FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
12-03-05 19:16  [Zapowiedź] nowości z Fly Modelu
Dawidsan 

Na Forum:
Relacje w toku - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Dziś widziałem nowości z FM: "Łosia" i "SAratoge" ......... szok!
"Łoś" na poziomie Karasia ... pelne wyposażenie , wszystkie powierzchnmie ruchome , komory bombowe.. słowem full wypas... szkoda tylko , że znów będzie trzeba poświęcić mnóstwo nieprzespanych nocy....
"Saratoga" .......musicie zobaczyć!
Najważniejsze jest to , że na moją kieszeń ... 27zl - "Łoś" i 70zl "Sara". Jak nabędę to wstawie troszke skanów ....
Pozdrawiam wszystkich !

Pozdrawiam !

 
12-03-05 22:51  Re: nowości z Fly Modelu
Kuba G. 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Sory ale gdzie widziałeś Sare i łosia bo sam ciekaw.......?

 
13-03-05 00:47  Re: nowości z Fly Modelu
Dawidsan 

Na Forum:
Relacje w toku - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

w modelarskim w Białymstoku przy ulicy lipowej

Pozdrawiam !

 
13-03-05 09:06  Re: nowości z Fly Modelu
Thunder909 

 

jesli ten Los jest na poziomie ostatniego Karasia to sie na niego pisze. Karas jest naprawde ladnie opracowany.

 
14-03-05 20:41  Re: nowości z Fly Modelu
Krakus 

Na Forum:
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Trudno aby pod oknami wydawcy coś takiego brakowało.
Sprawdziłem w dwóch sklepach modelarskich w Krakowie i jeszcze nic takiego nie mieli.

Dawidson !!!
Czy aby nie bujasz, że ten ,,Łoś,, miał ruchome powierzchnie sterowe ? Bo problem polega na tym, że w ubiegłym roku kupiłem wznowienie ,,Łosia,, w kolorach prawdziwego polskiego khaki a pierwsze wydanie miało khaki jaśniejsze tzw. francuskie.

Mam prawo przypuszczać, że to opracowanie podobnie jak poprzednie wydania jest dziełem Pana Grzelczaka.

Jeżeli to wszystko jest prawdą to zaczynam urządzać polowanie.


Pozdrawiam !

 
15-03-05 09:15  Re: nowości z Fly Modelu
Tomek   

Modele są dostępne dopiero od poniedziałku, tak więc mogły jeszcze nie dotrzeć do sklepów sprzedających Fly Modele.

Odnośnie poprzedniego Łosia i Karasia - model te były opracowane przez Grzegorza Świerczewskiego, a nie przez Tadeusza Grzelczaka.

Nowy Łoś w wersji B oparty jest na zeszłorocznym Łosiu A - jednak znacznie wzbogacony w stosunku do poprzedniego wydania.

Pozdrawiam

Pozdrawiam
Tomek Więcko
http://www.gomixmodel.pl

 
15-03-05 12:51  Re: nowości z Fly Modelu
Dawidsan 

Na Forum:
Relacje w toku - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

mysle ze Tomek wytlumaczyl Krakusowi wszystko ... model opracowal Swierczewski a nie Grzelczak ( nie wiem czy Grzelczak kiedykolwiek opracowywal Łosia) Niedowiarki niech kupia i sie sami przekonaja...... i Dawidsan a nie DAwidson:(
Mniejsza o wiekszosc .... ja tylko komunikuje o nowosciach ...
Pozdrawiam

Pozdrawiam !

 
15-03-05 20:21  Re: nowości z Fly Modelu
Krakus 

Na Forum:
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Opracowywał i to na wysokim poziomie jak na owe czasy a było to około 13 lat temu, tylko poligrtafia była niezbyt udana.

Pozdrawiam !

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024