FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 6Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  -> 
25-03-05 20:56  Re: Tajemnica MM
PzKpfw 

 

Wydaje sie , ze to co tu piszemy -to 1 / 1000 problemu
Sa pawdopodonie ..."wielkie sily " prawdopodobnie nie zwiazane z tematem wydawania modeli ( lok ) .......
ale sytuacje polityczne zmieniaja sie bardzo szybko w krajowych realiach
w/g mojej opinii nikt nigdy nie osiagnie LOK-u i jego wydawnictw
to jeszcze stara KOMUNISTYCZNA BESTIA !! ( z nazwy )
ale tak normalnie ...bestia przetrwala pro -komunistyczny - rezim
bez zadnego szwanku ...
a ludzie ? ktorzy tam wtedy byli ???
sa zapewne zamienieni na innych ................................. jakich ?
lepszych ?


chce ich znac ......chce do nich moc zadzwonic , chce pogadac , jak z kazdym ....nie wolno ??

Pozdrowienia
PzKpfw
-------------------
Bron pancerna

 
25-03-05 20:59  Re: Tajemnica MM
PzKpfw 

 

SYS -ty swoja wielkoscia nigdy nie zrozumiesz o co mi chodzi
dlatego zawsze sie wtracasz w cos co cie nie dotyczy

Pozdrowienia
PzKpfw
-------------------
Bron pancerna

 
25-03-05 21:00  Re: Tajemnica MM
Thunder909 

 

ten Tunder kocha MM i wie o nim tyle co pisze na oficjalnej stronie MM. To co Tunder i numer wie o MM wystarczylo by zeby sie z MM ozenic jakby MM byl kobieta.
Tunder i numer kocha MM ;-)
-------------------------------------------------------------------------
Jacek powiedz ze szukasz Tego co na forum tutaj urzeduje incognito a w rzeczywistosci pracuje w redakcji MM. Mysle ze zaden z nas tego czlowieka nie zna ,albo zna ale nie moze powiedziec kto to. I dobrze jest bo by go niektorzy tutaj zjedli,zobacz watek o druku Losia itd.a te Heinekeny to Ci tylko zdrowie popsuja. Kiedys znajde czas by z Toba jednego wypic, naprawde ;-)

 
25-03-05 21:42  Re: Tajemnica MM
PzKpfw 

 

Tad .....nie bede komentowal , ale zmusiles mnie
Stary , jesli rozumiesz Sysa = to nie rozumiesz mnie
W zyciu sa inne punkty widzenia niz ( sy-sowe )

Pozdrowienia
PzKpfw
-------------------
Bron pancerna

 
28-03-05 00:49  Re: Tajemnica MM
PzKpfw 

 

No to ja -odnowa .....nie zrezygnowalem , ale wy forumowicze
jestescie jacys " bledni z wrazenia "
Jeden mowi cos , a inny pol ..... czegos innego
ja nie slucham teraz Thundera , ani zadnych innych waznych gosci
tylko slucham "was " tych co wiedza ...kto , jest kto ??
Pytam odnowa , od jakiego to lebka zalezy ,ze ukaze sie , ten a nie inny model ..... ? nakladem MM
chce to wiedziec i wyslac mu kartke .......
a Irbar i jego poplecznicy (chyba to byli czerwoni partyjniacy ) nie musza sie w tym watku palac i udzielac watpliwa checia wszszynania bezsensownych watpliwosci .

Pozdrowienia
PzKpfw
-------------------
Bron pancerna

Post zmieniony (28-03-05 01:02)

 
28-03-05 09:41  Re: Tajemnica MM
irbar 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

PzKpfw napisał:

> a Irbar i jego poplecznicy (chyba to byli
> czerwoni partyjniacy ) nie musza sie w tym watku
> palac i udzielac watpliwa checia wszszynania
> bezsensownych watpliwosci .


Po pierwsze nie życzę sobie, żebyś mnie obrażał. A jeśli to Twój jedyny sposób bycia, to żal mi Cię.
Po drugie podałem Ci namiary. Wystarczy podnieść słuchawkę, wykręcić numer i pogadać. Nie radzę Ci pisać maili, bo Twój ton wypowiedzi w necie od razu ich do Ciebie przekona.
A po trzecie z pewnością nie powinna Cię obchodzić moja przeszłość.

I wyluzuj. Pisz wtedy, jak jesteś świadomy tego co piszesz

Mów co myślisz, myśl co mówisz...

