FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4 
24-05-04 17:13  Re: ORP Jaskółka-relacja z budowy
Marco 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
Następnie wziąłem sie za nadbudówkę, kiedy Marcin zapomniał juz że ja w ogóle robił.
Narazie skończona nadbudówka jest w zakresie konstrukcyjnym. Prawie wszystkie drobne elementy sa na dolnej czesci. Teraz przechodze na górna cześć.
Nawet udało mi sie zrobic reling z brezentem-choc nie wygląda tak jakbym chciał. Niestety papieru chińskiego nie znalazłem, więc zastosowałem papier śniadaniowy;-)))). Duzo czasu zajeły mi drzwi, które miały byc jak najbardziej zblizone do rzezcywistych.
Gotowy jest równiez greting ale tez wyszedł jak wyszedł.
Poniżej zdjęcia, ale sa mocno olampione-czytaj mocna lampa błyskowa- i widac wiele nierówności których w rzeczywistości nie widać.
Jedziemy dalej z koksem.

 
25-05-04 08:17  Re: ORP Jaskółka-relacja z budowy
Jer-ry 

 

Fajna ta "Jaskółka" w tej skali.

Szczerze powiem, że przydałoby się wydanie "ptaszków" w 1:200. Tak samo jak ORP Gen.Haller. A okręty podwodne (oprócz ORP Orzeł) też nie wyszły w 1:100.
W ten sposób, można by mieć całą polską flotę w 1:200.

Marzy mi się taki zeszyt, w którym były jeden minowiec, okręt podwodny i np.
bateria helska 155mm

pozdrawiam

 
25-05-04 14:28  Re: ORP Jaskółka-relacja z budowy
Marco 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

Gen. Haller bedzie prawdopodobnie po Jaskółce...a Bateria Helska rany Julek...pewnie ze by sie przydała...

 
21-07-04 00:31  Re: ORP Jaskółka-relacja z budowy
Marco 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
Postępy marne, ale moze teraz po skończeniu Gryfa pójdzie lepiej.
Przy okazji robienia zdjec Gryfowi 2 zdjątka Jaskółeczce a co niech ma. Pare elementów doszło w porównaniu z poprzednimi zdjęciami-reszta drobnicy w magazynie sklejona -czeka na wydanie na pokład.
Jedno jest razem z Gryfem gdzie widać te krzywe otwory na burcie.

 
28-07-04 23:50  Re: ORP Jaskółka-relacja z budowy
Marco 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
Troche drobnicy na mojej łupince powstało. jakos to powoli idzie. Ale najbardziej zaczyna mnie zastanawiać farba PActra. zaczynam mysleć czy nie lepiej było jednak Humbrolem malować. Pactra powinna byc matowa przynajmniej kolor którego używam A42. A mam wrażenie ze strasznie sie błyszczy.Ale i tak po zawodach już. Wrzucam 3 zdjecia z kilkoma elemntami na dzobie oraz z dalmierzem. Czy jest ktoś kto robił ten model w tej skali?? Chetnie obejżałbym zdjecia.

 
29-07-04 07:07  Re: ORP Jaskółka-relacja z budowy
Homik 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

Marku ja robiłem w 1:400, ale to było dawno i popłyną w '97 razem resztą modeli z piwnicy ;(

-----------------------------------------------------------------------
http://www.facebook.com/WAKpl

 
29-07-04 23:34  Re: ORP Jaskółka-relacja z budowy
Carus   

Do mnie pije ;-) od maja palcem nie ruszyłem... i dobrze o tym Mareczku wiesz ;-)


pozdrawiam
Carus...

 
09-11-04 19:54  Re: ORP Jaskółka-relacja z budowy
Wojtek_L   



******************
Pozdrawiam
Wojtek
GG: 3584271
******************
wszystko co pływa

Post zmieniony (09-12-04 15:58)

 
11-11-04 00:50  Re: ORP Jaskółka-relacja z budowy
Carus   

jaskółki odleciały do ciepłych krajów...w międzyczasie bociany nam podzrzuciły przesyłki i te bardzo nas absorbują... aż się boje co przyniosą białe niedźwiedzie tej zimy.... dobrze, że bociany odleciały razem z jaskółkami...


pozdrawiam
Carus...

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024