FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
25-03-05 17:43  [gdzie?] Sklepy modelarskie w Krakowie
Michał 

 

Wybacz Kondradus, jesli ten temat nie nadaje sie do tego działu:) Ktos zna moze sklepy modelarskie w Krakowie? Ja tylko jeden- Phantom na Sławkowskiej... Jesli macie swoje ulubine dajcie namiary.Pozdro

 
25-03-05 17:54  Re: [gdzie?] Sklepy modelarskie w Krakowie
car 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 3
 

1."pancerka" na ul pilotów,k. dawnej krakchemii, jakas przecznica w prawo, ale jest szyld,łatwo trafic dosyc tanio tam jest, ale czynne od 12.
2.na rogu kazimierza wielkiego i aleji jest taki sklpeik albo byl...modeltechnik czy cos....
3.ksiegarnia techniczna -podwale
4.rog stardom i dietla - w oficynie - duzo modeli ,
5.przy grzegorzeckiej (hala targowa) jest kiosk z szyldem Modele - kawalek dalej, nazwy ulicy nie pomne sklep jest al enie bylem tam dawno
6.na Gregorzeckeij przed hala targową jest sklep z artykułami harcerskimi, byly tam i modele.
7. centarla ruchu na os.Centrum w nowej hucie - najswiezsze modele dostepne w kioskach.
8.wszytkie place i bazary -NAJWIEKSZY SKLEP MODELARSKI KRAKOWA:)

Fantoma nei polecam......guzik tam jest a ceny z ksiezyca.....no i ja jestem jednym wielkim sklepem:)

 
25-03-05 18:01  Re: [gdzie?] Sklepy modelarskie w Krakowie
Michał 

 

8.wszytkie place i bazary -NAJWIEKSZY SKLEP MODELARSKI KRAKOWA:)

A o co z tym chodziło ?? Pozdro

 
25-03-05 18:26  Re: [gdzie?] Sklepy modelarskie w Krakowie
Michał 

 

Tad, słyszałem ze mozna kupic fajne, duzo i tanio modeli na halach targowych. Jesli mozesz podaj mi adresy, albo napmiary, jakim tramwajem, na jakim przystanku wysiąść...Bo wstyd sie przyznać,ale do tej pory nie wiem gdzie jest Tandeta :)))))) Gratuluje zakupu za trzy polskie nowe...pzdr

 
25-03-05 19:58  Re: [gdzie?] Sklepy modelarskie w Krakowie
grim 

 

...no to jesteśmy w domu ;)

Kraków/Nowa_Huta

dodać jeszcze chciałem...

GP Hobby&Model ...i jeśli mnie pamięć nie myli to sklep znajduje się na os. Zaczrowane Koło...no czy jakoś tak :]
http://www.gphobby.krakow.pl/

Pancerka
http://www.pancerka.com/



Post zmieniony (25-03-05 20:00)

 
25-03-05 21:37  Re: [gdzie?] Sklepy modelarskie w Krakowie
Krakus 

Na Forum:
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Panowie !

Powiem krotko, ul Stradom tuż przy przystanku, w.g mnie jest to najlepiej zaopatrzony sklep modelarski w modele kartonowe, jest w czym wybierać i przebierać bez względu na to kiedy się tam pojdzie.
Często są świeże dostawy, nie ma sie co włóczyć po całym Krakowie.
Ceny nie są wygórowane, w ub.r. RWD-14 ,,Czapla,, wyd. Design kosztował 5 zł 60 gr.
Nie będe przytaczał innych cen bo to nie ma sensu.
Nie wiem, gdzie Kolega Michał mieszka, ale jest proste wyjście z sytuacji aby nie błądzić po Krakowie jeżeli nie zna się topografii Krakowa, ot po prostu wejść na stronę krakowskiego MPK i tam znajdzie wszystko z kąd, gdzie i o ktorej godzinie co odjeżdza.
a ten adres to: www.mpk.krakow.pl
Ot i cała filozofia.

Pozdrawiam !
Andrzej........też z Krakowa

 
26-03-05 00:13  Re: [gdzie?] Sklepy modelarskie w Krakowie
Michał 

 

Dzieki Andrzej, tad... Wiem jak sie dojeżdża na Stradom... Spokojnie, aż tak źle nie jest ze mną... chetnie tam sobie jutro zajrzę... no zobaczymy, zobaczymy... Dzieki za wszelkie pomoce, poświęce sobie weekend na wycieczke po krakowiskich sklepach modelarskich a nóż, łyżka, widelec coś fajnego w łapki do sklejania wpadnie. Tak na marginesie, można by takich parę wątków zamieścić... Co i gdzie kupować w naszych miastach... Żeby było raźniej, zeby było miło....:))) Pozdr. Dzieki raz jeszcze

 
26-03-05 00:23  Re: [gdzie?] Sklepy modelarskie w Krakowie
grim 

 

"TomeX" to masz czynny przez cały tydzień oprócz NIEDZIELI, a "Hale Targową" to tylko w niedziele ...
...a tak na marginesie to nie głupi pomysł, że by się podzielić co gdzie i wjakim mieście można kupić ;)

sorry :] Krakus



Post zmieniony (28-03-05 17:13)

 
26-03-05 10:15  Re: [gdzie?] Sklepy modelarskie w Krakowie
siewie   

mam pytanko, gdzie wogole teraz jest PHANTOM wiem ze kiedys dawno dawno long long time ago byl na Handlowym ale od tamtej pory gdy przeniesli to nie moge sie dowiedziec gdzie on jest???

 
26-03-05 10:30  Re: [gdzie?] Sklepy modelarskie w Krakowie
irbar 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

A nie prościej tak: http://www.old.modelarstwo.org.pl/rynek/sklepy/krakow.html ?

Mów co myślisz, myśl co mówisz...

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024