FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok ze standardowym stronicowaniem  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 
02-09-04 19:35  Re: Kraz 255 B (Краз 255 Б)
panAdas 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Jeden mój znajomy, z którym rozwozilem kiedys flaszki z oranżadą, mówił tak:
Jak jeździłem Krazem to można było w czasie jazdy wysiąść z kabiny, nazbierać grzybów, załatwić potrzebę fizjologiczną, i jeszcze w drodze powrotnej do kabiny przetrzeć tylne światła, taki był szybki!

Czekam, czekam, czekam, będę cierpliwy... Będę cierpliwy... Ale i tak już mie roznosi!!!
Już bym go ciął!

------------------------------------------------------------------------
Stocznia im. Dzikich Wielbłądów

 
02-09-04 19:59  Re: Kraz 255 B (Краз 255 Б)
adrian 

Na Forum:
Galerie - 2
 

dokładnie to zdjęcie ! ale jest jeszcze troche nowocześniejsza platforma i jej zdjęcia niestety nie mam !

pozdrawiam i życze powodzenia , fachowo się za to zabrałeś no i model jest godzien uwagi i to DUŻEJ !

Tylko kolej!

 
02-09-04 23:51  Re: Kraz 255 B (Краз 255 Б)
Poste 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 1
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
Jacek – mam do wyboru kilka typów naczep na którą się zdecyduje, tego sam jeszcze nie wiem. Wersja Kraza 255 W prezentuje się tak jak na zdjęciu z naczepą trzyosiową.
I o takie coś mi chodzi, naczepa będzie miała trzy osie po 4 koła na oś.
Ale to temat drugoplanowy, najpierw wersja 255 B z paką i plandeką.

Na pewno część z Was interesują dane techniczne Kraza 255 B. Oto one:

ładowność samochodu ..................................................8 Ton
ciężar samochodu z wyposażeniem .............................11950 kg
prędkość maksymalna z pełnym ładunkiem.................71 Km/h
zużycie paliwa na 100 km z pełnym ładunkiem .........38 L
rozstaw osi ................................................................. 5300 mm
rozstaw kół .................................................................2160 mm
długość .......................................................................8645 mm
szerokość ....................................................................2750 mm
wysokość bez ładunku ................................................3180 mm

Silnik : czterosuwowy, ośmiocylindrowy widlasty Diesel YMZ-238
moc znamieniowa przy 2100 obr/min. ..................... 240 KM


Qrchak – dzięki za link.

Pozdrawiam

Klaus Schulze - prawdziwa elektronika.

http://www.facebook.com/pages/Renova-Model/215983758412071
http://www.youtube.com/user/RenovaModel

 
28-09-04 20:26  Re: Kraz 255 B (Краз 255 Б)
Poste 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 1
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
Oto kolejne fotki Kraza . Niestety nie udało mi się zrobić maski ma czas, zabrakło jednego dnia i miałem nie wiele czasu na wykonanie zdjęć wyszło jak wyszło. Myślę że dość długo osoby zainteresowane tym projektem czekały na kolejne zdjęcia, a nie wiem kiedy bym miał następnym razem cyfrówkę w łapach.

Kabina którą wykonałem posiada kompletne wnętrze , otwierane drzwi, maskę i przednie szyby (otwarte lub zamknięte – nie ruchome). Również jest możliwość wykonania kabiny w wersji zamkniętej bez ruchomych elementów (dla mniej zaawansowanych modelarzy). O dodatkowe wyposażenie, tzn. klimatyzacja, system caraudio, dvd, abs i inne będą musieli postarać się bardziej zaawansowani modelarze :))).

Załączam również zdjęcie silnika które poprzedziły wcześniej rysunki.

Następny etap to skrzynia ładunkowa z plandekom i kolejne fotki zakończonego projektu Kraz 255 B uffff... Zaraz po zakończeniu projektu biorę się za wersję 255 W.

