FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 
14-02-05 22:25  Re: ["praca"] Modele za modele!
Big Boy 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 1
 

Popieram Demona. Ludzie... czy w tym kraju zawsze musi być jakieś ALE???
Paper - hobby, uważam, że to świetny pomysł.
Big Boy.

Parowóz... to jest TO!!!

 
14-02-05 22:32  Re: [
sys 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

..widze,że ogarnął was hurraoptymizm;)... w takim razie będe bacznie śledził tą akcje;)... a może chociaż warto powiedzieć o jakich "bonach" my tu mówimy...bo raczej jednak będzie trzeba coś wydać w tym sklepie ,by wykorzystać bona,nie?... oczywiście jestem za! takim rozwiązaniem;)

------------------------------------------------------------------------------
czarny pas w modelarstwie... ;)

Post zmieniony (14-02-05 22:34)

 
14-02-05 23:09  Re: ["praca"] Modele za modele!
BUDZIKSEN     

Sys jak nie chcesz talonu na balon to zawrzyj paszczę, bo nikt cię o zdanie nie pytał, nie podoba się to nie sprzedawaj się za srebrniki. Wolność słowa jest i jak chcą to mogą nawet zielone mrówki dawać za te relacje

 
15-02-05 00:12  Re: [
Greg77   

A ja mam do zachwyconych ideą szerzenia modelarstwa kartonowego przez Paper-Hobby mam pytania:
1.Czy ktoś widział co jest na samym dole strony Paper-Hobby??
2.Czy na stronce polecanej przez właścicieli sklepu znajduje sie takie zaproszenie??
3.Czy to jest granie fair??
4.Czy skoro sklep odwiedzają takie rzesze polskich modelarzy- to tego typu ogłoszenia nie powinny mieć miejsca właśnie na jego stronie??

Demon, Big Boy - jak wam się podoba takie granie to OK. Ja uważam że jest to nie w porzadku wobec Konrada - nikt go nie pytał o reklame , na dodatek w takiej formie.
Inne okoliczności o które pytam wyżej powodują że uważam że jest to bardzo nieładna oferta P-H. Mają bardzo duże możliwości żeby swoją inicjatywe zrealizować w jakiś bardziej elegancki sposób.

Budziksen - masz wolność słowa ale przydałoby Ci się jeszcze troche kultury.


P.S..Odrazu ucinam że jestem jakims wrogiem niebieskiego forum - jestem tylko za graniem fair .

Pozdrawiam
Grzegorz
KWA

Post zmieniony (15-02-05 00:16)

 
15-02-05 02:33  Re: ["praca"] Modele za modele!
car 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 3
 

a moiem zdaniem jest inaczej -
1. sam pomysl jest dobry - kiedys pisalem do KF'a i mailem za to modele na ktore nie bylo mnie stac
2. ja tego sklepu ne odwiedzam i mysle ze gro ludu tez....a reklame to sie robi w inny sposób..
3.czy sie ktos K. pytal czy nie to nie ma znaczenia, z tego co wiem P. Słowika nikt sie nie pytal czy mozna wstawić Typhoona do zassania i sie sprawa nakreca ( ponoc)..
4.na stronie PH taki anons powinien byc pierwszy.. i tu sie zgodze z przedmowcami
5.szkoda ze nikt nie wyjasnil ludowi jaka te talony moga miec wartośc? hm....liczone od wierszówki moze??? jak sie napisze z 5 recenzji to czy starczy na kawalek tekury...??

 
15-02-05 03:12  Re: [
sys 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Budziksen...wolność słowa tutaj nie ma nic do rzeczy;)...
bo dlaczego mamy jako forum np.reklamować P-H i nic z tego nie mieć...to może heja niech wszyscy co chcą się tu reklamują;) i wkładają tu swoje linki!... a co!...
.
..greg77...hehe...SKORO NIE MA OFICJALNEJ INFORMACJI o tej "pomocy" nawet na GŁÓWNEJ stronie P-H, to jest to bardziej wredne niż myślałem!
...ja jeszcze na wszelki "wypadeczek" bym sprawdził czy nick Paper-Hobby to napewno TEN Paper-Hobby... tak dla zasady by NIKT się potem nie mógł wyprzeć!;) (OK-niech mnie ktoś uszczypnie...hehehe)
...
..
. ale dobrze!;)...niech wam będzie;)...to wszystko co napisałem wcześniej o reklamie nie zmienia faktu,że naprawde... z całego serca życze Wszystkim aby dostali wielką pake modeli do sklejania,za swój trud modelarski;)...

