FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
12-02-05 13:09  [Zapowiedź] Nowość z Pro-Modelu: Portowo-Redowy Holownik-Traktor B 830 Taurus
Hook6   

 

Znalazłem zapowiedź na stronie Pro-Modelu:
Pod linkiem fotki.
http://www.promodel.pop.pl/galeria.php?nr_gal=15&max_gal=15&PHPSESSID=f6a100fb2185a651c0e321379fc32fa3

Muszę przyznać że ciekawie i absolutnie nietypowo prezentuje sie to pływadełko. Szkoda tylko że nie podano skali - a może tylko ja nie potrafię znaleźć?

 
12-02-05 13:31  Re: Nowość z Pro-Modelu: Portowo-Redowy Holownik-Traktor B 830 Taurus
Frytek 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


No no ... Pro -Model powraca na rynek !! Fajne cacko !!

___________________________
Mam ręce w kieszeniach , a kieszenie jak ocean....

 
12-02-05 13:41  Re: Nowość z Pro-Modelu: Portowo-Redowy Holownik-Traktor B 830 Taurus
pawelewap 



Na Forum:
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 5
 

Fajny, cywilofile będą w siódmym niebie.

--------------------
W budowie: Lxd 2

 
15-02-05 11:15  Re: Nowość z Pro-Modelu: Portowo-Redowy Holownik-Traktor B 830 Taurus
Lukano 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2
 

WooooW. FAJNY!! Wreszcie coś cywilnego!!Wiadomo cos kiedy będzie??

Radomski Klub Modelarsko - Historyczny SOKÓŁ

 
15-02-05 11:30  Re: Nowość z Pro-Modelu: Portowo-Redowy Holownik-Traktor B 830 Taurus
NowyWojtek 

 

Jest przepiękny!!!!!

 
15-02-05 12:53  Re: Nowość z Pro-Modelu: Portowo-Redowy Holownik-Traktor B 830 Taurus
Hook6   

 

No niestety ja nic więcej nie powiem - nie mam "wtyczek" w Pro Modelu - zwyczajnie znalazłem na stronie tą zapowiedź.

 
15-02-05 19:10  Re: Nowość z Pro-Modelu: Portowo-Redowy Holownik-Traktor B 830 Taurus
Kuba G. 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Jaki pękaty
Chyba coś nas łączy :-D

 
15-02-05 19:23  Re: Nowość z Pro-Modelu: Portowo-Redowy Holownik-Traktor B 830 Taurus
irbar 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

łał........

Mów co myślisz, myśl co mówisz...

 
15-02-05 20:39  Re: Nowość z Pro-Modelu: Portowo-Redowy Holownik-Traktor B 830 Taurus
cesar   

Witam. Przejrzałem stronę Gomixu- to modele ofertowe czyli nie kartonowe. Zapewnie dla armatorów, wystawiennicze na zamówienie. Czyli zapewne nie ukażą się jako wycinanki. Zajrzyjcie na stronę: http://www.promodel.pop.pl/ i zakładkę: modele ofertowe. Cóś piknego, czekajmy aż ktoś je opracuje i wyda. Czekajmy cywilofani.
Pozdrawiam kartonowców i tych co w nich mieszkają.

niedzielny klejacz wszystkiego

 
15-02-05 20:47  Re: Nowość z Pro-Modelu: Portowo-Redowy Holownik-Traktor B 830 Taurus
Piter 



Na Forum:
Relacje w toku - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 1

"Składa się z 14 kartek. Format A4, karton 8 kartek, miękkie 6 kartek. Stopień trudności 3."

Taki napis jest pod zdjeciami tego traktora:) Wiec na pewno jest wydany.

___________________________________________________________
"Trudno nadać sens porządkowi, który dzieje się wbrew rozumowi"

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024