FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5 
13-06-04 23:04  Re: /fotorelacja/Focke-Wulf 190 A-8
.Jaca   

woyteq, wspomniałeś na początku, że nie pasowała Ci część 10 z wręgami - czy w innych miejscach były jeszcze jakieś niespodzianki (również kleję tą foczkę i tak jak Ty miałem w tym miejscu problem)

pozdrawiam

 
14-06-04 17:01  Re: /fotorelacja/Focke-Wulf 190 A-8
woyteq70 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

.Jaca jak do tej pory więcej kłopotów nie napotkałem.
Życzę powodzenia i wytrwałości w budowie .....pytaj może będę mógł pomóc.

 
15-06-04 14:11  Re: /fotorelacja/Focke-Wulf 190 A-8
Dawidsan 

Na Forum:
Relacje w toku - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Woyteq 70 mam do Ciebie pytanie w zwiazku ze skrzydlami. Klejac wneke podwozia glownego a potem mocujac ja w platowcu , zauwazylem , ze nie posiada ona zadnych wreg , na ktorych opieraloby sie poszycie skrzydla z przodu tych wnek. Po oklejeniu szkieletu z wneka podwozia , nad ta wneka ,poszycie skrzydla (cz 21) lezy doslownie na tej wnece, przez co , patrzac na skrzydlo z gory , daje efekt plaskosci a nie wypuklosci skrzydla nad wneka podwozia. Czy Ty to tez zauwazyles? CZy u Ciebie tez tak wyszlo? A jezeli nie to jaka korekte wprowadziles? Pozdrawiam !

Pozdrawiam !

 
16-06-04 07:04  Re: /fotorelacja/Focke-Wulf 190 A-8
woyteq70 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Tak właśnie wyszło Dawidsanie.
Nie sądzę jednak aby był to błąd-bo wszystko jak na razie w skrzydłach i luku podwoziowym pasuje.

 
16-06-04 14:09  Re: /fotorelacja/Focke-Wulf 190 A-8
Dawidsan 

Na Forum:
Relacje w toku - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

I u mnie pasuje nie protestuje, ale zgodnie z oryginalem poszycie skrzylda nad komora podwozia powinno byc wypukle. Dzis od raza zastanawialem sie jak to zrobic i .... wlozylem odrobine waty :) Uzyskalem efekt pozadany :) I jeszcze jedno wydaje mi sie skrzydla sa troche za grube... ale moze tak mi sie tylko zdaje ...zobacze i ocenie po sklejeniu calosci. Pozdrawiam i zycze wytrwalosci !

Pozdrawiam !

 
17-06-04 21:29  Re: /fotorelacja/Focke-Wulf 190 A-8
woyteq70 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Dawidsanie-tak bardzo chodzi mi po głowie ta wata w skrzydle,że poproszę Cie o foto do tego wątku.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024