Pozdrawiam

Klaus Schulze - prawdziwa elektronika.

http://www.facebook.com/pages/Renova-Model/215983758412071
http://www.youtube.com/user/RenovaModel

 
28-09-04 20:27  Re: Kraz 255 B (Краз 255 Б)
Poste 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 1
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
fotki

Klaus Schulze - prawdziwa elektronika.

http://www.facebook.com/pages/Renova-Model/215983758412071
http://www.youtube.com/user/RenovaModel

 
28-09-04 20:28  Re: Kraz 255 B (Краз 255 Б)
Poste 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 1
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
fotki + rys

Klaus Schulze - prawdziwa elektronika.

http://www.facebook.com/pages/Renova-Model/215983758412071
http://www.youtube.com/user/RenovaModel

 
28-09-04 20:56  Re: Kraz 255 B (Краз 255 Б)
Jacek 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 10
 

POSTE - powiem krótko - miodzio.
Pozdrawiam.

 
28-09-04 21:16  Re: Kraz 255 B (Краз 255 Б)
kOzi 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2
 

Mam na niego zarezerwować lato, czy następną zimę ?
Coraz bardziej mi się podoba.

kOzi 5827819
... modelarz kartonowy... co kupi to pakuje do kartonu...

 
28-09-04 21:26  Re: Kraz 255 B (Краз 255 Б)
woy-tek 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

Niezła robota!

The DOORS Are Open

Wojtek GG 1239442

 
28-09-04 21:36  Re: Kraz 255 B (Краз 255 Б)
JAH 

Na Forum:
Relacje w toku - 5
Galerie - 1
 

Poste jak się nie mylę to może mój dziadek takim Krazem gdzieś śmigał a już na pewno naprawiał bo jest mechanikiem, ale jak model się ukaże to jego budowę zadedykuję własnie jemu, bardzo bym chciał aby mój dziadek zobaczył ten model (sie nawet wzruszyłem - poważnie)

 
28-09-04 22:27  Re: Kraz 255 B (Краз 255 Б)
Poste 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 1
 

Jacek mam nadzieje że zrobisz z niego takie cudo jak ze Stara

Kozi , nie wiem po prostu nie wiem, może wiosna 2005

Woy-tek cieszę się że ci się podoba.

Master szkoda że nie wiedziałem o tym wcześniej może łatwiej byłoby z dokumentacją techniczną. Mam nadzieje że Twój dziadek będzie zadowolony z takiej niespodzianki.
Skoro naprawiał Kraz-y to z pewnością podda go szczegółowej weryfikacji , czy mu czasem czego nie barkuje.

Pozdrawiam

Klaus Schulze - prawdziwa elektronika.

http://www.facebook.com/pages/Renova-Model/215983758412071
http://www.youtube.com/user/RenovaModel

 
28-09-04 23:51  Re: Kraz 255 B (Краз 255 Б)
adrian 

Na Forum:
Galerie - 2
 

poste ! model de beściak , będe pierwszym który go kupi ! wprawdzie moja działka to tabor kolejowy ale do tego pojazdu mam sentymęt podobnie jak do PTS-a , czekam z cierpliwie ,oby tak dalej !!!super super super

Tylko kolej!

 
29-09-04 00:07  Re: Kraz 255 B (Краз 255 Б)
Michał 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

To powinno być karalne!!!! ;-))))))

ekstra

Pozdrawiam!
Michał

 
29-09-04 08:07  Re: Kraz 255 B (Краз 255 Б)
Thunder909 

 

Poste jak to jest Twoj pierwszy model ,to co bedzie dalej ?
Az strach bierze przed Twoimi nastepnymi projektami ,kto to bedzie sklejal ? ;-)))
Gratuluje talentu ,zycze dobrego zarobku z tym projektem i rob dalej ,szkoda by taki talent sie zmarnowal. Jestem pelen podziwu !!!

