FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok ze standardowym stronicowaniem  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
25-06-04 19:29  [relacja/galeria] Fokker Dr1. - MM
panczo 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
 

Siemanko. Dorobiłem sięcyrówki więc chcę cos pokazać. Tera mam na warsztacie model Fokker'a Dr 1. z MM. Opracowanie MM. Jeżeli chodzi o karton i wydanie to luksus, gorzej troszkę ze sklejalnością. W poszyciu trza było tu i tam przycinać, aż mnie głowa boli jak bede mocował skrzydełko nr 3.
P.S. Przepraszam za zdjecia ich jakość pewnie wielkość (jescze nie wiem bo nie wstawiłem) Prosże o dużą i sromotną krytykę i cenne uwagi.

 
25-06-04 23:46  Re: [relacja z budowy] Fokker Dr1. MM
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Widze, ze masz problem z wstawianiem zdjec. Wyskaluj zdjecie do rozmiaru np. 600x400 i zapisz jako JPG z kompresja taka aby rozmiar pliku nie przekraczal 60kB. Potem podepnij jako zalacznik w poscie. To wszystko. Pocwicz w TESTACH

 
26-06-04 10:32  Re: [relacja z budowy] Fokker Dr1. MM
panczo 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
Teraz mi się uda



Post zmieniony (10-12-04 18:17)

 
26-06-04 11:23  Re: [relacja z budowy] Fokker Dr1. MM
Piotr D. 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 21


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6


 - 4

Nie wiem co Ty tam musiałeś przycinać... kleiłem ten model i nie przypominam sobie żadnych problemów. A skrzydełka nr 3 wcale nie jest trudno przykleić. Życzę powodzenia w klejeniu:)

pozdrawiam
Piotr


 
26-06-04 11:46  Re: [relacja z budowy] Fokker Dr1. MM
JAH 

Na Forum:
Relacje w toku - 5
Galerie - 1
 

Powodzenia przy budowie

 
26-06-04 16:08  Re: [relacja z budowy] Fokker Dr1. MM
tyg   

Niedawno go skończyłem. Bardzo przyjemny w klejeniu i efektownie wyglądający po skończeniu budowy. Życzę wytrwałości.
Pozdrawiam
Tyg

 
26-06-04 16:39  Re: [relacja z budowy] Fokker Dr1. MM
sys 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 


[Od admina: fotki usunieto. Powod: watek prywatny, relacja z budowy. Prosze o zalozenie wlasnego watku-prezentacji lub zrezygnowanie ze wstawiania zdjec.]



...też kiedyś go wykonałem...nawet doczeka się artykułu w KF:)))))
...model bardzo dobrze opracowany...super:)

------------------------------------------------------------------------------
czarny pas w modelarstwie... ;)

 
26-06-04 16:40  Re: [relacja z budowy] Fokker Dr1. MM
sys 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 


[Od admina: fotki usunieto. Powod: watek prywatny, relacja z budowy. Prosze o zalozenie wlasnego watku-prezentacji lub zrezygnowanie ze wstawiania zdjec.]



...naprawde super:)))

------------------------------------------------------------------------------
czarny pas w modelarstwie... ;)

 
26-06-04 16:51  Re: [relacja z budowy] Fokker Dr1. MM
piotrkt 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 10
Galerie - 1


 - 5

Może się czepiam, ale jest to model konkretnego samolotu, a o ile mi wiadomo to ten Fokker miał koła wypełnione, tak jak w opracowaniu w MM.
Pozdrawiam.

 
26-06-04 19:19  Re: [relacja z budowy] Fokker Dr1. MM
sys 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

...moje fotki choć pochodziły z moich zbiorów,pokazywały moją prace...to jednak w zamierzeniu miały nieść pomoc Panczowi w budowie modelu...
.
...chyba admin szykuje troche miejsca na fotorelacje ze szczecińskiego konkursu...
...ma racje!...trzeba oszczędzać miejsce...:-)
...
...Piotr Kata...pewnie się czepiasz...:))))))

------------------------------------------------------------------------------
czarny pas w modelarstwie... ;)

 
26-06-04 19:45  Re: [relacja z budowy] Fokker Dr1. MM
panczo 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
 

Konuiec relacji. Spieprzyłem skrzydło środkowe. Nie wiem cobędzie następne]

 
26-06-04 19:58  Re: [relacja z budowy] Fokker Dr1. MM
panczo 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
 

jeszcze walcze

 
26-06-04 21:12  Re: [relacja z budowy] Fokker Dr1. MM
sys 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

