FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 6 z 8Strony:  <=  <-  4  5  6  7  8  ->  => 
02-08-04 23:36  Re: [Zapowiedź] ORLIK MK - 6/2004 Supermarine Seafang F.32
izz_miniatures 

Na Forum:
Galerie - 3
 

tu przyciąć, tam wklepać... a na koniec poszpachlować, pomalować, pokleić... będzie jak ulał... :-)

Mój kanał na YouTube: IzzMiniatures
Mój blog: IzzMiniatures
Moja kolekcja zdjęć graffiti

 
03-08-04 19:25  Re: [Zapowiedź] ORLIK MK - 6/2004 Supermarine Seafang F.32
Lazarus 



Na Forum:
Relacje w toku - 15
Relacje z galerią - 13
Galerie - 21
 

jak już wcześniej napisałem, na ten czas nie będzie można dokupić gotowej wytłoczki do modelu Seafang. Ubolewam nad tym. Ja zdecydowałem się na wykonanie modelu z owiewką w kształcie kropli. Przeglądałem ich wiele z różnych modeli, ale tak naprawdę pasuje do niego owiewka z Fw190!!!. Wiem, wiem - owiewka do Fw190 jest dość specyficznego kształtu. Jak widać na jednym z powyższych zdjęć mi to nieprzeszkadzało, aby odpowiednio ją wyciąć do oryginalnej oklejki Seafanga. Mnie spasowała. Myślę, że nie powinno być z tym kłopotów...

pozdrawiam Orlik

 
04-08-04 11:08  Re: [Zapowiedź] ORLIK MK - 6/2004 Supermarine Seafang F.32
Darek D. (Dyzio) 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2


 - 1

A od Thunderbolta nie pasowała? Sam model wygląda coraz bardziej obiecująco i jak tylko dokończę swojego HHurricana biorę go w obroty.


"Spodziewaj się niespodziewanego..." KTOŚ ;-)))
_____________________________________________________________

"Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz."

Kat


 
04-08-04 16:33  Re: [Zapowiedź] ORLIK MK - 6/2004 Supermarine Seafang F.32
Lazarus 



Na Forum:
Relacje w toku - 15
Relacje z galerią - 13
Galerie - 21
 

Od thunderbolta nie sprawdzałem, ale sądzę że nie. Jest ona po prostu za szeroka...

 
12-08-04 17:30  Re: [Zapowiedź] ORLIK MK - 6/2004 Supermarine Seafang F.32
Lazarus 



Na Forum:
Relacje w toku - 15
Relacje z galerią - 13
Galerie - 21
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
no, powiedzmy, że "tył" jest gotowy... ;-)
Nie ukrywam, że ostatnio mam bardzo mało czasu na sklejanie (jestem w połowie urlopu - i cały czas coś remontuję). Ale postaram się jak najlepiej wykorzystać kolejne dni - na sklejanie oczywiście...

jutro zamierzam zabrać się za kabinę...

pozdrawiam Łukasz

 
17-08-04 14:11  Re: [Zapowiedź] ORLIK MK - 6/2004 Supermarine Seafang F.32
Lazarus 



Na Forum:
Relacje w toku - 15
Relacje z galerią - 13
Galerie - 21
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
Model jest już prawie na ukończeniu. Ale jak wcześniej pisałem, że zabiorę się za kabinę - zmieniłem zdanie i kabina będzie jako ostatnia. Po-wyżej (niżej) moje wypociny... ;-)


pozdrawiam Orlik

 
17-08-04 14:12  Re: [Zapowiedź] ORLIK MK - 6/2004 Supermarine Seafang F.32
Lazarus 



Na Forum:
Relacje w toku - 15
Relacje z galerią - 13
Galerie - 21
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
cd...

 
17-08-04 16:04  Re: [Zapowiedź] ORLIK MK - 6/2004 Supermarine Seafang F.32
Zeppelin 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 1
 

no to nareszcie się dowiedziałem co Orlik skleił. A tak na poważnie przekonałeś mnie do tego modelu. Jednak go kupię.

 
20-08-04 13:46  Re: [Zapowiedź] ORLIK MK - 6/2004 Supermarine Seafang F.32
Lazarus 



Na Forum:
Relacje w toku - 15
Relacje z galerią - 13
Galerie - 21
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
I tak doszedłem do końca prac na Seafangiem. Przedstawiam końcowe zdjęcia. Więcej na jego temat już wkrótce na stronie Orlika (również zapowiedź nowego modelu...)
pozdrawiam Orlik

 
20-08-04 13:48  Re: [Zapowiedź] ORLIK MK - 6/2004 Supermarine Seafang F.32
Lazarus 



Na Forum:
Relacje w toku - 15
Relacje z galerią - 13
Galerie - 21
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
cd...

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 6 z 8Strony:  <=  <-  4  5  6  7  8  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024