FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
10-02-05 19:40  [ Problem z "kabinkami" ] ... do MODELIK-ów
Leeon 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Od pewnego, dość długiego już czasu, katastrofalnie zamarła aktywność GOMIXu na niwie wytwarzania oszkleń kabinek do nowowydawanych modeli samolotów, zwłaszcza z wydawnictwa MODELIK ...

Najbardziej drastycznym przykładem może być brak kabinki do Jaka-23 - jest bardzo wyoblona i będzie parszywie wyglądać posklejana z płaskiej folii ...

Może Ktoś coś wie na ten temat, może Ktoś coś słyszał ?
A może zabierze głos JOL albo GOMIX ?

Pozdrawiam
Leon

P.S. A FLY MODEL to ostatnie nowości wydał chyba już z rok temu ... :(



Post zmieniony (10-02-05 19:42)

 
10-02-05 19:54  Re: [ Problem z "kabinkami" ] ... do MODELIK-ów
Answer   

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


W poniedziałek na stronie www.paper-hobby.com pojawi się informacja dotyczaca nowości GOMIXU.
Ja już wiem, wstawiałem do KFa - będą 3 nowości - mysle, ze spore zaskoczenie.. Wkrotce beda także kabinki do w/w modeli.

-------------------------------------------------
Jeżeli masz jakieś pytanie do wydawnictwa napisz e-mail lub zadzwoń!
Na pytania zadane w innej formie nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć.
Zapraszamy na naszą stronę http://www.answer.pl

 
10-02-05 22:12  Re: [ Problem z "kabinkami" ] ... do MODELIK-ów
Qrchak 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4


 - 2

Leeon napisał:

P.S. A FLY MODEL to ostatnie nowości wydał chyba już z rok temu ... :(

No, Karaś chyba jeszcze roku nie ma?



Homo homini lupus est.
Qrchak GG:3601204

 
10-02-05 23:29  Re: [ Problem z "kabinkami" ] ... do MODELIK-ów
Łukasz K. 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 2
Galerie - 1
 

Jakby co, to Jak-23 ma kabinę, którą można bez większych problemów wykonać samemu tą metodą (nie wymaga ona formowania próżniowego).

 
11-02-05 19:44  Re: [ Problem z "kabinkami" ] ... do MODELIK-ów
Leeon 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Qrchak - istotnie, przerysowany KARAŚ ukazał się 7 miesięcy i 5 dni temu, co nie zmienia faktu że stało się to w połowie ubiegłego roku - czyli bardzo dawno jak na I-szą ligę wydawców modeli.

Swinger - oczywiście, można i tak ...

... swego czasu red. RUMIANOWI z "Podwieczorku przy mikrofonie" radiosłuchacz zadał pytanie : < panie Rumian, czy można złapać s..fa od muszli klozetowej ? >
... < można proszę szanownego Pana ... ale są PRZYJEMNIEJSZE sposoby > ;-)))

To taka mała dygresja ku rozweseleniu wątku, a ja poczekam z tym modelem aż ktoś się zlituje i zacznie sprzedawać tę kabinkę.

Pozdrawiam serdecznie
Leon

 
11-02-05 20:17  Re: [ Problem z "kabinkami" ] ... do MODELIK-ów
Qrchak 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4


 - 2

Przerysowany?
A myślałem że to całkiem nowy projekt.
Poza tym ilość wydawanych modeli nie zależy tylko od wydawcy, muszą sięjeszcze znaleźć chętni do zaprojektowania modeli ;o)



Homo homini lupus est.
Qrchak GG:3601204

 
11-02-05 21:15  Re: [ Problem z
Leeon 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Och ! To straszne !
Chyba rzeczywiście stracili ochotę do projektowania. 8-o

A swoją drogą , dość dawno temu rozmarzyłem się na forum że skoro polskie korwety będą wyposażone w Kamany, to przydałby się model tego bardzo wdzięcznego wiatraka.
Odezwał się wtedy AWOT że on by popełnił chętnie taki model ale niestety nie ma planów itp... Kiedy jakiś czas potem plany opublikował MODELARZ a w czsopismach modelarskich pojawiło się sporo zdjęć, odkopałem ten wątek i przypomniałem się o tego Sea Sprite"a.
Cisza w tym temacie dzwoni w uszach do dziś ...



Post zmieniony (11-02-05 21:16)

 
11-02-05 22:51  Re: [ Problem z "kabinkami" ] ... do MODELIK-ów
Leeon 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Doceniam model Karasia - bardzo ładnie opracowany, sądzę że autor się nie obraził.

 
12-02-05 01:29  Re: [ Problem z "kabinkami" ] ... do MODELIK-ów
McSimus   

A może ktoś by tak Bryzę zaprojektował ?
1:33 w malowaniu okolicznościowym 304 - marzenie ;-)

"The only thing necessary for the triumph of Evil is for good men to do nothing"
/Edmund Burke/

 
21-02-05 19:39  Re: [ Problem z
AWOT   

hej Leon :-)
Na tego spirita mam chęć ale najpierw musze pokonczyć to co zacząłem. na razie mam wiecej zamówien niż mocy przerobowych.
Pozdrawiam i racam do roboty nad kolejnym modelem.


AWOT

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024