FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 6 z 8Strony:  <=  <-  4  5  6  7  8  ->  => 
03-02-05 00:45  Re: KONKURS NA NAJLEPSZĄ RELACJĘ - CZ.II
Piter 



Na Forum:
Relacje w toku - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 1

2 - 3pkt
3 - 2 pkt
1 - 1 pkt

___________________________________________________________
"Trudno nadać sens porządkowi, który dzieje się wbrew rozumowi"

 
05-02-05 07:40  Re: KONKURS NA NAJLEPSZĄ RELACJĘ - CZ.II
woy-tek 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

Przypominam, że dzisiaj jest ostatni dzień głosowania. O godzinie 24.00 zamykamy listę.

The DOORS Are Open

Wojtek GG 1239442

 
06-02-05 00:36  Re: KONKURS NA NAJLEPSZĄ RELACJĘ - CZ.II
woy-tek 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

No to koniec. Wyniki oficjalne ok. 22.00

The DOORS Are Open

Wojtek GG 1239442

 
06-02-05 00:42  Re: KONKURS NA NAJLEPSZĄ RELACJĘ - CZ.II
sys 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

a ja już znam...;)hehe

------------------------------------------------------------------------------
czarny pas w modelarstwie... ;)

 
06-02-05 01:29  Re: KONKURS NA NAJLEPSZĄ RELACJĘ - CZ.II
Hook6   

 

Rozumiem Woy-tku że podasz wyniki niczym nasza komisja wyborcza a Ty Sys robiłeś ankiety przed lokalami i stąd masz nieoficjalne wyniki?
A jaka była frekwencja?

 
06-02-05 01:53  Re: KONKURS NA NAJLEPSZĄ RELACJĘ - CZ.II
sys 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

no niestety...tylko 45 osób włączyło się do zabawy,a przecież chodziło tylko o to by przejrzeć, porównać i zagłosować...z kompa...nigdzie nie ruszając się z domu:(
...chociaż jak popatrzeć na inne konkursy to wynik godny pozazdroszczenia;)...ech...nie mogłem sobie darować;)
...hymm...słyszałem,że jest na forum zarejestrowanych 1000-ników...czyli frekfencja wynosi 4,5%...:)

------------------------------------------------------------------------------
czarny pas w modelarstwie... ;)

 
06-02-05 09:58  Re: KONKURS NA NAJLEPSZĄ RELACJĘ - CZ.II
irbar 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Zarejestrowanych jest dużo, ale spora część z nich od bardzo dawna nie uczestniczy czynnie w życiu forum

Mów co myślisz, myśl co mówisz...

 
06-02-05 16:29  Re: KONKURS NA NAJLEPSZĄ RELACJĘ - CZ.II
panAdas 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Mnie złaszcza zaintrygowała kolosalna przewaga punktowa pierwszego miejsca nad drugim. Czyli, że faktycznie zwycięzca total-full-wypas! Bezdyskusyjnie, i chociaz głosowałem inaczej, to gratuluję, Swinger!!! Bundy i Saburo, dla Was też gratulacje, za kolejne miejsca!

Mam nadzieję, że konkurs ten będzie motywacją dla wszystkich do budowy nowych, piękniejszych modeli. Chciałbym podkreslic zwłaszcza wspaniałą atmosferę sportowej, czystej rywalizacji i ducha fair-play towarzyszące zawodnikom podczas trwania całej imprezy. Szczególne podziękowania kieruje do organizatora zawodów, który w tych trudnych, niepewnych czasach, mimo krytyki i kłód rzucanych pod nogi, podjął się zorganizowania tego konkursu i przeprowadził go w sposób dający, jak sądzę, olbrzymie zadowolenie uczestnikom, i niezwykłą przyjemność przeżywania sportowych emocji. Dziękuję również kibicom, którzy swoją postawą i zaangażowaniem przyczynili sie do sukcesu tego sportowego widowiska. Przecież to właśnie Wy, kibice, jestescie tymi, dla których stwarza się wszelkie zawody. To dla Was zawodnicy trenują w pocie czola i palców cały rok, aby potem zaprezentować się przed Wami w ten, jedyny taki w roku, weekend. A Wy odwdzięczacie się później za ten trud swoim zaangażowaniem w sportowym dopingu zawodników. Dziękuję wszystkim i kieruję do Was słowa: OBYŚMY SIĘ TU WSZYSCY SPOTKALI ZA ROK!!!

------------------------------------------------------------------------
Stocznia im. Dzikich Wielbłądów

 
06-02-05 17:14  Re: KONKURS NA NAJLEPSZĄ RELACJĘ - CZ.II
sys 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

właśnie otworzyłem konkurs dla tych co głosowali na najlepszą relacje i ktoś mi zamknął wątek...prosze o wyjaśnienia!
...już się wyjaśniło;)

------------------------------------------------------------------------------
czarny pas w modelarstwie... ;)

Post zmieniony (07-02-05 20:39)

 
06-02-05 17:37  Re: KONKURS NA NAJLEPSZĄ RELACJĘ - CZ.II
panAdas 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

No właśnie, dlaczego??? ŁAJ? ŁAJ?

------------------------------------------------------------------------
Stocznia im. Dzikich Wielbłądów

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 6 z 8Strony:  <=  <-  4  5  6  7  8  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024