FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 6Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 
09-03-05 08:54  Konkurs modeli-kartonowych
Lech 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 1
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Ogłaszamy konkurs na najlepiej wykonane modele (a właściwie na najlepsze fotografie modeli) Bartel 6a i RWD-25 z naszej strony www.modele-kartonowe.com
Regulamin:
1. do 30-04-2005 należy wysłać na naszą skrzynkę (ikona na stronie) lub na cardplane@op.pl od dwóch do czterech fotografii modeli (pojedynczy plik do 0,3 mb) wraz z podanym adresem elektronicznym autora (w przypadku problemów z wysłaniem plików /np. "zapchana" skrzynka/ lub pytań: kom +691 750 472)
2. do 5 maja 2005 wybierzemy kilka (wg nas) najlepszych fotografii (do 15)
3. wybrane fotografie będą dostępne na naszej stronie www.modele-kartonowe.com
4. do 30 maja br będziemy "zbierać" głosy forumowiczów
5. nagradzamy te, które otrzymają najwięcej głosów (jeden bartel i jeden rwd)
6. (skromne) nagrody: za każdy zwycięski model (fotografię): 250,-zł i trzy kolejne numery CardPlane
7. w przypadku nieodebrania nagrody przez autora najlepszej fotografii (brak kontaktu, itp.) nagroda przechodzi na autora fotografii z drugą ilością głosów itd.

Zapraszamy

MOŻNA JUŻ GŁOSOWAĆ NA FOTOGRAFIE MODELI (fotografie i zasady głosowania na www.modele-kartonowe.com) 07 maja 2005
Lech

--
http://www.modele-kartonowe.com

Post zmieniony (07-05-05 15:13)

 
09-03-05 23:24  Re: "konkurs" modeli-kartonowych
Łukasz K. 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 2
Galerie - 1
 

Noo, i co tu tak cicho? Wszyscy drukują i kleją? :) Propozycja bardzo kusząca. ;)

 
10-03-05 00:59  Re: "konkurs" modeli-kartonowych
Aleksander ;P   

Mam takie pytanie....hmm...czy model ma być w standardzie???
czy może np. posiadać ślady użytkowania itp??? i inne zmiany??

 
10-03-05 01:09  Re: "konkurs" modeli-kartonowych
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

Aleksander - uprzedziles moje pytanie :) I ja tez jestem ciekaw, jak beda klasyfikowane waloryzowane wersje ww modeli - czyli, czy konkurs jest organizowany w kategorii Open?

Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 
10-03-05 08:20  Re: "konkurs" modeli-kartonowych
Lech 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 1
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Konkurs jest całkowiecie nieograniczony (poza wyborem modeli). O zwycięskich fotografiach zadecydują ci, którzy zechcą głosować. Jak pisałem, ten konkyrs raczej jest na najlepszą fotografię (przecież zamiast "fizycznie" waloryzoawać model, korygować jakieś błedy przy sklejaniu itp, można obrobić fotografię w jakimś programie - tego nie sprawdzimy, więc tego nie zabraniamy).
Lech

 
11-03-05 08:35  Re: "konkurs" modeli-kartonowych
Hayabusa 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 2


 - 1

Jak dla mnie to trochę termin za krótki:( przy moim klejeniu cztery miesiące na samolot to rekord świata:) ale... może spróbuję;)

----------------------
Jeśli dzisiaj jest źle to wiesz, że jutro może być lepiej
a jeśli dzisiej jest dobrze to ... po co się martwić na zapas;)
----------------------

 
11-03-05 09:04  Re: "konkurs" modeli-kartonowych
Grzegorz Nowak (W) 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 20


 - 21

próbuj Grześ - :))
ja może też spróbuję, i tak je kiedyś zrobię (te modele) to co za różnica czy robic je teraz czy później :))
a mam pytanie do Lecha - można je przeskalować do 1:50?

____________________
nie tylko święci garnki lepią

Uczestnik projektu ŁSM

 
11-03-05 09:26  Re: "konkurs" modeli-kartonowych
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

Grzes - ty maniak jestes tych 50-tek ;)
Ja dlatego pytalem o mozliwosc waloryzacji, bo po przerobkach moj model moze nieco odbiegac od opracowania, a wtedy ktos ogladajacy zdjecia stwierdzi, ze to nie to samo :) Na szczescie zawsze moge cos na LSM (chyba Nr 3 :) ) pokazac i swiadkowie beda :)
Do Lecha -> Zaczales taka piekna serie dotyczaca polskiego lotnictwa - czy planujesz jakies wieksze konstrukcje? np. Zubra? I PWS-26 tez by sie przydal :) A hiszpanskiego I-16 to nie odpuszcze :)

Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 
11-03-05 09:38  Re: "konkurs" modeli-kartonowych
Lech 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 1
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Hiszpański I-16 jest prawie na ukończeniu - będzie jako free. Jeśli chodzi o plany wydawnicze, to pierwsze trzy n-ry CardPlane (włącznie z P-8) będą z szachownicami, które do tej pory nie były publikowane. (Jakie, to narazie "tajemnica handlowa"). Przyznaję, że jestem maniakiem polskich konstrukcji i dla tej manii jestem gotowy ponieść ryzyko plajty na rynku me-109. Co do przeskalowania modeli na konkurs: proszę bardzo, my dokonamy tylko wstępnej selekcji, a o wynikach zadecydują inni (pewnie okaże się, że selekcja nie będzie potrzebna i wszystkie (dwa (?!!!) zgłoszenia będą podlegały ocenie SZANOWNYCH FORUMOWICZÓW)
Lech

 
11-03-05 18:41  Re:
Grzegorz Nowak (W) 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 20


 - 21

>>>>Przyznaję, że jestem maniakiem polskich konstrukcji i dla tej manii jestem gotowy ponieść ryzyko plajty na rynku me-109.
Vivat Lech!!
Hip Hip Hurra!!

nie jestem sam w tych stwierdzeniach- a na pewno zagłosuję na Twoje wydawnictwo kupując modele :)

>>>pewnie okaże się, że selekcja nie będzie potrzebna i wszystkie (dwa (?!!!) zgłoszenia będą podlegały ocenie SZANOWNYCH FORUMOWICZÓW
hahaha!
jak zdąże to zrobię 3 szt- dwie wersje malowania RWD i jedengo PWSa :)))
pozdr!

____________________
nie tylko święci garnki lepią

Uczestnik projektu ŁSM

Post zmieniony (11-03-05 18:42)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 6Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024