FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
22-02-05 21:53  [Help] B-17G GPM (016 zielone)
Łosiu 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Witam

Moje bałaganiarstwo osiągneło apogeum. Zgubiłem jakieś części - ale nawet nie wiem jakie :-(

Może ktoś życzliwy pstryknąć fotkę arkuszy z zielonymi częściami (te wnętrza kadłuba) to sobie wybiore jakich części nie mam ;-P - potem znowu pójde na żebry o skan tych części :-)
Trochę mieszam, ale zdaje sobie sprawę że nie każdy posiadający tytułowy model ma skaner A3 - a jak nawet to ja nie mam dostępu do takiej drukarki :-) - więc całego arkusza nie poproszę...
Wiem że straciłem fotele pilotów - oraz chyba jakieś zielone nakładki na wręgi (o ile coś takiego było - ale nie wierze że w zielonym nosie miały straszyć białe

pzdr
Michał

 
22-02-05 22:08  Re: [Help] B-17G GPM (016 zielone)
McSimus   

Na marginesie. Chciałbym skleić B-17 w 1:33. Którego wydawcy model wybrać? Planuję zrobić go albo w malowaniu "Memphis Belle" albo samolotu zestrzelonego w mojej rodzinnej okolicy 21 czerwca 1944 roku - B-17G o numerze 42-38202 i nazwie "BTO in the ETO". Samolot należał do 452 Grupy Bombowej 8 Armii Powietrznej USA. Bombowiec padł ofiarą niemieckich myśliwców podczas pierwszej misji "wahadłowej" z Anglii na Ukrainę.

"The only thing necessary for the triumph of Evil is for good men to do nothing"
/Edmund Burke/

 
23-02-05 11:48  Re: [Help] B-17G GPM (016 zielone)
Yachu 

 

No ja bym sie nie zastanawiał jak by mi gdzieś blisko spadł taki B-17...

 
23-02-05 17:39  Re: [Help] B-17G GPM (016 zielone)
stach48 

 

USZANOWANIE=Mam ten model i moge Ci pomoc. Tylko podaj swój adres e-mail. bo jestem analfabetą komputerowym i nie wiem jak go znależc.NAJLEPSZEGO=
GG-6642096
SKYPE-Stach48
KOM.-501 452 569

 
23-02-05 19:31  Re: [Help] B-17G GPM (016 zielone)
Łosiu 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Już nieaktualne - dzięki Stach48 :-)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024