 
29-09-04 08:40  Re: Kraz 255 B (Краз 255 Б)
kOzi 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2
 

Jak t o "kto to będzie sklejał"?
Ja!

kOzi 5827819
... modelarz kartonowy... co kupi to pakuje do kartonu...

 
29-09-04 09:06  Re: Kraz 255 B (Краз 255 Б)
Demon 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 50
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

I ja też : )

-------------------------------------------------------------
VW´s don´t drop oil. They just mark their spot
VW nie kapią olejem. One znaczą swój teren.

 
29-09-04 09:07  Re: Kraz 255 B (Краз 255 Б)
maniek   

przestępca

08/15

 
29-09-04 11:16  Re: Kraz 255 B (Краз 255 Б)
Thunder909 

 

ja tez ,musze na rente poczekac ;-) no, jakies 25 lat i moge sobie pozwolic na TAAAKIE modele ( mysle o wolnym czasie)

 
29-09-04 16:50  Re: Kraz 255 B (Краз 255 Б)
Poste 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 1
 

Thunder909, pomysł na następny temat już jest ale o tym na razie nic nie mogę powiedzieć. Musze najpierw uporać się z Kazami bo obiecałem. A raczej nie należę do ludzi którzy mówią coś czego nie są w stanie zrobić. Tylko trzeba będzie poczekać, czasem brakuje rąk i czasu.
Co do karania za takie modele, to powiem w tajemnicy ze mogą mnie zamknąć, a co tam będę miał więcej czasu na projektowanie i święty spokój – tak mi się wydaje. Tylko przydał by się ktoś z zewnątrz co by fotki podsyłał i dokumentacje tylko że nie w formie grypsu bo nie skumam.

Pozdrawiam

Klaus Schulze - prawdziwa elektronika.

http://www.facebook.com/pages/Renova-Model/215983758412071
http://www.youtube.com/user/RenovaModel

 
29-09-04 17:30  Re: Kraz 255 B (Краз 255 Б)
JAH 

Na Forum:
Relacje w toku - 5
Galerie - 1
 

Nie wiem dlaczego ale podobają mi się rosyjskie konstrukcje powojenne (może dlatego że dziadek o nich czasami opowiadał i kiedyś nawet oglądałem gdzieś tam jego stare zdjecia ale gdzie one są to hohoh)
Na model czekam a jutro idę kupić farbkę do retuszu mojego modelu z warsztatu :)

 
29-09-04 18:58  Re: Kraz 255 B (Краз 255 Б)
domek.m   

co na niego można wsadzić znaczy na naczepę?
ze sprzętu czołgi samoloty rakiety?

 
29-09-04 19:44  Re: Kraz 255 B (Краз 255 Б)
adrian 

Na Forum:
Galerie - 2
 

Nie wiem dlaczego ale podobają mi się rosyjskie konstrukcje powojenne

to ja Ci powiem dlaczego !

a to dlatego ze te konstrukcje są niezawodne i najlepsze , rosja zawsze zadziwiała , zawsze była techniką do przodu i rosja buduje to co im potrzebne np wielki śmigłowiec Mi 26 , w sumie największy na świecie ,rosja eksportowała sprzet masowo za granicę bo wszyscy chcieli mieć dobry tabor,np sławny weteran UŁAZ -co roku zdobywa 1 miejsce na rajdach terenowych na kaszubach gdzie jego rywalami są nowoczesne Land rovery !Kraz jest w użyciu i będzie w wojsku i w cywilu bo jest mocny ,silny itp, PTS - okazuje się lepszą amfibią od amerykańskich ,pozatym na pake weżmie stara albo w h...j ludzi ,jest stosunkowo szybki i bardzo wytrzymały ( nasze i rosyjskie PTS-y stacjonowały w bazach ( niewiem dokładnie jakich) badawczych na antarktydzie , tam PTS wjeżdżał pełną prędkościa w kre lodową i było OK ,jeżeli już burta pekła to bardzo silna pompa wypompowywała szybciej wode niż ona wlatywała !inne przykłady to BTR-y w użyciu do dziś bo się sprawdzają, wspaniały czołg T 55 , T 72 i wiele innych , trzeba tu zaznaczyć że pojazdy te nie sa skomputeryzowane tak jak np Abrams czy Cziftejn , moze to przesądza ich zdolności ??! no kilka wyjatków jest bo się te pojazdy modernizuje ale te które sa z tamtych lat jeszcze dłgo posłużą !

