FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 8 z 10Strony:  <=  <-  6  7  8  9  10  ->  => 
10-01-06 11:26  Re: Pancernik BISMARCK cz.3 [Haliński]
psinthos 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

'Czystosc' Twojej pracy jest imponujaca. Z wielka przyjemnoscia oglada sie gotowe elementy wykonane przez Ciebie. Pozostaje pod duzym wrazeniem.

--

m.
*psinthos.com* | *sternenflotte.pl*
------------------------------------------------------------------------------------------------------
w stoczni: Nagato | Isuzu | USS Caperton | USS Oklahoma | USS California
------------------------------------------------------------------------------------------------------

 
10-01-06 11:39  Re: Pancernik BISMARCK cz.3 [Haliński]
Kojak 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 4
Galerie - 6
 

Oglądam - pozostając pod wrażeniem Twojej pracy.

--
PozdrawiamKojak

 
15-01-06 17:27  Re: Pancernik BISMARCK cz.3 [Haliński]
Hanys 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2


 - 1

Robert, jak zwykle muszę powiedzieć, że wpędzasz mnie w kompleksy. Wykonanie MrB w Twoim wydaniu zawyży na lata poziom standardu.... . Szkoda, że jak tak nie umiem... . Apropo, dzięki za fotki :-). Czekam dalszych :D. Serdecznie pozdr.

--
----------------------------------------------------------------------------------
Robert Nowak "Hanys" - okręty PMW, IJN i Koninklijke Marine II wojna światowa
----------------------------------------------------------------------------------

 
02-02-06 01:28  Re: Pancernik BISMARCK cz.3 [Haliński]
Saburo 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5
 

Jestem w trakcie prac nad wieżą dowodzenia. Robi się to z wielką przyjemnością - bardzo lubię te części - są one najbardziej wyeksponowane. Po za tym wieża dowodzenia i okolice to chyba miejsce na które patrzymy w pierwszej kolejności. Wyjątkowo chce się to sklejać.
Na zdjęciach części leżą postawione bez sklejenia - tak dla sprawdzenia. Widzę, że będę to robił dłużej niż komin - dużo pracy z małymi detalami będzie.
Aktualny stan oceniam na 10% wkładu pracy.

wieża1

wieża2

mostek - zbliżenie

--
Pancernik Nagato
Superpancernik GrossDeutschland
Pancernik Bismarck

 
02-02-06 23:33  Re: Pancernik BISMARCK cz.3 [Haliński]
PiotrNik 

 

Tjjaaa.... 10% powiadasz?...
Na "szczęście" zatonął i jak już będę go sklejał to pokażę Ci jak wygląda ten okręt dziś....
Idę spać bo już chyba nic dzisiaj nie skleję.... Pełen szacunek! PIO

--

 
03-02-06 14:05  Re: Pancernik BISMARCK cz.3 [Haliński]
załogant   

Śledzę twoją relację, Saburo, i tak jak większość forumiowiczów jestem pod dużym wrażeniem. Pozazdorścić dokładności, pracowitości, cierpliwości i doświadczenia. Zauważyłem na zdjęciach wieży że nie retuszowałeś krawędzi okien mostka i drzwi - czy te zabiegi wejdą w pozostałe 90% pracy nad wieżą? Również pierwsze piętro nadbudówki (fot.1) "kłuje" w oczy tą białą krawędzią. To wszytko przed tobą, rozumiem?
Pozdrawiam (i nadal trzymam kciuki).
Tomek vel załogant
P.S.
Wybacz że się czepiam. :-> Może nie ma o co, to sorry.

 
03-02-06 15:00  Re: Pancernik BISMARCK cz.3 [Haliński]
Saburo 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5
 

Krawędzie okien i drzwi to efekt lampki nocnej. Retusz jest.
"Kłucie w oczy" nie skończonych elementów jest oczywiste. Mnie o wiele bardziej kłuje w oczy brak kadłuba... :) Akurat krawędzie boczne pokładu będą zaklejone barierką - nie ma potrzeby tego paprać farbkami.
Nie twierdzę, że wszystko jest idealnie. W zasadzie nie umiem dobrze sklejać. Bardziej jestem miłośnikiem okrętów niż modelarzem.

--
Pancernik Nagato
Superpancernik GrossDeutschland
Pancernik Bismarck

 
03-02-06 15:09  Re: Pancernik BISMARCK cz.3 [Haliński]
Batonus 



Na Forum:
Relacje w toku - 12
Relacje z galerią - 25
Galerie - 16


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 10

Grupa: QWKAK

Mnie też najbardziej "jara" wieża dowodzenia i kominy, nawet nie wiem, co lepsze.
W naszych modelach jesteśmy na podobnym etapie prac, od tego najbardziej chyba zależy efekt końcowy. Może się spotkamy na jakimś konkursie, Twój model do klasy standard się raczej nie nada tak, jak i mój - więc już drżę.

--
Fejs - zbuk: Tomek Szejnoch, w robocie: Cutty Sark
Zazdroszczę owadom - w makro są doskonałe.

 
03-02-06 16:01  Re: Pancernik BISMARCK cz.3 [Haliński]
Gutor 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
 

Na drugim zdjęciu na pierwszym okienku widze jakiś brązowy "glut".

Zrób coś z nim.

--
...

 
03-02-06 16:07  Re: Pancernik BISMARCK cz.3 [Haliński]
kari   

Gutor! wyczyść ekran i "glut" zniknie :-)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 8 z 10Strony:  <=  <-  6  7  8  9  10  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024