FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 
29-03-05 13:57  Re: [opinia] Pancerka w zaniku
Adam - Octusek 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

No chyba jednak nie Famo - bo ten pojazd ma wydać Angraf - jest już nawet mała zapowiedz na paper-hobby. Więc Hal ma dla nas inną niespodziankę (tak sądzę... :D)

--------
Loading sygnature.............................99%


Post zmieniony (29-03-05 14:01)

 
30-03-05 11:43  Re: [opinia] Pancerka w zaniku
Jurek   

Norvik, nie chcę być złośliwy, lecz pytam czy skleiłeś nniedawno wydany piękny pojazd
sanitarka CWS?

Czy jest już gotowy c7p? też model bardzo ładny
Jurek

 
30-03-05 18:35  Re: [opinia] Pancerka w zaniku
Norvik 
moderator




Na Forum:
Galerie - 25


 - 1

Jurek napisał:

> Norvik, nie chcę być złośliwy, lecz pytam czy skleiłeś
> nniedawno wydany piękny pojazd
> sanitarka CWS?

O urodzie tego pojazdu możnaby pewnie podyskutować (mnie się on nie podoba), ale podoba mi się, że model jest nieszablonowy. Najbardziej dobijają mnie kolejne wersje T-34 lub Tygrysa z super-hiper-mega wypasionym silnikiem. Lotnicy mają w tym względzie swojego Spita a wodniacy....no właśnie, co mają wodniacy?

> Czy jest już gotowy c7p? też model bardzo ładny
> Jurek

Model jest piękny, ale poczekam na wydanie z GPM lub Modelika. Mało z krzesla nie spadłem jak zobaczyłem go w zapowiedziach bo marzyłem, zeby go ktoś wydał, ale po obejrzeniu go w sklepie odpuściłem sobie.

Co do Twojej sugestii jakoby moje narzekania na brak modeli pancernych wynikały ze zbieractwa, to niestety muszę Cię rozczarować :). Mam sklejonych prawie 50 modeli. Właśnie skończyłem Leclerca z FlyModelu a obecnie męczę Kubelwagena z Modelika. Mam kilkanaście modeli w zapasie, ale kilka tematów, które wydawały mi się ciekawe kiedyś, obecnie mnie nie pociągaja (np. Elefant czy Mark IV) i muszą czekać na lepsze czasy.

pozdrawiam

Norvik

pozdrawiam

Norvik

-----------------------------------
Na warsztacie MIM-104B Patriot z Answeru

 
30-03-05 18:45  Re: [opinia] Pancerka w zaniku
CRS 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Novik - wodniacy maja Bismarcka i Yamato :)
Musisz cierpliwie czekac az kolo znow sie zatoczy i tym razem bedzie wysyp pancerki... chyba tylko samolotowcy maja caly czas urodzaj :)

Krzysiek P. aka CRS
---------------------------------------------------
Construct Responsible for Sabotage
---------------------------------------------------

 
30-03-05 22:24  Re: [opinia] Pancerka w zaniku
ssebittro 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1


 - 1

Dokładnie , wodniacy mają Bismarcka i Yamato :-) często dobija mnie też Graf Spee :-))) A hicik wiosny to LEX , SARA , LEX , SARA , LEX .... a na ludzki język to , 70 PLN , 120 PLN ... plus dodatki 250 PLN ... Ludzie ile byśta czołgów za to mieli :-))) ???


Teoretyk ostatnio...

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024