pozdrawiam i sory za wymądrzanie się !
poprostu tez uwielbiam rosyjski sprzęt powojenny !

Tylko kolej!

 
29-09-04 19:57  Re: Kraz 255 B (Краз 255 Б)
Michał 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Adrian........... ja też lubię Rosyjski sprzęt..... bo robi dobre wrażenie......!

ale trzeba przyznać, że gorszy jest od innych współczesnych konstrukcji..... :-/
nawet gdy rozmawiałem z kierowcą Leoparda2/PT91 Twardy (T-72) ... to powiedział, że pewniej się czuje w Leopardzie.... gdzie nawet na wstecznym śmiga 30 km/h ..... i strzela na większą odległość niż inne czołgi....... =)
[i sory za OT........ ten temat trzeba poruszyć w innym dziale.... Pojazdy] ;-)

Pozdrawiam!
Michał

 
29-09-04 21:04  Re: Kraz 255 B (Краз 255 Б)
Jacek 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 10
 

I takiego właśnie sprzętu rosyjskiego , z lat 60 70 i 80 brakuje.
Naprawde jest w czym wybierać od czołgów ,samochodów ,radarów po wyżutnie rakiet włącznie.Do jakiegoś czasu byly to obiekty tajne no i po dziś dzień nie wszystko można fotografować , ale lody topnieją i coraz częsciej właśnie taki sprzęt jest udostępniany cywilom.
Niech za przykładem POSTEa idą inni projektanci zajmujący się pancerką .Może
właśnie w tym kierunku tematycznym warto spróbować.
Pozdrawiam - Jacek

 
29-09-04 21:44  Re: Kraz 255 B (Краз 255 Б)
Krzysiek 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Mam pytanie wracając do pierwsych postów. Czy masz zamiar zmienić coś z kołami czy model ukaże się taki jak na zdjęciach???
pozdrawiam

 
29-09-04 22:24  Re: Kraz 255 B (Краз 255 Б)
JAH 

Na Forum:
Relacje w toku - 5
Galerie - 1
 

oo tak koła warto zmienić, a ja czekam na to kiedy będzie kolejny powojenny rusek projektowany, choć niepowiem że przydał by sie i Leo I :)

 
29-09-04 23:02  Re: Kraz 255 B (Краз 255 Б)
Poste 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 1
 

Domek.m , w wersji 255 W będzie można postawić (o ile to wszystko jest w kartonie) BWP, TOPAZ, BMP, T55, T72 no i może PTS ale wtedy trzeba by usunąć ruchome pomosty z tyłu naczepy. Wersja 255W to ciągnik siodłowy , a do siodła można podpiąć wiele rzeczy choćby i naczepę Tira.

Krzysiek, na pewno zrobię coś z tymi kołami. Obecne koła są zaprojektowane we wcześniejszym etapie budowy. Ze względu na ich wielkość zajmują dość dużą powierzchnie na kartonie 2 , ½ stron formatu A4 i nie posiadają wręg i to jest tańsze rozwiązanie.
Natomiast mam obawy, że jak zaprojektuje koła takie jak przedstawił Raziel to kartonu będzie 2 razy więcej i co za tym idzie wzrośnie cena modelu.
Myślałem też o takiej alternatywie aby zostawić te koła które obecnie widać i zaprojektować drugą wersje kół do pobrania za free. Ale z drugiej strony ograniczy to osoby które chciały by startować na konkursach w standardzie . Sam nie wiem , doradźcie cos coś.

