FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 
24-12-04 01:34  [Kiedy?] Zapowiadane okrety...
psinthos 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

Czy ktos wie cos na temat zapowiadanych swego czasu nowosci w skali 1:200 - w szczegolnosci HMS Lion (GPM) i King George V (AH)? Kiedy mozna ich oczekiwac?


m.
*psinthos.com* | *sternenflotte.pl*
------------------------------------------------------------------------------------------------------
w stoczni: Nagato | Isuzu | USS Caperton | USS Oklahoma | USS California
------------------------------------------------------------------------------------------------------

 
24-12-04 01:40  Re: [KIEDY?] Zapowiadane okrety...
ssebittro 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1


 - 1

Psinthos naprawdę nie wiem , narazie żyje zapowiedzą Navarina że wyda wszystko do I wś. :-))))))))


Teoretyk ostatnio...

 
24-12-04 01:48  Re: [Kiedy?] Zapowiadane okrety...
sys 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Psinthos...sam czekam na "kindżusia"..;)...czekam...czekam...i czekam...
...miał być pod koniec roku,ale przecież do jego końca jeeeeszcze troche zostało;)))
...może prezent od AH na Nowy Rok???...

------------------------------------------------------------------------------
czarny pas w modelarstwie... ;)

 
24-12-04 06:32  Re: [Kiedy?] Zapowiadane okrety...
Kojak 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 4
Galerie - 6
 

Ehhhhhh a co z brytyjskim stawiaczem min HMS Abdel (chyba tak brzmiała nazwa) i z ORP Orkan z wydawnictwa Answer ????? Też miały sie ukazać :(:( a ja czekam i czekam

PozdrawiamKojak

 
24-12-04 06:51  Re: [Kiedy?] Zapowiadane okrety...
Homik 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

Fanatyk Kartonu trochę pomaga:
- Quandt: Apraksin i 98M prawdopodobnie pod koniec lutego.
- GPM: Lion i ten drugi pancernik - miały być na Święta - czyli jest obsuwa.
- Shipyard: Santa Maria, Nina i Pinta - już długo zapowiadane i nic nie słychać na ten temat.
- AH: King George - żeby nam się nie ponowiła historia z Zuikaku.
- Answer: Orkan, Abidale i Iskra (!!!) - jak zawsze nie wiadomo kiedy - tak na marginesie czekam dalej na A5M Claude, który miał być wydany bodajże w marcu 2003.
- Modelik: wg moich wyliczeń, teraz (luty/marzec) czas na serię okrętową - może w końcu Askold?
- WIR: w skali 1:300 mają się ukazać - ORP Noteć, kuter serii 205 i Akizuki - i ma to być do końca lutego.
- JSC: tu zawsze jest bez przecieków.
- Inne Wydawnictwa: coś wiem ale nie mogę chlapnąć, nawet na priv więc nie męczcie :-)

RED. NACZ.

-----------------------------------------------------------------------
http://www.facebook.com/WAKpl

 
24-12-04 09:31  Re: [Kiedy?] Zapowiadane okrety...
Saburo 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5
 

W JSC jest prawie skończony Admiral Hipper w nowszym poprawionym wydaniu w skali 1:400. Czeka w kolejce bo ukazują się inne nowości (ostatnio krążowniki Szwedzkie) - ale za niedługo powinien być.

Pancernik Nagato
Superpancernik GrossDeutschland
Pancernik Bismarck

 
24-12-04 09:58  Re: [Kiedy?] Zapowiadane okrety...
ssebittro 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1


 - 1

Homik modelik poważnie chce wydać Askolda ??? :-)))))))))


Teoretyk ostatnio...

 
24-12-04 10:42  Re: [Kiedy?] Zapowiadane okrety...
Marco 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

Mnie osobiście interesowały dwie zapowiedzi; Missourii i King George V...ten drugi zapowiadany chyba juz dwa lata temu...Ostatnnio byłem z jednym z punktów modelarskich we Wrocławiu i gość zapowiadał ze Król Jurek bedzie ok 18 grudnia.. Mówie mu że bedzie obsuw jak nic. Ale on mówił , że jak nic bedzie i basta. No i niewiele wyszło z tego ciasta;-/))))))))))))...Czekałem 2 lata, poczekam jeszcze..

 
24-12-04 11:07  Re: [Kiedy?] Zapowiadane okrety...
Ziga 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 6
 

Admiral Hipper z JSC plus Glowworm z JSC to by było COŚ! Pytanie kiedy wyjdzie zapowiadany dawno temu Great Eastern z tego wydawnictwa.

Pozdrowienia
Kaz

"They say hard work never hurt anybody, but I figure why take the chance" - Ronald Reagan

 
24-12-04 11:13  Re: [Kiedy?] Zapowiadane okrety...
panczo 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
 

A ja dalej czekam na swoje dwa ukochane stateczki: Seydlitz i USS Oklahoma i chyba się nie doczekam ich wydania.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024