FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 6 z 6Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6 
17-03-05 21:45  Re: MM's Camel - już jest!
darko79 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 7
 

Witam

Dziś kupiłem to cudo i... taaak to jest to:) Ale chciałbym zwrócić uwagę że na takim samym poziomie opracowana i wydrukowana była już KATE (cieniowanie itp.), oczywiście opracowanie pana Mistewicza. Więc wszelkie zachwyty nad nagłym poziomem MMa są nieuzasadnione:) Poziom jest od dawna (zwłaszcza w modelach Mistewicza) tylko drukarnia partaczyła.

Pozdrawiam MMowo Darko

----------------
Gotowe (od 2005 r.): Citroen 5HP , Kosciół neogotycki w Szczecinie-Dąbiu, EMF (Studebaker) 30 Roadster - WAK #1, Hanomag (Komissbrot) - WAK #5, Hans Lody Z-10, Zamek Neuschwanstein
Zapraszam na moją stronę: www.kartoniarz.mojserwer.info

 
18-03-05 21:13  Re: MM's Camel - już jest!
Ziga 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 6
 

Tak sobie patrzę i widzę, że coś jest nie tak z malowaniem Browna. Część kadłuba za silnikiem aż do tylnej części kabiny (i trochę za nią) powinna mieć kolor drewna (tak jak drugie dostępne malowanie). Na szczęście łatwo to będzie przerobić.

Pozdrowienia
Kaz

"They say hard work never hurt anybody, but I figure why take the chance" - Ronald Reagan

 
21-03-05 11:03  Re: MM's Camel - już jest!
Syzyf 



Na Forum:
Relacje w toku - 4


 - 1

Wrzucę okładkę, żeby podkolorować ten wątek

 
21-03-05 15:18  Re: MM's Camel - już jest!
Michał 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Mi tu nie trzeba ubarwiać wątku... sam model ubarwił moje oczy gdy oglądałem go w sklepie :-) Zdecydowanie jest coraz lepiej!

Pozdrawiam!
Michał

 
22-03-05 10:51  Re: MM's Camel - już jest!
Zielony   

No jak tak ma wyglądac nowa jakość MM jak w Camelu to brawo, nareszcie.... Chyba każdy egzemplarz jest O.K. -Ja swój dostałem w prezencie od żony czyli kupowany w ciemno przez osobę nie znającą się na modelach - widziała tylko, że wycinanka nie może być wymiędolona no i egzemplarz jest bez zarzutu - tak trzymać.

 
22-03-05 12:24  Re: MM's Camel - już jest!
Piter 



Na Forum:
Relacje w toku - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 1

Na pewno malowanie Browna jest spartaczone? prosze o zrodla!!!

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 6 z 6Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024