...walcz!!!...do boju!...:)))

------------------------------------------------------------------------------
czarny pas w modelarstwie... ;)

 
26-06-04 22:42  Re: [relacja z budowy] Fokker Dr1. MM
panczo 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
 

Walka ze skrzydłem wygrana!!!Może nie jest bosko ale źle też nie jest. O to chodzi że odwrotnie przykleiłem poszycie i zorientowałemsięjak klej wysechł po 10 minutach. Miałem wywalić ale ojciec powiedziął że jak się poddam to spierze mi moje 4 litery i model skończy sam (bo kiedyś sklejał) PRZEMOC W RODZINIE. A tak na poważnie to potem mu dizekowałem. Fotki jutro

 
28-06-04 14:29  Re: [relacja z budowy] Fokker Dr1. MM
panczo 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
Obiecane zdjęcia . Jak na razie nie ma wiekszych problemów w budowie. Skrzydła dość ładnie spasowały się. Niewielkieproblemy były z tą łatką na skrzydle II ale jakosposzło. Jak coś zrobie to dam fotki.

 
28-06-04 14:32  Re: [relacja z budowy] Fokker Dr1. MM
panczo 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
 

P.S. Łączenie skrzydłło nr2- kadłub bedzie jeszce dopracowywane.



Post zmieniony (10-12-04 18:17)

 
28-06-04 14:54  Re: [relacja z budowy] Fokker Dr1. MM
Gutor 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
 

Nie wygląda źle

...

 
28-06-04 19:11  Re: [relacja z budowy] Fokker Dr1. MM
panczo 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
Zrobiłem już karabiny maszynowe. Tera dłubie przypodwoziu. Silnik już częściowo gotowy.



Post zmieniony (10-12-04 18:17)

 
28-06-04 19:16  Re: [relacja z budowy] Fokker Dr1. MM
panczo 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
 

Wiem ze w porównaniu z innymi to jestem beznadziejny cienias (dlatego ta relacja cieszy się najmniejszą popularnością), ale doszedłem do wniosku że zawsze mogę sieczegoś nauczyć. Ostatnia fotka to moja teczka



Post zmieniony (10-12-04 18:17)

 
28-06-04 19:22  Re: [relacja z budowy] Fokker Dr1. MM
Piter 



Na Forum:
Relacje w toku - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 1

Oj tam zaraz beznadziejny cienias:) Przynajmniej masz swiadomosc, ze jeszce nie jestes mistrzem swiata i nie wymadrzasz sie jak wielki mistrz kartonu:)

Trening czyni mistrza, a wiara cuda!!

___________________________________________________________
"Trudno nadać sens porządkowi, który dzieje się wbrew rozumowi"

 
28-06-04 19:26  Re: [relacja z budowy] Fokker Dr1. MM
Piotr D. 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 21


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6


 - 4

Panczo napisał:
>dlatego ta relacja cieszy się najmniejszą popularnością

Nie wiem czy zauważyłeś, ale relacje z budowy jakichkolwiek samolotów nie cieszą się popularnością...

pozdrawiam
Piotr


 
28-06-04 21:08  Re: [relacja z budowy] Fokker Dr1. MM
Paveu 

 

Witam Panczo. Wszystko bardzo elegancko, czysta robota, fajanie to narazie wygląda, ale rozwiej moją wątpliwość. Na pierwszym zdjęciu, na którym prezentujesz sklejony kadłub z przyklejonymi do onego elementu skrzydłami, wygląda to tak jakby skrzydełka trochę uciekły w bok. Czy jest tak naprawdę, czy może to tylko złudzenie(a może ja mam krzywago monita :D). poza tym wszystko świetnie. Fajnie silnik Ci wyszedł. Czy cylindry owijałeś drutem miedzianym takim zwykłym zwyczajnym? Czy może to coś innego???
A generalnie to mi też w tym modelu trochę skrzydełka w bok poszły, ale po przyklejeniu górnego płata nic nie widać:D. Czekamy na kolejne fotki, i myśle że relacje z budowy samolotów będą cieszyły się ROSNĄCĄ popularnścią.
Pozdrawiam

Maszerujmy ramię w ramię ku słońcu świata nowego...
GG:1133276

 
28-06-04 22:07  Re: [relacja z budowy] Fokker Dr1. MM
panczo 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
 

Macie racje z tego co zauważyłęm nie cieszą sie popularnością modele samolotów. Odpowiadam na pytanie Paveua: rzeczywiście dobrze to wylukałęs. Dolny płat uciekł na boki. Jednak strałem sie aby tego uniknąć. wydaje mi sie że nie można w tym modelu tem,u zapobiec lub będzie bardzo ciężko. Cylindry to po poprostu drucik owijany na zwykłych cylindrach. Ufff, chcialem coś zwaloryzować. Musże znaleźćjeszcze patent na te nity na wale od cylindrów . Fotki będą jutro. A jeżel;i chodzi o mnie i o samoloty to jest to moja pięta Achillesowa wiec staram sie podszkolić.
P.S. Dziękuję za wsparcie.