------------------------------------------------------------------------------
czarny pas w modelarstwie... ;)

Post zmieniony (15-02-05 03:40)

 
15-02-05 07:15  Re: ["praca"] Modele za modele!
Demon 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 50
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Sysie: nie chodzi mi o żaden "hurraoptymizm", tylko o to żeby nie popadać w mega pesymizm. Nikt na razie nie zna szczegółów, po takie trzeba sie zwracać na priva. Ja napisałem i czekam, jeśli bedę coś wiedział napiszę tutaj, żebyście też mogli wiedzieć. Wtedy może razem zadecydujemy czy jest to naciąganie i "walenie w klipy", czy może uczciwa wymiana - cos za coś. (myślę, że jest to jak najzdrowsza sytuacja).
Greg77 - ja napisałem, że zgadzam się z Konradem co do krytyki pomysłu w takiej formie. Ale skoro on sam, pozwolił na ten jeden wyjątek z zastrzeżeniem że to ostatni raz, ajmy szansę pomysłodawcy.

 
15-02-05 07:52  Re: ["praca"] Modele za modele!
Greg77   

OK- Demon.Czekamy.
Mnie nie razi sam pomysł tylko forma realizacji. Kupuje w P-H i to ostatnio dużo i raczej będe dalej kupował. Ale mogliby się postarać żeby swój pomysł zrealizować w bardziej elegancki sposób - obecny mi się nie podoba. Swojimi wpisami krytykuje nie cel a sposób.

 
15-02-05 12:50  Re: ["praca"] Modele za modele!
Paper-Hobby   

Szanowni modelarze,

nasz post nie miał na celu żadnych kwestii reklamowych. To, że znalazł się tutaj, było wyrażeniem naszego uznania dla wykonywanych przez Was wspaniałych modeli oraz kierowane było chęcią pomocy dla Was w zakupach nowych modeli.
Zgodnie z Waszą sugestią zamieściliśmy to ogłoszenie także na stronie głównej naszego sklepu.

W czwartek osoby, które skontaktowały się z nami otrzymają szczegółowe informacje odnośnie współpracy.

Pozdrawiamy!

Paper-Hobby

 
18-02-05 12:14  Re: ["praca"] Modele za modele!
Demon 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 50
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Tak jak napisałem zamieszczam odpowiedź wydawnictwa - bardzo proszę wszelkiej maści komentarze zachować dla siebie i nie robić "dymu", wpis ma charakter tylko i wyłącznie informacyjny.

"Szanowni Modelarze,

Jak już informowaliśmy, w najbliższym czasie do strony naszego sklepu www.paper-hobby.com chcemy dołączyć stronę poświęconą opisom modeli kartonowych, relacjom z ich budowy, poradom technicznym, itp. Mamy nadzieję, że pomożecie we współtworzeniu jej.
Zależy nam na wszystkich materiałach, które dotyczą modelarstwa kartonowego, a zwłaszcza na recenzjach zbudowanych modeli, wraz ze zdjęciami.
Za każdy opublikowany przez nas "materiał" zaproponujemy Wam bony, za które będzie można zakupić modele i akcesoria w naszym sklepie. Bony te będą traktowane jak prawdziwe pieniądze, oczywiście będzie je można łączyć w transakcjach /bon+bon, bon+pieniadze/. Nie wymieniamy bonów na pieniądze, nie wydajemy też reszty Wartość bonów będzie się wahała od 3 do 25 zł - w zależności od rodzaju i "objętości" przesłanego "materiału".
Wymagania techniczne - zdjęcia i tekst muszą być czytelne
Na wszelkie pytania będziemy odpowiadać indywidualnie.
Pozdrawiamy!"

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024