FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
05-06-04 16:39  [propozycja dodruku]Dakota Skytrain
Paveu 

 

Witam wszystkich. Jak w temacie, czyż nie można by dokonać dodruku modelu C-47 Skytrain ze stajni Fly Model. Owa wycinanka rozchodziłaby się prawdopodobnie jak świeże bułeczki. Wystarczy spojrzeć na serwis www.allegro.pl - w ostatnich kilku miesiącach pojawiły się tam dwa takie modele i oba osiągnęły spore(jak na modele samolotów) ceny. Jeden z nich(ten pierwszy)wywindował się bodaj do 80 zł!!!
Chciałbym, aby ten post został odczytany jako apel do wydawnictwa Fly Model. Według mnie byłby to czysty zysk(ja sam szukam tego modelu od kilku lat) i bardzo dobre posunięcie strategiczne.
A tak przy okazji-nie byłby ktoś z was forumowiczów zainteresowany sprzedażą w/w modelu(wiem, że od takich ogłoszeń jest giełda, ale tak przy okazji nie mogłem sie powstrzymać od tego pytania)
Pozdrawiam. Paweł

Maszerujmy ramię w ramię ku słońcu świata nowego...
GG:1133276

 
05-06-04 18:17  Re: [propozycja dodruku]Dakota Skytrain
Jacek 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 10
 

Cześć. Ja mam.
GG.4736651

 
05-06-04 19:22  Re: [propozycja dodruku]Dakota Skytrain
Sanczo 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 1
 

jestem calkowicie za moze jak bedzie nas wiecej to Fly Model pomysli o jego wznowieniu... szczegolnie ze mialo co by ciagnac Hadriana :D

 
07-06-04 19:44  Re: [propozycja dodruku]Dakota Skytrain
Wiedzmin 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 1
 

ja jestem zaaaa

-----------------------------------------------------------------------------------
Sklejać każdy może, trochę lepiej lub trochę gorzej.
Pozdrawiam
Wiedźmin

 
07-06-04 19:49  Re: [propozycja dodruku]Dakota Skytrain
Seweryn 

 

tak

Seweryn

 
08-06-04 01:11  Re: [propozycja dodruku]Dakota Skytrain
El Comandante 
moderator




Na Forum:
Relacje z galerią - 6
Galerie - 12
 

...już nawet nie wspomnę o tym samym modelu przekolorowanym komputerowo...
Mam ten oryginalny i myślę że jak na dzisiejsze czasy to linie podziału są troszkę za grube.

>> El Comandante - dla znajomych Renia <<
GEKOn

 
08-06-04 07:58  Re: [propozycja dodruku]Dakota Skytrain
panczo 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
 

Jestem zaa

 
08-06-04 14:40  Re: [propozycja dodruku]Dakota Skytrain
Marek The 

Na Forum:
Galerie - 3


 - 24

Pod propozycją podpisuję się obiema rękami

Pozdrawiam
Marek :D

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024