 
29-06-04 07:28  Re: [relacja z budowy] Fokker Dr1. MM
RobertB. 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Panczo, nie przejmuj się oglądalnością, z moim alkettem jest podobnie. i pamiętaj, że praktyka czyni mistrza ;-))

 
29-06-04 09:57  Re: [relacja z budowy] Fokker Dr1. MM
Yaris 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 4
 

Panowie, tak jest w przypadku niemal każdej fotorelacji - mała ilość wpisów nie oznacza małego zainteresowania oglądających. Przeciwnie.
Jeżeli nie mam żadej konstruktywnej uwagi lub pytania to nic nie piszę tylko podziwiam zdjęcia. Przecież nikomu (chyba??) nie chodzi o posty z "och'ami" i "ech'ami"

Natomiast wątki z dużą liczbą postów najczęściej stają się mocno off-topic, a sam model schodzi na drugi (trzeci, czwarty a nierzadko i piąty) plan. Czasem nawet autor wątku oberwie ;-/


Pozdr.
Yaris

 
29-06-04 13:37  Re: [relacja z budowy] Fokker Dr1. MM
panczo 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
To co udało m isie zrobić do południa prezentuję na fotografii nr 1 z wyjątkiem może silnika, który jest cały czas dopracowywany. UWAGA!!! Fotografie nr 2 i3 to jest to o czym mówił wcześniej Paveu. Proszę zwrócić uwagę jak jedno skrzydło w widoku od góry odstaje od drugi ( ich tylnie krawędzie). Nie są one równoległe, dlatego bardzo mnie to denerwuje, ale walczył będę nadal. Yaris w 99% się z tobą zgadzam. Popatrz na relacje Randara ostatnią. Tam nikt mu nie był w stanie nic zarzucić. Ale jeżeli chodzi o resztę to masz racje.



Post zmieniony (10-12-04 18:18)

 
29-06-04 13:46  Re: [relacja z budowy] Fokker Dr1. MM
Yaris 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 4
 

Fotki modeli Randara, Saburo, Rajkuba, Wakamija i innych kartonowych magików których nicków nie pomnę (za co pominiętych szczerze przepraszam :-)) wywołują w człowieku taką chęć "poechania" i "zaochania", że nawet zdrowy rozsądek musi się poddać ;-))

Pozdr.

Yaris

 
29-06-04 13:53  Re: [relacja z budowy] Fokker Dr1. MM
Paveu 

 

No faktycznie trochę to zeszło ale ten model jush taki jest. Nie przejmuj się tym, następnym razem będzie napewno lepiej. Ja ten modelik wspominam z nostalgią, bo to mój pierwszy wielopłat. Jestem z niego zadowolony pomimo błędów które popełniłem podczas jego budowy. Nie jest on najlepiej przeze mnie zrobiony, ale mojej mamusi podoba się najbardziej ze wszystkich :-D.
Pozdrawiam i czekam na następną porcję fotek.

Maszerujmy ramię w ramię ku słońcu świata nowego...
GG:1133276

 
29-06-04 15:18  Re: [relacja z budowy] Fokker Dr1. MM
panczo 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
 

Paveu- witaj w klubie- to jest mój pierwszy wielopłat, a trzeci samolot jaki stworzyłem. Drugi był Messerschmitt Bf-109 z MM a pierwszy A6M2 Zero też z MM. Jak chcesz to mogę pokazać fotki również 109 .

