FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4 
25-06-04 16:08  Re: [zaproszenie do polemiki] ORP "Warszawa"
panczo 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
 

Gutor napisałem przecież okręt od którego wszystko sie zaczęło. Totak jak byś był komunista i szalał żeby mieć Aurore. ja nie mówie że nie powinno się wydawać lecz żeby po prostu nei było że naj lepszynaj bardziej potrzebny. itd.

 
25-06-04 18:13  Re: [zaproszenie do polemiki] ORP "Warszawa"
Hook6   

 

Sorry Panczo - ale ja też czegoś nie rozumiem.
Napisałeś : "... który zabijał naszych żołnierzy pod Westerplatte. Nie rozumiem tego."
No i w podpisie: "Na warsztacie Me-109 G z Małego Modelarza a potem..."
Ja nie chcę wywoływać dyskusji i broń Boże wytykać Ci niekonsekwencji, ale to chyba tak jest, że jednym nie przeszkadza Schlezwig i cała reszta floty naszego wroga z okresu tamtej wojny a innym nie przeszkadzaja ich samoloty. Nie wspominając o ludziach lubiących Tygrysy i Pantery... ;-) Pozdrawiam.

 
25-06-04 18:25  Re: [zaproszenie do polemiki] ORP "Warszawa"
maringarder   

Panowie skonczcie te klotnie.Popieram wydanie Warszawy II i prosze o nowe wydanie Warszawy I.Najwazniejsza jest bandera polska.I moze jakis okrecik podwodny z okresu PRL.

 
25-06-04 19:48  Re: [zaproszenie do polemiki] ORP "Warszawa"
Leeon 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Panczo !
Ponieważ wywołałeś mnie do tablicy ; szkoda że nie przeczytałeś mojego postu uważnie. Jego przesłanie powstało w wyniku nieco wcześniejszej wypowiedzi jednego z uczestników tego forum, który wzdychał że przydałoby się wydać model Schlezwiga bo to BARDZO WAŻNY OKRĘT dla historii Polski.
Wtedy, na moją uwagę że ten "ważny "okręt wybijał obrońców Westerplatte, dowiedziałem się że nie chodziłem do szkoły, jestem nieuk i gówno wiem ...

To gwoli wyjaśnienia.

Pozdrawiam
Leon

 
25-06-04 19:51  Re: [zaproszenie do polemiki] ORP "Warszawa"
panczo 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
 

Leon- przepraszam. Mam nadzieję że nie masz mi za złe, ale kiedyś już była taka dyskusja i mnie wtedy wkurzało jak niektózy mówili ... A zresztą. PRZEPRASZAM

 
26-06-04 10:18  Re: [zaproszenie do polemiki] ORP "Warszawa"
Gutor 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
 

Panczo napisałeś tak: "...Totak jak byś był komunista i szalał żeby mieć Aurore..."

Hmm to czy według Ciebie jeśli ktoś klei np Bismarcka to jest faszystą??

...

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024