FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4  -> 
21-10-04 12:04  Re: Nowy MM
darko79 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 7
 

Witam

Kupiłem wczoraj.

Model wydaje się być bardzo ładny, chociaż niewielki w rozmiarze :)
Potwierdzam przesunięcie w druku dwustronnym na żaglach, ale na szczęście tylko w pionie i to nie wielkie, da się przeżyć.

Jedna uwaga, o której nikt nie wspomniał, a mianowicie cena: za pojedynczy numer już 10 zł, a nie 8,50 zł jak do tej pory.

Pozdrawiam Darko

 
21-10-04 13:20  Re: Nowy MM
JAH 

Na Forum:
Relacje w toku - 5
Galerie - 1
 

a kiedyś pojedynczy kosztował 2.5 a podeójny 5 zł ech to były złote czasy modelarstawa :D

 
21-10-04 13:49  Re: Nowy MM
kermeet 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 1
 

Witam,

Nabyłem wczoraj i bardzo mi się podoba - nie jestem znawcą żaglowców, ale wydaje mi się, że nie jest zbyt skomplikowany (jak na żaglowiec oczywiście).

Myślę, że dobrze nadawałby się na model dla kogoś, kto jeszcze żaglowców nie kleił... Tak jak ja.


Pozdrawiam

 
21-10-04 14:17  Re: Nowy MM
toudee 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 5
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
Miała byc okładka no to jest.

 
21-10-04 14:45  Re: Nowy MM
Łukasz K. 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 2
Galerie - 1
 

Już od dawna numeracja podwójna lub pojedyncza nie odpowiada zawartości. Dają na zmianę modele podwójne lub potrójne i pojedyncze - chodzi o szybsze nadrobienie zaległości. Taki np. Wildcat był podwójny, a miał 4 arkusze. Ten ma podobno 8 arkuszy, czyli tyle, ile dawne podwójne.

 
21-10-04 14:45  Re: Nowy MM
Batonus 



Na Forum:
Relacje w toku - 12
Relacje z galerią - 25
Galerie - 16


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 10

Grupa: QWKAK

Weszliśmy do Europy! W nagłówku napis w 3 językach!
Czyżby MM miał zamiar podbijać rynki zachodnioeuropejskie?
(a może już wcześniej też tak było, tylko nie zauważyłem)

Fejs - zbuk: Tomek Szejnoch, w robocie: Cutty Sark
Zazdroszczę owadom - w makro są doskonałe.

 
21-10-04 14:47  Re: Nowy MM
MariuszB   

Witam

Model ciekawy, minimalne przesunięcia kolorów zauważyłem na stronie z burtami. Na stronie z lewym poszyciem dna w moim egzemplarzu jest pozioma krecha (zagniecenie lub coś w tym stylu, jakby rolką szerokości 1mm ktos przejechał), której nie zauważyłem w kiosku:( Denerwuje mnie to jak sie w Ruchu obchodza z gazetami. Egzemplarze docierające do mojego kiosku często są pogniecione, dziś udało mi się wybrać stosunkowo najlepszy, bo ma zagięty tylko niewielki kawełek rogu (nie ma tam części). No i oczywiście jeszcze poziome przesunięcie koloru na stronie z żaglami.

 
21-10-04 14:56  Re: Nowy MM
Komandor   

Mozna prosic o wiecej informacji na temat tego modelu.To model wspolczesnego ORP Wodnik?? Moze jakis skan rysunku technicznego i okladki ktos wrzuci??pozdrawiam

 
21-10-04 15:00  Re: Nowy MM
maciejza 

 

jac a poskroluj do góry troche do wpisu :

toudee z 21-10-04 14:17

 
21-10-04 15:10  Re: Nowy MM
Komandor   

Faktycznie, dziekuje. Poporzednio przewinalem strone na dol zanim sie skan zaladowal.Dziekuje.pozdrawiam

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024