FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
30-01-05 22:41  [Relacja] P-40 od Hala, czyli kolejna (nie)kończąca się relacja...
Gutor 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
Witam. To znowu ja. Czas rozpocząć kolejną niekończącą się relacje, ale tę mam zamiar doprowadzić do końca. Wiem, mam już pare zaczętych, ale miałem trudny okres w życiu i postanowiłem skleić coś nowego, tak dla wyluzowania się, no i wybrałem P-40 od Hala. Klei się super. Trochę się męczyłem z ogonowym segmentem, ale skleiłem wkońcu.

O to foty:

...

 
30-01-05 22:41  Re: P-40 od Hala, czyli kolejna (nie)kończąca się relacja...
Gutor 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
Aha, no i sorry za foty :P

...

Post zmieniony (30-01-05 22:44)

 
30-01-05 22:46  Re: P-40 od Hala, czyli kolejna (nie)kończąca się relacja...
Gutor 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
Dodałem nie to zdjęcie co chciałem. W edycji posta nie da sie dodac załącznika, więc dodaje tu, mam nadzieje, ze moderator zajmie sie tym ;)

...

 
31-01-05 18:51  Re: P-40 od Hala, czyli kolejna (nie)kończąca się relacja...
Windus 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 1

Działaj jak najwięcej i skończ ten modelik.
pozdro

Skończone:
Bell AH-1F "Cobra", PZL W3-W "Sokół", Pantera, Sopwith F.1 Camel, Hawker Hurricane Mk.IIB, Messerschmitt Me 109 F-4, F-104G Starfighter, Mirage F1CT
W toku:
IJN Oyodo

 
16-02-05 16:48  Re: P-40 od Hala, czyli kolejna (nie)kończąca się relacja...
Gutor 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
zeby nie było, że nic nie robię...

...

 
16-02-05 16:49  Re: P-40 od Hala, czyli kolejna (nie)kończąca się relacja...
Gutor 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
More more more....

...

 
22-02-05 08:12  Re: P-40 od Hala, czyli kolejna (nie)kończąca się relacja...
Gutor 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
Coś tam robie...

...

 
22-02-05 09:04  Re: P-40 od Hala, czyli kolejna (nie)kończąca się relacja...
Kolniak 

 - 3

To rób dalej :o)
Może byś jednak się pokusił o choć dwie linijki opisu? Wiemy, że męczyłeś się z ostatnim segmentem kadłuba, ale jaka jest tego przyczyna? Same fotki mogą niewiele mówić komuś, kto dopiero myśli nad sklejeniem tego modelu.

Dworujesz z forum? Fora ze dwora!

 
22-02-05 20:52  Re: P-40 od Hala, czyli kolejna (nie)kończąca się relacja...
Gutor 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
 

No niech Ci będzie :P

Problem był w tym, że tylne poszycie było o wiele mniejsze niż sam szkielet, więc trzeba było sporo zeszlifować i troche pociąć :D

Chociaż nie pamiętam, czy przypadkiem nie miałem podkleić tekturą 0,5mm, a podkleiłem 1mm, ale to i tak mój błąd.

Paru części się nie dopatrzyłem na arkuszach, a może je poprostu zgubiłem, ale wątpie, ze zgubiłem, a może mój egzemparz był wybrakowany? :P

...

 
24-02-05 22:04  Re: P-40 od Hala, czyli kolejna (nie)kończąca się relacja...
Jawka - Adler 



Na Forum:
Relacje w toku - 3


 - 1

Gutor - popełniłeś słuszny wybór. Model jest fajowy. Przydałoby się wyostrzyć nieco zdjęcia. Choć pewnie nie ma możliwości jak znam życie. Szczerze mówiąc moje specjalnie lepsze nie są. Mnie wykończyła wnęka ogonowa, ale dlatego że podkleiłem ją budasem co w tym przypadku odradzam po doświadczeniach.

Skype: jawka-adler
8856744
Dalej ŁA-7, Bartolomeo Colleoni

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024