FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4  -> 
17-02-05 11:12  Re: [nowosc] Su-39 z Hobby Model
Baronek 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 1
 

Niestety HM to firma jakby nie dzisiejsza. Ma chyba gorszych specow od marketingu. Co nie zmienia faktu ze dzieki tej firmie stoi mi tu w poblizu model F-22 ktorego firmom bardziej 'marketingowym' nie chcialo sie opracowac!
I dlatego jak najdzie mnie ochota na B-1 czy cos rownie egzotycznego to wybiore HM!
Mam wrazenie ze gdyby HM zaczal robic w glownym nurcie (czyli kolejny spitfire, bf109) to by szybko skonczyl kariere...
A tak HM ma swoja naturalna nisze i zyje :))

Pozdrawiam
Baronek

 
17-02-05 11:14  Re: [nowosc] Su-39 z Hobby Model
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Qrchak
>... idź do sklepu, zobacz ile jest tam modeli GPMu, FLYa czy AH a ile Hobby modelu.
>...[...ciach...]
>...Ilość wydanych modeli nie ma tu nic do żeczy, prędzej nakład i dostępność.

Właśnie o to chodzi. Dlatego na forum powinniśmy robić wszystko żeby modele wydawnictwa Pana Grabowskiego przedstawiać, ponieważ są ciekawe, NIEPOWTARZALNE TEMATYCZNIE i na 100% warte uwagi. Ja na pewno kupię Su39 i jeśli mi tylko czas pozwoli, napiszę coś więcej o nim w nawiązaniu do "wcześniejszych wydań Su25/39", ale mam nadzieję że ktoś to zrobi przede mną.

 
17-02-05 11:21  Re: [nowosc] Su-39 z Hobby Model
Homik 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

Konrad trzymam cię za słowo i rezerwują miejsce w jednym z kolejnych FK :P

-----------------------------------------------------------------------
http://www.facebook.com/WAKpl

 
17-02-05 11:37  Re: [nowosc] Su-39 z Hobby Model
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Homik napisał:

> Konrad trzymam cię za słowo i rezerwują miejsce w jednym z
> kolejnych FK :P

No nie wiem.... a czy dajesz jakies "bony"? :P

 
17-02-05 11:41  Re: [nowosc] Su-39 z Hobby Model
Qrchak 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4


 - 2

konradus Napisał:

> Ja na pewno kupię Su39 i jeśli mi tylko czas pozwoli,
> napiszę coś więcej o nim w nawiązaniu do "wcześniejszych
> wydań Su25/39"

Też czekam z niecierpliwością ;o)

W Warszawie (w końcu to nie jest wioska trzy chałupy i GS) będąc w małym sklepie z kratonówkami widziałem min. około 20 modeli GPM, ze 40 Gomix-Fly model, 4 sterty archiwalnych MMów, kupka egzotycznych i 2, słownie dwa modele Hobby model. Większa oferta tych modeli jest może w 2-3 sklepach, ale takich w których można już dostać absolutnie wszystko.



Homo homini lupus est.
Qrchak GG:3601204

 
19-02-05 18:14  Re: [nowosc] Su-39 z Hobby Model
Leeon 

Na Forum:
Galerie - 1
 

panAdas
<< Rzeczywiście, poziom taki, że aż się bałem wycinać... >>
Może byś jednak spróbował zanim wyrazisz opinię na podstawie wyglądu wycinanki ... szczególnie Miga czy Lima. Są to najlepsze modele tych samolotów które ktokolwiek wydał, choć opracowane tradycyjną metodą.

Sys
<< - no chyba,że pan Grabowski sam je wykrada i sprzedaje;) >>
Faktycznie, pan Grabowski zazwyczaj osobiście sprzedaje swoje modele na większości konkursów i wystaw - przynajmniej tych odbywających się na południu kraju.

Pozdrawiam

 
20-02-05 18:03  Re: [nowosc] Su-39 z Hobby Model
Leeon 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Żadna obraza, może nazbyt zapalczywa dyskusja ;-)

Modele p. Grabowskiego uzupełniają ofertę kartonówek o kosmos i samoloty radzieckie. I choć ktoś wcześniej użył modnego ostatnio określenia: tematyka NISZOWA, to chyba modele te cieszą się popularnością gdyż na każdym konkursie jest wystawianych po kilka modeli z tego wydawnictwa.
I dobrze.

Pozdrawiam

 
20-02-05 19:26  Re: [nowosc] Su-39 z Hobby Model
panzer12   

Ja myślę że powinniśmy temu wydawnictwu pomóc - i zrobić mu stronę w internecie. Być może konradus udzielił by miejsca na swoim serwerze.

 
20-02-05 19:37  Re: [nowosc] Su-39 z Hobby Model
Piter 



Na Forum:
Relacje w toku - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 1

Ja osobiscie bardzo cenie modele HM. Wszystko mi zawsze pasowalo. I to mimo recznego kreslenia. Nie jeden model opracowywany "komputerowo" gorzej sie skleja. Kleilem kiedys Thunderbirda, oraz zaczalem jakis inny model, ktorego nazwy nie pamietam... Nie dokonczylem go nie dlatego, ze cos nie pasowalo, ale to juz inna historia:)

Stosunkowo slaba polularnosc na forum (bo na konkursach wrecz przeciwnie) nie jest wg mnie wina jakiejs "czerwonej pajeczyny" o ktorej niektorzy pisza, ale po prostu slabej reklamy i chociazby brak wspomnianej strony internetowej, co dla nas jako ludzi poruszajacych sie czesto po internecie jest podstawa.

Nie myslil sie wcale ten, ktory stwierdzil, ze reklama jest dzwignia handlu.

___________________________________________________________
"Trudno nadać sens porządkowi, który dzieje się wbrew rozumowi"

 
21-02-05 14:33  Re: [nowosc] Su-39 z Hobby Model
pepo ciufakers   

........i braku surowek:)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024