 
29-06-04 16:12  Re: [relacja z budowy] Fokker Dr1. MM
Paveu 

 

No to miło. Ja jednak kleję tylko i wyłącznie samoloty. Moim drugim i jak do tej pory ostatnim wielopłatem jest Antek An-2 z GPM-u. Przyjemny model. Co do fotek 109 to jasne że pokaż. Na pewno każdy się zainteresuje a już na pewno Hartmann bo to w końcu "jego" samolot :-D . Też skleiłem tą 109 i Zero. Bardzo fajne modele. Jak pamiętam to w 109 wręgi były za duże(przynajmniej u mnie) być może to przez to że użyłem za grubej tektury( ale nie grubszej niż 1mm). Pozdrawiam i życzę żebyś przeszedł na modele lotnicze na dłużej niż tylko chwilkę :-)
Pozdrawiam

Maszerujmy ramię w ramię ku słońcu świata nowego...
GG:1133276

 
30-06-04 20:19  Re: [relacja z budowy] Fokker Dr1. MM
panczo 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
Hehe.No to efekt dzisiejszych prac, czyli podwozie. Na poczatek zastrzały były robione tradycyjnie czyli drucik- papier, ale sobie myśle że to nie wytrzyma. Siedze dłubiąc przy silniku i... EUREKA wymyśliłem . Wyciągnęłem więc wykałaczki szlifuje piłuje, maluje itp. I co ??? Wyszło .Efekty prac na zdjęciach. Dzisiaj wieczorem nie zrobie już nic a jutro ogłoszenie wyników rekrótacji w II LO w Przemyślu wiec wiele nie zrobie ale jak coś to fotki jutro

 
01-07-04 00:40  Re: [relacja z budowy] Fokker Dr1. MM
Bodzio   

Panczo, czy mi się wydaje czy ta osłona na środkowym płacie (ta z przodu) jest przyklejona odwrotnie(chyba jest to część nr 40, ale mogE się mylić).A tak ogólnie to świetnnie ci wychodzi, trzymaj tak dalej.

Pozdrawiam
bodzio

 
01-07-04 00:49  Re: [relacja z budowy] Fokker Dr1. MM
Łukasz K. 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 2
Galerie - 1
 

Tak, szlifowane patyczki to bardzo dobry pomysł. Koła natomiast są raczej za grube no i kwadratowe. Polecam sposób opisany na PWM, na forum zresztą też to już było (nasączanie kół lakierem, szlifowanie).

 
01-07-04 10:24  Re: [relacja z budowy] Fokker Dr1. MM
panczo 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
 

Bodzio masz racje odwrotynie nakleiłem. Nie będę już tego zmieniał bo mogę zniszczyć. Swinger tyteż masz racje koła są za bardzo kwadratowe. Myślałem ze takie mają byc bo to I wojna światowa, ale fakt powinny być bardzij zaokrąglone.Co do grubości to koła maja grubość przewidzianą w wycinance.

 
02-07-04 15:44  Re: [relacja z budowy] Fokker Dr1. MM
panczo 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
Półfinały sie skończyły moja ulubiona drużyna Czechy odpadła więc mogłemsię wziąć do roboty. Udało mi się do południa jużzrobić górne skrzydło. Żadnych problemów. Jescze lotki dorobie i będzie ok.

 
02-07-04 23:05  Re: [relacja z budowy] Fokker Dr1. MM
Lancaster 

 

Przynajmniej taki z tych Greków pożytek :D (tylko południowych braci szkoda)


========Kiedyś skleję JUTRO========

 
04-07-04 13:09  Re: [relacja z budowy] Fokker Dr1. MM
panczo 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
 

Prace posuwaja się do przopdu. DOpiero cozamontowałem skrzydło nr 3. Jak widać na zdjeciach niestety zastrzały nei ustawiły się względem siebei jak powinny, a za wszelką cenę chcialem tego uniknąć. Niestety nei udało sie ale samo skrzydło jest ustawione względem drugiego tak jak powinno być. Zostały jeszcze zastrzały środkowe, silnik olinowanie i kilka pierdółek. Następne fotki może jescze dzisiaj, ale nie obiecuje bo jutro mam urodzinyi babciadzisiaj z dziadkiem przyjdą, więc nie wiem czy coś da radę zrobić.

 
04-07-04 13:10  Re: [relacja z budowy] Fokker Dr1. MM
panczo 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
C.D.