Pozdrawiam

Klaus Schulze - prawdziwa elektronika.

http://www.facebook.com/pages/Renova-Model/215983758412071
http://www.youtube.com/user/RenovaModel

 
29-09-04 23:11  Re: Kraz 255 B (Краз 255 Б)
Michał 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Jak na razie można będzie postawić....
BWP 1 - GPM (trzeba przemalować)
BWP 2 - FlyModel (trzeba przemalować)
T-72 - FlyModel
TOPAS - GryfHobby
2S1 GOŹDZIK - Quest

Najfajniejszy jest T-72 i Goździk.............. :-)

Pozdrawiam!
Michał

 
29-09-04 23:17  Re: Kraz 255 B (Краз 255 Б)
messer 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 21
Galerie - 26


 - 46

Możesz zrobić tak: do wycinanki dać te koła, które już masz opracowane, i dodatkowo, szablon ,a dokładniej jedno całe koło "waloryzowane". Jak ktoś będzie miał ochote na wykonanie waloryzowanych kół, to sobie jakoś to koło powieli i tyle. Oszczędzasz papier w wycinance, i jednocześnie daje szanse tym, którzy nie mają internetu.
Oczywiście możesz też udostępnic do pobrania caly komplet kół od razu do wydrukowania.
Ale decyzja należy do Ciebie :)

http://messer.cba.pl

 
29-09-04 23:36  Re: Kraz 255 B (Краз 255 Б)
adrian 

Na Forum:
Galerie - 2
 

Poste - kibicuje Ci od początku , czekam na decyzję w sprawie platformy do tego kraza , postawił bym sobie na nią modelikowego PTS-a i będe miał skład jaki pozostał mi w pamięci po Jednoste obrony wybrzeża w Lęborku ,echh.to pięknie wyglądało
sory ze znowu nie na temat - ale musiałem !
pozdrówko i powodzenia

PS ech.. zebym miał plany platformy lub dostęp do takowych to bym ją opracował ,niesety u nas w jednostce już ich nie ma .

Michał - zapomniałeś o Pt 76 z ANSWERA , zrobiłem ją właśnie do zestawu , mam PTS-a, TOPAZA no i.... teraz petkę

Tylko kolej!

 
29-09-04 23:37  Re: Kraz 255 B (Краз 255 Б)
Robert   

Chłopie, dawaj lepsze koła od razu w wycinance, przecież ten model jest dla wymiataczy, a tacy zapłacą każdą kasę za taki model. Też się już nie mogę na niego doczekać:)))) Tak perfekcyjnie i szczegółowo opracowany to jest chyba tylko FAMO, a wszelkie Stary i inne do pięt mu nie dorastają.

Pozdrawia
Robert

---------------------------------------
róbmy modele, a nie wojny!!!
---------------------------------------

 
30-09-04 08:12  Re: Kraz 255 B (Краз 255 Б)
Demon 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 50
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Postawić na przcyczepce będzie chjyba też można
ZSU 23 Shilka z Fly Model oraz
T 80 UD z tego samego wydawnictwa.
Poste - czy ten model będzie napewno wydany? Wielka, ale to wielka szkoda byłoby gdyby trafił do szuflady.

-------------------------------------------------------------
VW´s don´t drop oil. They just mark their spot
VW nie kapią olejem. One znaczą swój teren.

 
30-09-04 08:24  Re: Kraz 255 B (Краз 255 Б)
kOzi 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2
 

Poste: Jeśli mogę coś zasugerować w temacie kół.
Moim zdaniem mie powinieneś przejmować się ilością papieru. Wolę wycinankę nieco droższą, ale by miała koła w pełnej opcji. Model będzie bardzo drobiazgowo zaprojektowany, to już widać. Szkoda było by, gdyby został na uproszczony do granic możliwości kołach. Wręgi w kołach pozwolą nawet mniej doświadczonym modelarzom na poprawne ich wykonanie.

kOzi 5827819
... modelarz kartonowy... co kupi to pakuje do kartonu...

