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Czy tradycyjnie mozna prosic o skanik okladki, fajnie by bylo zobaczyc tez jakis kawaleczek srodka.

 
30-03-05 18:45  Re: [nowość] Macchi C.202 od Hala - pierwsze wrażenia
Adam - Octusek 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Niestety nie mam skanera bo chętnie bym służył obrazeczkiem, ale zobaczę co się da zrobić wśród kolegów :)

--------
Loading sygnature.............................99%

 
30-03-05 19:08  Re: [nowość] Macchi C.202 od Hala - pierwsze wrażenia
car 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 3
 

a sš nity jak krowie placki? w Ruchu bedzie kolo 10 kwietnia..kto napalony to do wydawnictwa....a i podobno nie bedzie juz spita na bazarach...chyab strace szacunek do tej firmy:):)

 
30-03-05 19:48  Re: [nowość] Macchi C.202 od Hala - pierwsze wrażenia
Hayabusa 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 2


 - 1

Ech cieszy mnie ta zapowiedź:) już się doczekać nie mogę:)

----------------------
Jeśli dzisiaj jest źle to wiesz, że jutro może być lepiej
a jeśli dzisiej jest dobrze to ... po co się martwić na zapas;)
----------------------

 
30-03-05 21:06  Re: [nowość] Macchi C.202 od Hala - pierwsze wrażenia
Adam - Octusek 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Dziwne - ja go kupiłem w jednym ze sklepów w necie - ale nie od Hala osobiscie.... A nity tak duże jak w spicie - ale nie mam materiału porównawczego żeby sprawdzić czy sa one takie jak w oryginale czy za duże..

--------
Loading sygnature.............................99%

 
30-03-05 21:17  Re: [nowość] Macchi C.202 od Hala - pierwsze wrażenia
kapek 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2
 

A nikt nie wie co z Prince of Wales?Miał wyjść a tu cicho i głucho.Wychodzą samoloty itp. a o tym okręciku cisza.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 4Strony:  1  2  3  4  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024