FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5 
21-03-06 13:42  Re: [relacja] Ju-87 D-3 z GPM
Chaton 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 14
 

szebi - z welką radościa obejzalem zdjecia:) a z jeszcze wieksza przeczytalem o zamiarze kykonania Ju-87G. Co do pokazanych tu modeli to bardzo mi sie podobaja - szczegolnie ten z Fly Modelu. Ten z MM też jest niezly i widze ze pokusil sie ktos (i tu nie wiem czy autorem modelu jest Twoj wujek czy autorem opracoawania:) o przeszklenie kabiny - nie widac co prawda na fotkach wnętrza i środkow część jest trochę zapadnięta, ale milo popatrzec. Troszke mnie razi ten czerwony kolpak no ale ogolnie to bardzo lubie poogladac kilka modeli tego samego samolotu, w jego roznych wersjach lub malowaniach.
Jesli chodzi o zarzadzanie tym watkiem to ja oczywiscie nie chce sie szarogesic, ale skoro "Główny" sam zaproponowal wskrzeszenie watku poprzez dodanie zdjec modelu spod innej reki, to tylko wyrazilem swoja niepohamowana chęć obejrzenia modeli ju-87 kogos kto ma takie w na swoim skladzie. Z niecierpliwoscia oczekuje (i mysle, ze nie tylko ja) na zdjęcia modelu autorstwa Swiezego, i mam nadzieje, że nie obrazi się On na mnie i na Szebi za zbytnie panoszenie sie po Jego relacji:)

--
__________________________________________________________________________________________
Rammer ; Ju-87B ; Mapei ; Wasserfall W5 ; Airwolf ; Ta-183 - 5% ; Jagdpanther - 75% ; Pioneer ; Jeffery-Poplavko
Galeria modeli

 
21-03-06 17:41  Re: [relacja] Ju-87 D-3 z GPM
SWIEZY 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
 

Oczywiscie ,ze sie nie obraze ,a powiem ,ze cieszy mnie bardzo ,ze watek sie rozwina i zamieszczone sa fotki!Swoje niestety wykonam dopiero jutro lub pojutrze bo nie posiadam cyfrowki ,a umawianie sie z ludzimi na "sesje zdjeciowa" nie zawsze udaje sie w terminie (podawalem ,ze w weekend wykonam fotki,ale nie udalo sie wlasnie...)Dlatego prosze o cierpliwosc ,a fotki zamieszcze napewno...Pozdrawiam!

 
21-03-06 18:51  Re: [relacja] Ju-87 D-3 z GPM
szebi 



Na Forum:
Relacje z galerią - 11
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Wkońcu cierpliwość to nasza cecha :) poczekamy !

--
Stocznia w Kure szykuje się do prac....
GG: 2022578

 
24-03-06 17:18  Re: [relacja] Ju-87 D-3 z GPM
SWIEZY 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
 

To obiecane fotki.Krytyka mile widziana.







 
24-03-06 17:43  Re: [relacja] Ju-87 D-3 z GPM
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

SWIEZY napisał:

> To obiecane fotki.

Piekny :)

> Krytyka mile widziana.

Prosze o miniaturki!

--

 
25-03-06 10:48  Re: [relacja] Ju-87 D-3 z GPM
szebi 



Na Forum:
Relacje z galerią - 11
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

SWIEZY model niczego sobie, ja bym tylko zmienil celowniki bo to razi wedlug mnie (skojarzyło mi się z lusterkami heh) i zmatowil opony :) ogólnie model oceniam 7,9/10 :)

--
Stocznia w Kure szykuje się do prac....
GG: 2022578

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024