 
30-09-04 20:25  Re: Kraz 255 B (Краз 255 Б)
Poste 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 1
 

Widzę że proponujecie sporo ciekawych rozwiązań co do kół. Zobaczymy jak zaprojektuje koło to ile będzie trzeba kartonu, może nie będzie tak źle.

Adrian, mogę wziąć pod uwagę to że ktoś może mieć ochotę ustawić tam PTS-a i zaprojektować pomosty demontowane które można położyć na naczepę pod kadłubem PTS-a , podobno tak się to też odbywało.

Demon, ZSU się zmieści ale z T80 moze być problem jest trochę za szeroki. - A model będzie wydany przez wydawnictwo lub prze ze mnie, bez obaw.

Pozdrawiam

Klaus Schulze - prawdziwa elektronika.

http://www.facebook.com/pages/Renova-Model/215983758412071
http://www.youtube.com/user/RenovaModel

 
01-10-04 12:03  Re: Kraz 255 B (Краз 255 Б)
Svistak 

 

To i ja w temacie kół. Model jest wypas. Silnik i cała reszta... To dlaczego koła w wycinance mają być uproszczone? Widać je od razu. Przykuwają uwagę. Powinny być od razu "fullwypas". A że trochę więcej kartonu? eeeeee..... ludzie, nie przesadzajcie z cenami. Ja rozumiem ze ograniczona ilość kasy do dyspozycjii... ale taki model buduje się miesiącami jak nie latami. Pomyślcie ile przez ten czas wypijacie browaru. Albo Coli, w zależności od grupy wiekowej. Uproszczone koła to jak malowanie w fabryce BMW ławkowcem i dodawanie puszki lakieru "hi black metalic" w komplecie. Bardziej zaawansowany użytkownik sobie pomaluje na ładnie.

 
02-10-04 18:24  Re: Kraz 255 B (Краз 255 Б)
Krzysiek 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Skoro znowu wywołałem temat kół to czuję sie w obowiązku zabrać głos: myślę, że powinieneś zamieścić koła "full wypas", co tam te parę złotych, ważne żeby całość pasowała do siebie.
Trzymam kciuki za jak najszybsze wydanie modelu.
Pozdrawiam

 
10-10-04 11:29  Re: Kraz 255 B (Краз 255 Б)
domek.m   

Poste w sumie to jestem zainteresowany kupnem twojego opracowania nawet na tym poziomi nie w celu wydania a sklejenia więc może podasz jakąś cene dla zainteresowanych co?:)))

zrobił bym go sobie poza standartem malowany

 
10-10-04 14:04  Re: Kraz 255 B (Краз 255 Б)
Poste 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 1
 

Domek.m, nie jestem w stanie podać ceny. Cenę ustala wydawca, o ile się nie myle to na podstawie objętości materiału. Mam taką nadzieje że cena nie będzie z kosmosu.

Dla zainteresowanych podaje do wiadomości że Kraz dostał już nowe kapcie i mam nadzieje że będziecie zadowoleni z baloniastych kół.

Pozdrawiam

Klaus Schulze - prawdziwa elektronika.

http://www.facebook.com/pages/Renova-Model/215983758412071
http://www.youtube.com/user/RenovaModel

 
10-10-04 14:44  Re: Kraz 255 B (Краз 255 Б)
domek.m   

szkoda nie wiedziałem że to model robiony na konkretne zamuwienie

:)))

 
10-10-04 16:43  Re: Kraz 255 B (Краз 255 Б)
Poste 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 1
 

Domek.m, model nie jest robiony na zamówienie i w przyszłości nie zamierzam robić modeli na zamówienie. Raczej będą to modele takie które mi się podobają.

