FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 
14-02-05 23:31  Re: Nowości Gomixu!
syjek 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 2
 

dokładnie tak

Pozdrawiam
Sylwek

KONCERN modelarski MO ;-)
Speedway Fan ORZEŁ ŁÓDŹ

 
14-02-05 23:38  Re: Nowości Gomixu!
wojtan   

A mi ta Sara pasuje jak zadna inna! Wlasnie za taka tesknilem ;) I w ten sposob kazdy moze miec to co mu najbardziej pasuje - 1:300, 1:200, przedwojenna, poznowojenna, do wyboru, do koloru. Cieszcie sie z tego wyboru zamiast stekac. Pozdrawiam

 
15-02-05 02:35  Re: Nowości Gomixu!
car 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 3
 

no a łos bedzie w 1 odcieniu...

 
15-02-05 10:22  Re: Nowości Gomixu!
Jer-ry 

 

Hmm, chyba taka polityka firmy - wydać to co inny wydawca, ale taniej - adresowane do innego modelarza.. Trochę szkoda - lepiej inny okręt - np."Hornet" i B25 na pokładzie...

pozdro
:)

 
15-02-05 11:11  Re: Nowości Gomixu!
psinthos 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

No wlasnie.
Bardzo dobrze, ze wydaja nowe modele - chwala im za to!
Tylko szkoda, ze sa to modele tych samych tematow, ktore wlasnie wydali inni.


m.
*psinthos.com* | *sternenflotte.pl*
------------------------------------------------------------------------------------------------------
w stoczni: Nagato | Isuzu | USS Caperton | USS Oklahoma | USS California
------------------------------------------------------------------------------------------------------

 
15-02-05 12:54  Re: Nowości Gomixu!
psinthos 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

Nie - super, ze AH wydaje wlasnie KGV, a nie np. drugiego POW. Mam juz POW z GPM (wydanego na bardzo wysokim poziomie), wiec drugiego bym nie kupil, a Jurka schwytam napewno. ;-)

Zuikaku uwazam za troche niefortunny temat w obliczu modelu GPM - bardziej bym sie cieszyl, gdyby wydali blizniacze (wyczerpane w GPM) Shokaku.

Innymi slowy - fajniej by bylo, gdyby konkurencyjni wydawcy wydawali PODOBNE tematy, a nie DOKLADNIE TE SAME (mam tu na mysli wydawanie tych samych tematow w podobnym czasie).


m.
*psinthos.com* | *sternenflotte.pl*
------------------------------------------------------------------------------------------------------
w stoczni: Nagato | Isuzu | USS Caperton | USS Oklahoma | USS California
------------------------------------------------------------------------------------------------------

 
15-02-05 14:14  Re: Nowości Gomixu!
TAGEZ222   

dobrze,że ktoś czyta a nie tylko ogląda:D... Fakt nie oglądałem strona była uparta i nie chciała za czorta wskoczyć , więc napisałem co myślę nie przypuszczałem że będzie powtórka z GPM . A swoją drogą myślałem po pierwszej informacji o nowościach że będzie to wreście model skończony dawno temu ioddany do druku Współczesne pływadełko około 270 metrów.

Karton na wieki.

Post zmieniony (15-02-05 14:46)

 
15-02-05 19:59  Re: Nowości Gomixu!
Witold   

Jeżeli nowa Saratoga różni się tylko drobiazgami, to bardzo się cieszę, że można ją kupić za pół ceny aktualnie dostępnej. Może ta poważna oszczędność wystarczy na KGV? Zobaczymy jak dalej potoczy się polityka cenowa. Coraz bardziej przekonuję się, że może warto czekać. Ostateczna decyzja zapadnie, gdy model zobaczę. Państwo jesteście jak widzę bardzo bogaci, ale ja wolę być jeszcze bardziej majętny.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024