 
04-07-04 13:24  Re: [relacja z budowy] Fokker Dr1. MM
Piotr D. 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 21


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6


 - 4

Ja mam taką drobną uwagę... wydaje mi sie że lotki na skrzydłach nie mogą być wychylone jednocześnie w dół lub w górę, powinny być wychylone naprzemiennie.

pozdrawiam
Piotr


 
04-07-04 13:54  Re: [relacja z budowy] Fokker Dr1. MM
MarekB 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 4
Galerie - 2
 

jesli jeszcze nie jest za pozno to postaraj sie bardziej wyszlifowac kola , te sa zbyt kanciate :)

*********
5914289

PROJEKT WŁASNY
Maz-537G + naczepa MAZ/ChMZAP-5247G
Niemiecka wyrzutnia rakiet NEBELWERFER
Rosyjski pojazd inżynieryjny BAT-M
Polski lekki czołg ANDERS
AMERYKAŃSKI CIĄGNIK M4 + LONG TOM

 
05-07-04 10:22  Re: [relacja z budowy] Fokker Dr1. MM
panczo 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
 

Ello Co do lotek to ja nie mam pojecia jak to ma być w rzeczywistości ale pewnie tak jak mówisz. Niestety nie mogę już i tak poprawić ale będe wiedział na przyszłość.
Marek ja teżjuż nie mam możliwości tego poprawić. Ehhh. Tak sie cieszyłemże ładnie wychodzi. Ostudziliście mój entuzjazm.

 
05-07-04 18:12  Re: [relacja z budowy] Fokker Dr1. MM
panczo 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
Strzałka
Relacja powoli zbliża się do końca. Dzisiaj coś posiedziałem i podłubałem przy silniku i tak się zadłubałem że go skończyłem. Dziś są moje urodziny (kończe 16 lat) więc nic już nie dam rade zrobić bo świętuje, ale jutro pewnie skończe. Zostało pare pierdółek uchwyty płozy, olinowanie. Jeżeli chodzi o olinowanei to chciałem zapytać czy można je zrobić z dratwy???

 
05-07-04 18:13  Re: [relacja z budowy] Fokker Dr1. MM
panczo 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
Jeszcze jedna porcja zdjęć.

 
05-07-04 20:39  Re: [relacja z budowy] Fokker Dr1. MM
areck 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 1
 

dratwa bedzie chyba za gruba, może cieniutki drucik a niedawno czytałem o nitce z pończoch(?)


Pozdrawiam areck GG 1879771

 
05-07-04 22:47  Re: [relacja z budowy] Fokker Dr1. MM
Michu 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Galerie - 2


 - 1

Jezeli to na skrzydlach to lotki, dlaczego nie sa wychylone roznicowo?

 
05-07-04 23:00  Re: [relacja z budowy] Fokker Dr1. MM
Michu 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Galerie - 2


 - 1

Ach, nie doczytalem watku, moja wina.

 
06-07-04 18:43  Re: [relacja z budowy] Fokker Dr1. MM
panczo 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
 

Lotki na skrzydłach zmieniłem jak napisali Michu i Hartman. Teraz akurat siedze nad ostatnia już czynnością czyli olinowaniem. Fotki pokaze wieczorem albo jutro a jutro rusza nowa relacja z budowy.

 
06-07-04 21:24  Re: [relacja z budowy] Fokker Dr1. MM
panczo 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
To już jest koniec i nie ma już nic- chiało by się rzec. Tak to już koniec relacji. Wszystko gotowe. Pozostało krótkie podsumowanie.
Wiec tak:
Model uważam za bardzo dobrze opracowany. Nadaje siedla początkujących druciakowców, ale stanowczo nie polecam jako pierwszy model samolotu. Gotowy samolot prezentuje się bardzo ładnie. Szczególnie może się pdobać jego kolorystyka.Na pewno będzie ozdobą każdej kolekcji. Problemy??? Na poczatku nie wszystko możeidealnie pasować w poszyciu kadłuba (tu i tam może wystąpić konieczność podcinania, ale to nic strasznego)Trzeba także uważać bardzoprzy płacie nr 1 aby nie "odskoczył do tylu" tak jak w moim przypadku.
Moja ocena w skali1-6: 5
DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ODWIEDZAJĄCYM I WSPIERAJĄCYM MNIE W CZASIE RELACJI
PANCZO

 
06-07-04 21:26  Re: [relacja z budowy] Fokker Dr1. MM
panczo 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
Pozostało mi jeszcze poprosić was o opinie o moim fruwadełku. Nie chciałbym się narcyzować ale myśle że wporównaniu z Me-109 poprzednim poczyniłem postępy.

 
06-07-04 22:26  Re: [relacja z budowy] Fokker Dr1. MM
messer 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 20
Galerie - 26


 - 46

Hmmm, znowu masz nie tak jak trzeba ustawione lotki. Wcześniej były obie w dół, teraz są obie w góre.
A zrób tak , jak powinno być, czyli jedna w górę, a druga w dół. :)

A poza tym, jak na początki lepienia kartonówek, to model wyszedł Ci całkiem przyzwoicie :)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024