FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
24-01-05 19:28  [Zapowiedź] nowe wydawnictwo Tri Krapki i in. ze Wschodu
Grzegorz Nowak (W) 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 20


 - 21

dostałem od Kolegi informację o wydawnictwie działającym za naszą wschodnią granicą.
dla zainteresowanych podaję link na ich stronę http://www.cardarmy.ru/avia.html , jak widać handlują nie tylko swoimi modelami ale i znanymi u nasz, "awiacja od Tri Krapki" jest tu http://www.cardarmy.ru/avia-adore/avia-tk.htm , a szczegółowe omówienie tych modeli możecie znależć tu, w relacji Monster Topa http://www.gryfhobby.com/phorum34/read.php?f=1&i=9069&t=9069

jeszcze jeden adres: http://www.model-copy.fatal.ru/index.php

____________________
nie tylko święci garnki lepią

Uczestnik projektu ŁSM

Post zmieniony (24-01-05 22:11)

 
25-01-05 15:08  Re: nowe wydawnictwo Tri Krapki i in. ze Wschodu
wojtas.r 



Na Forum:
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3


 - 5

Szczególnie dziękuję za model MiG-25 w skali 1/33 mam nadzieję tylko, że będzie dostępny w polskich sklepach internetowych a najlepiej w kiosku.

--
Informacje nie wyszczególnione w profilu: Kronprinz, Masumoto

 
29-01-05 16:24  Re: nowe wydawnictwo Tri Krapki i in. ze Wschodu
car 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 3
 

a ja mam ila2 z tego wydawnictwa- kalka MM, choc tzreba przyznać ze wrazenie robia kolorki, choc moze ciut za cieple.natomiast na import tego do Polski nie ma szans gdyz nie jest to jakies aj-waj - ladnei zrobiony maly modelarz - no, tylko kwadrtaowe nity razą trochę...no i ta torperda - prawei tak dluga jak samolot:)

 
22-03-05 15:41  Re: nowe wydawnictwo Tri Krapki i in. ze Wschodu
wojtas.r 



Na Forum:
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3


 - 5

no proszę pojawiło się w GPM-ie kilka modeli tego wydawnictwa - pobyły chyba ze dwa dni i znikły jak ciepłe pączuszki w Tłusty Czwartek, he, he...

--
Informacje nie wyszczególnione w profilu: Kronprinz, Masumoto

 
22-03-05 18:30  Re: nowe wydawnictwo Tri Krapki i in. ze Wschodu
Ihor   

Witam, szanownych kolegów. po 2 latach "podlądania" zadcydowałem się "ujawnić". To dokładnie tyle czasu, od kiedy wóciłem do "papieru" historia tak jak większości z Was.
Mam 36 lat, mieszkam w Sanoku, jestem przewodnikiem górskim, pracuję w turystyce, interesuję się wieloma rzeczami a sklejanie to niesamowity realks. - A , nazywam się Robert Bańkosz. Pseudonim - Ihor, został mi z czasów, kiedy byłem kasztelanem w tut. Bractwie Rycerskim - odtwarzaliśmy wczesne średniowiecze - "Słowo o pułku Igorowym" to. najsłynniejszy, satroruski epos rycerski - podobał mi sie i tak przydomek przylgną. Dość przedstawiania. " Kopara mi opada jak oglądam wasze modele" swoich nie pokazuje, bo choć "nalepiłem przez te dwa lata chyba z 40 samolotów - 3 spaliłem - (teraz zacząłem czołgi) to jest to "mizeria" ale sprawia mi przyjemność, więc to robię.
Jeśli przyjmiecie mnie do swojego "szacownego grona" w charaktezre "giermka" będę zaszczycony.
Wydawnictwio, o którym piszecie, to Kijowskie "Try Krapky" - a seria: Knyżka -Samorobka.
Wychodzi chyba od 1999 roku. Wydano: P- 39, PZL - P 11, Ca-9, AH - 1, Abrams M1, B-52, Hummer, Drakkar, F-117, ił 2 T, Willes, RK, Tiger ( to piszą) i ostatnio wydali ju 87 i coś jeszcze. Kupiełm sobie z dwa lata temu we Lwowie kilka sztuk (wyszło jakieś 4 zł bodajże za sztukę - nie więcej) w księgarni. te starsze to faktycznie stary MM. Białym krukiem jest napewno PZL 11C, bo ma odlotowe malowanie - nie wiem jakie- szaro, błękitno czerwone, ze znaczkiem "kościuszkowskim" na każdym bodaj skrzydle,. Jak zeskanuje to załączę - zachowałem go sobie jako szczególnie ciekawą rzecz - rarytas. Iła próbowałem skleić, ale rozłościła mnie jskość dopoasowania (nie jestem mistrzem) i nie kończę. coś ze dwa podkleiłem. jakość różna - im starsze tym gorsze np. CA 9 na błyszczącym papierze kredowym.
Jako moje "wkupne" mogę nieodpłatnie dwu pierszym osobom, które zechcą - do fachowej oceny - wysprezentować nieodpłatniie po jednym egz. np. P 39 i SBD- 3 (w ostatnim podklejona załączonym kartonem strona z wręgami) 11 trochę mi żal, ze względu na jej "urok" ale jest ona do zdobyćia. Serdecznie pozdrawiam i liczę na pobłazanie dla "nowicjusza.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024