 
28-03-05 13:45  Re: Tajemnica MM
Scorpio 

 

Drodzy Koledzy,
Nie udzielam sie tu czesto ,ale to tylko z tego powodu ze ostatnio prowadzone tu na Forum dyskusje nie leza w kregu moich zainteresowan (interesuje mnie Modelarstwo)
Nasz Kolega Konradus zalozyl to Forum z mysla o stwozeniu interntowej platformy Modelarskiej gdzie Modelarze z calego kraju mogli by sie spotkac i podyskutowac o budowanych modelach , pomagac sobie wzajemnie , poznawac nowe techniki i pomysly z dziedziny Modelarstwa. Oplaca to Forum z wlasnej kieszeni . Za to kazdy z nas tu zarejstrowanych powinien byc mu wdzieczny za to co dla nas zrobil i robi.
DBAJCIE O TO FORUM I SZANUJCIE GO !!!
Tego rodzaju tematy i prowadzone dyskusje nie zwiekszaja atraktywnosci tego miejsca a wrecz odwrotnie odpychaja i zniechecaja.
Nie chce tu nikogo wywolywac do raportu ale gdzie sa Moderatorzy tego Forum ?
Nie lepiej jst ze zdrowego jablka usunac Robaka by zapobiec dalszemu jego niszczeniu?. Takimi wlasnie robakami sa tego rodzaju do nikad prowadzace bezwartosciowe dyskusje. Jest tyle innych tematow ktore wciagnely by z pewnoscia wielu wartosciowych tu Ludzi do wymiany swych pogladow na odpowiednim kulturalnym poziomie. Nie chce tym co teraz napisze nikogo obrazic Chce tylko zaapelowac do rozsadku tych co do tego rodzaju dyskusji , ekscesow doprowadzaja: Zastanowcie sie co chcecie napisac i o co pytacie. Nie obrazajcie innych swoimi wypowiedziami , gdyz kazdy prawdziwy Modelarz nie bedzie zasmiecal miejsca w ktorym spotyka sie by prezentowac swoj dorobek. I pamietajcie o jednym ze pisane slowo oddzialywuje zupelnie inaczej jak slowo wypowiedziane polaczone z gestami w zwyczajnej rozmowie.
Dlatego za nim taki dzialaniem zniszczycie to Forum zastanowcie sie jeden z drugim czy nie warto by bylo zmienic kierunek na przeciwny i pomyslec jak by mozna teraz to forum uatrakcyjnic zachecic nowych do udzialu w nim , by moc sie tu spotkac i rozmawiac w atmosferze odprezenia i serdecznosci . Stworzyc mala Spolecznosc modelarska ktora by reprezentowala Polskich Modelarzy na strona Internetowych. Czy slowo "pieniacze "jest rownoznaczne ze zdaniem " wartosciowi godni szacunku Ludzie"

a wiec dlaczego nie to drugi czy to az tak trudno sie na to zdobyc. Usmiech nic nie kosztuje a jaka wielka ma moc.

pozdrawiam i prosze przemyslcie to

Scorpio

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Potrafisz wiecej niz myslisz , tylko musisz chciec.

 
28-03-05 15:24  Re: Tajemnica MM
Kojak 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 4
Galerie - 6
 

Scorpio - ja też zwykle nie wypowiadam się w takich wątkach - a pod tym co napisałeś podpisuję się obiema rękami.

PozdrawiamKojak

 
28-03-05 20:03  Re: Tajemnica MM
Witold   

Niech rzuci kamieniem ten kto jest bez grzechu. PzKpfw postawił zwykłe pytanie, może niezbyt zręcznie sformułowane, ale taka jego uroda. I starzy Forumowicze wiedzą, że nie lubi być zaczepiany, bo wtedy rzeczywiście sprowokowany bywa bardzo nieprzyjemny i mało rozsądny. Niektórzy od razu zaatakowali i nie bardzo wiem w imię czego. Można było normalnie odpowiedzieć, albo podać namiary na odpowiedź. I tylko tyle. Zwykła uprzejmość, a nie dopatrywanie się złych intencji. A potem to już efekt kuli śniegowej, więc nie ma się co dziwić. Teraz raczej należy rozważyć, czy warto ten temat kontynuować, skoro odpowiedzi już padły. Moim zdaniem nie warto było zaczynać. Nie miejcie też pretensji do moderatorów, bo forum to żyje tylko wtedy, gdy coś się na nim dzieje. A takie dyskusje, to jedno z jego oblicz, może nie najciekawsze, ale na naukę zawsze jest czas.



Post zmieniony (29-03-05 20:07)

 
29-03-05 10:40  Re: Tajemnica MM
MacGregor 



Na Forum:
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

PzKpfw - a wracając do tematu wątku, to odpowiedzialnym "wodzem" w MM jest Zbysław Gontarz. Jest naczelnym "Modelarza" i "małego Modelarza" i o ile mi wiadomo, to od niego wszystko zależy.
Swego czasu rozmawiałem z p. Mistewiczem - spytałem dlaczego A6M2 "Zero" ukazał się w zielonym malowaniu, a nie w barwach jasnoszarych, w malowaniu chyba najwłaściwszym dla modelu 21 czyli z nalotu na Pearl Harbor. Usłyszałem w odpowiedzi, że owszem, właśnie w takiej wersji malowania był przygotowany przez p. Mistewicza, ale p. Gontarz zalecił zmianę barw, bo zielony wygląda efektowniej...

Wstrzymuję się od komentarzy.

MacGregor

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 6Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024