Klaus Schulze - prawdziwa elektronika.

http://www.facebook.com/pages/Renova-Model/215983758412071
http://www.youtube.com/user/RenovaModel

 
10-10-04 20:09  Re: Kraz 255 B (Краз 255 Б)
Krzysiek 

Na Forum:
Galerie - 1
 

masz jakieś zdjęcie tych nowych opon??
jak możesz to pokażna forum
Pozdrawiam

 
10-10-04 21:06  Re: Kraz 255 B (Краз 255 Б)
Poste 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 1
 

Nie moge w tej chwili pokazac zdjęć, nie mam aparatu. Prosze o cierpliwosć.

Pozdrawiam

Klaus Schulze - prawdziwa elektronika.

http://www.facebook.com/pages/Renova-Model/215983758412071
http://www.youtube.com/user/RenovaModel

 
14-11-04 02:25  Re: Kraz 255 B (Краз 255 Б)
Poste 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 1
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
Przyszedł czas aby znów coś pokazać. Skończyłem rysunki do kabiny zajęło mi trochę ponad miesiąc ale uporałem się z tym, najgorsza część projektu już za mną. Teraz będzie z górki. Przedstawiam kilka rysunków kabiny i jej wnętrza.

Pozdrawiam

Klaus Schulze - prawdziwa elektronika.

http://www.facebook.com/pages/Renova-Model/215983758412071
http://www.youtube.com/user/RenovaModel

 
14-11-04 02:26  Re: Kraz 255 B (Краз 255 Б)
Poste 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 1
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
Rysunek

Klaus Schulze - prawdziwa elektronika.

http://www.facebook.com/pages/Renova-Model/215983758412071
http://www.youtube.com/user/RenovaModel

 
14-11-04 07:43  Re: Kraz 255 B (Краз 255 Б)
Thunder909 

 

Chlopie,Ty to masz leb !!!! ;-) Dal Ci Bozia talent. Mnie nawet i rok by nie starczyl na taaaaakie rysunki. Ten model MUSZE miec jak bedzie wydany. Naprawde szczere gratulacje !!!
P.S. te 95% przy stopce oko cieszy ,oj cieszy ;-)

 
14-11-04 08:44  Re: Kraz 255 B (Краз 255 Б)
AWOT   

Nie, no dla mnie bomba, serio serio.
To naprawdę piękny Kraz!
Pozdrawiam


AWOT

 
14-11-04 13:03  Re: Kraz 255 B (Краз 255 Б)
Poste 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 1
 

Trochę linków mam nadzieje że się przydadzą.

http://www.russianarms.ru/auto/kraz/kraz-255/ - biografia

http://www.autocat.ru/catalog/?model=114 - katalog części nie tylko do Kraza

http://ymz238gm.yardiesel.ru/ - silnik

http://www.autosoft.ru/directory/info/kraz/255/model.html - specyfikacja

Pozdrawiam

Klaus Schulze - prawdziwa elektronika.

http://www.facebook.com/pages/Renova-Model/215983758412071
http://www.youtube.com/user/RenovaModel

Post zmieniony (03-01-05 20:03)

 
14-11-04 15:53  Re: Kraz 255 B (Краз 255 Б)
panAdas 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

A czy to będzie waloryzacja jak sobie potem sam dorobię medalik ze świętym Krzysztofem? Albo raczej z Bożomatieri W.łodymirskoj, putieszewnikow patronki.

------------------------------------------------------------------------
Stocznia im. Dzikich Wielbłądów

 
14-11-04 21:55  Re: Kraz 255 B (Краз 255 Б)
Poste 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 1
 

Cholera nie wiem? Trzeba się sędziów zapytać. Jest tu jakiś ?

Klaus Schulze - prawdziwa elektronika.

http://www.facebook.com/pages/Renova-Model/215983758412071
http://www.youtube.com/user/RenovaModel

 
15-11-04 14:57  Re: Kraz 255 B (Краз 255 Б)
cebulka 

 

Czad !! Żeby tylko Ruskie wiedzieli co tu się produkuje ;-).

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024