FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 8 z 8Strony:  <=  <-  4  5  6  7  8 
15-12-04 15:44  Re: [zapowiedź] OrlikMK - Sopwith Triplane
MBig 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 5
Galerie - 4
 

Tajemnica. Ale myślę, że sie spodoba.

Aberdeen Modellers Society member since 2007. :)

---------------------------------------------------------------------------------------------------
Skończone: Zlin 42M , Kondor D-6 , SG-38 , Stridsbat 90 H , Monitor rzeczny z wojny w Wietnamie CCB , Ironclad z wojny secesyjnej USS Carondelet , Tkp30


Jak ogarnie mnie pracowity zapał, siadam sobie cichutko w kąciku i czekam, aż mi przejdzie.

Jestem KARTONHOLIKIEM. ;)

 
15-12-04 16:49  Re: [zapowiedź] OrlikMK - Sopwith Triplane
Demon 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 50
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Spodoba, spodoba : ) Jak będę u rodziców postaram się wpaść.

 
15-12-04 17:25  Re: [zapowiedź] OrlikMK - Sopwith Triplane
Slawek 

 

Orlik, Mbig!!!!!!!!!! BRAWO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ludzie czy Wam juz zupelnie odbilo? Nie wytrzymalem, od samego poczatku, tak jak juz ktos powiedzial, nie widzieliscie modelu a juz jest zle. Do tego model ma ok. 1200 cz a ma kosztowac 18zl!!!! Jesli byscie popatrzyli jak to jeden z wydawcow porownuje ceny plastykow i kartonowek tutaj, to byscie stwierdzili ze model ktory ma 1200 czesci powinien kosztowac co najmnie 180 zl, a nawet pewnie euro. Do tego Mbig pozakal zdjecia modelu i wygdala to naprawde niesamowicie. A nie daj Boze ze zostanie wydany na czas, hahaha, to juz w ogole bedzie nie do zaakceptowania. Co do skali to rzeczywiscie debilistyczna i skad wogole taka 1:25. A co to ma byc?? modele na zamowienie?? kogo interesuje skala!! Absurd.:( Do czego Wam ta skala ma niepasowac?? A do tego Orlik napisal ze nie bedzie to jedynak w tej skali, wiec w czym problem? Powiem wiecej, przyzwyczajcie sie, juz wszyscy wydawcy zaczaili i nie dadza Orlikowi monopolu na skale, hehehe, tylko ze jak Hal wyda Ochide w 1:25 to bedzie kosztowala 86 zl, no bo to Ochida:) Ja bede czekal na Jungmana z GPMu w 1:25 za 60 zl z dotatkiem skrzydel z laminatu za 120 zl. Ale w tedy bedzie dobrze, bo na serio 18 zl to za tanio.
Teraz na serio: Mbig, te linki sterowe tez z kartonu?:)
Jeszcze raz, BRAWO AUTOR!!!!!!!! BRAWO WYDAWCA!!!!!!!!!!!

Czesc,

Slawek

_______________

Okrety wspolczesne

 
15-12-04 17:34  Re: [zapowiedź] OrlikMK - Sopwith Triplane
panAdas 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Nieeeeeeeeeeeee, to nie tak! Model mi się osobiście jako taki bardzo podoba! Nie podoba mi się tylko skala, bo nie pasuje mi, do.... no właśnie, do czego? Powiedzmy, że do koncepcji ogólnej rozwoju modelarskiego pana Adasia. Ale to nie jest powód, żeby go nie kupić. Jedna wada, przy tylu zaletach nic mi nie robi!

------------------------------------------------------------------------
Stocznia im. Dzikich Wielbłądów

 
15-12-04 21:41  Re: [zapowiedź] OrlikMK - Sopwith Triplane
wojtas.r 



Na Forum:
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3


 - 5

Zdjęcia mnię absolutnie przekonały z tego co widzę model Triplane'a stanowi świetny temat i jak dla mnie wcale nie musi pasować do żadnej kolekcji no chyba że pojawią się kolejne modele w tej skali - myślę, że warto go sklejać - również i w tej skali.

--
Informacje nie wyszczególnione w profilu: Kronprinz, Masumoto

 
20-12-04 17:43  Re: [zapowiedź] OrlikMK - Sopwith Triplane
ORLIKMK 



Na Forum:
Galerie - 1
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Już w środę odbieramy z drukarni model Sopwith'a!!! Zapewniamy że w najbliższym czasie ukażą się równie atrakcyjne modele w skali 1:25! Jest to ostatni model w tym roku(4 następne czekają już do wydania). Początek następnego roku rozpoczniemy od wydania bardzo "oryginalnego" modelu latającego w opracowaniu Bartłomieja Kołka (Zis-5, Jelcz SW 640), a w niedługim czasie inny "latający" projekt!!! Wydawnictwo ma zamiar wzbogacić swoją ofertę o modele japońskich okrętów w skali 1:200, oraz pojazdów bojowych-gąsienicowych!!!
Oczywistym jest, że nie chcemy jeszcze ujawniać konkretnych nazw modeli, niemniej ww.tematy będziemy sukcesywnie wdrażać na rynek!!!


Z pozdrowieniami - REDAKCJA

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 8 z 8Strony:  <=  <-  4  5  6  7  8 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024